Posílám ti malý kousek lásky a dobra. Plamínek světla plný laskavosti. Tištěný sešit LÁSKAVNÍČEK.

►►► Více najdeš zde ◀︎◀︎◀︎

Najdi si svůj způsob

12

Možná si někdy říkáte, že váš nápad na podnikání není dost dobrý. Rozhlížíte se kolem a vidíte spoustu lepších nápadů a projektů. Nebo vidíte zpracované a funkční to vaše téma, ten váš nápad u někoho jiného a pochybujete o sobě a o tom, zda to vůbec dělat. Pochybovat je lidské, je dobré prověřit si konkrétní kroky a způsoby, které chcete použít. Ale nenechte se ochromit. Málo komu se podaří najít něco úplně nového, něco, co tu ještě nikdy nebylo a není. Většina přináší to, co tu už je, někdo to dělá nebo to má.  Jako třeba já prodávám boty :-)

 

To, co vás odlišuje od ostatních, je vaše jedinečnost a autenticita. Je to váš příběh, který se k vašemu tématu a nápadu pojí a  činí je přitažlivé pro druhé lidi. Lidé nehledají dokonalost, hledají vás, váš příběh, vaše zkušenosti. Proto je tak důležité uprostřed „bussines jungle“ zůstat sám sebou a otiskovat sám sebe a svůj příběh do všeho, co děláte.  Nikdy nezapomeňte, že jste jedineční a nebojte se najít si svůj způsob, jak dosáhnout svého cíle a toho, co chcete.

 

Mě celkem nedávno potkala krize. Pro mě jako introverta krize znamená KRIZEEEEE.  Najednou jsem měla pocit, že všechno, co dělám nebo chci dělat, je jednoduše pitomé. Strašný pocit. Měla jsem možnost ho sdílet v jedné uzavřené podnikatelské skupině (opět jsem s tím měla vnitřní boj, introverti předpokládám rozumí) a stalo se něco naprosto úžasného! Lidé mě povzbudili, dali Like mé Facebook stránce (z 1 jsem skočila na 20 během pár hodin – v době uveřejnění článku jich je již 414) a ještě týž den jsem dostala dvě nádherné zprávy. Jedna byla od podnikatelky a druhá od mé kamarádky, se kterou jsem se 10 let neviděla ani nebyla v kontaktu a až přes FB jsme na sebe zase narazily a ona se mě ptala na některé věci z mého osobního života. HODNĚ, opravdu hodně, jsem zvažovala, zda ji mám poslat odkaz na můj intimní e-book a nebo jen stručně odpovědět. Opravdu jsem bojovala (mám pro to své důvody), ale nakonec jsem jí ten odkaz poslala. Reakce mě dostala. Pozitivně. Víte, lidé běžně neoceňují, co dělám, zvykla jsem si na to a ani to nečekám. Když mi ale obě  ženy napsaly tak krásný slova, jsem dojatá.  A moje práce má najednou nový rozměr. 

 

Buďte sami sebou, sdílejte s druhými co víte, umíte, děláte, buďte stateční, překračujte svůj stín, vycházejte ze své zóny komfortu a hledejte si svoje cesty. 

 

Mám tu pro vás jedno krásné video, které vám to pěkně dotáhne a zhmotní. Je to kraťoučké video o písečném pavoukovi. Rád se schovává, aby měl aspoň chvilku klid. Video, které uchvátilo už víc jak 10 miliónů diváků, ukazuje jeho marnou snahu a roztomilé zakončení vás určitě dojme. Našel si svůj způsob! 

 

Pavouk, který se nemohl schovat:


Kdo nevykročí, nikam nedojde.

Z PORAŽENÉ ŽENY VÍTĚZKOU
V ŽIVOTĚ I PODNIKÁNÍ.

Můj osobní příběh

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů