Originální ručně malované obrazy

Každý obraz má svůj příběh a poselství.

Mám dar číst mezi řádky a schopnost odevzdávat se vyššímu tvůrčímu procesu. Poprvé jsem tento dar začala veřejně uplatňovat při tvorbě webů. Můj web design je specifický právě v tom, že odráží duši jeho majitele. Učila jsem se důvěřovat, že to co cítím a vnímám, je pravdivé a jak to snést do reality a otisknout do webu a mé práce.

Nyní stejný dar, nebo stejný princip, uplatňuji při tvoření obrazů. Vnímám svoji duši, pocity, vjemy a myšlenky, které necenzuruji, ale důvěřuji, že ke mně přicházejí od Někoho, kdo ví. A potom vezmu barvy a jdu tvořit. A tak jak vylévám barvy na plátno, vylévá se i moje naplněná duše a vzniká obraz, který nese své poselství. 

Tvořím obrazy i na přání - jen a jen pro daného člověka. 

DŮLEŽITÉ: Tvorba obrazů je můj relax. Netvořím je masivně, takže se může stát, že tu dlouho nic nového nepřibyde a pak najednou hned několik. :) Pokud chcete obraz ode mě, můžete si ho objednat na přání. V tom případě vám jej namaluji přednostně. 

Chcete být informování mezi prvními, až namaluju další obraz? Vyplňte formulář a dám vám vědět. ⤵︎

Ahoj Verčo, moc ti děkuji za obraz. Mám velkou radost, protože záměr na obraz mám už delší dobu a pořád jsem nepotkala ten, který by byl to ono a vystihoval tu energii, kterou si tam představuju. A když jsem uviděla tvůj obraz, hned jsme věděla, že je to přesně on, takže úplně skvělý!

A to moje vlastní poselství tam už je, přesně si ho vystihla a nádherně popsala. Tj., že jsi tam viděla motýla a přitom zároveň zrod života. To je úplně krásný, protože motýl značí transformaci, čili vlastně nový zrození. Moje duše je z většinové části tvořena z transformační energie, takže to fakt sedlo úplně krásně. nádherně.
Marcela Švecová Kubová
Ahoj Verčo, včera jsem si konečně vyzvedla obraz a moc Ti za něj děkuji! Už se moc těším, až bude viset na zdi. Místo už pro něj mám připravené od začátku. Poselství je trefné! Je vidět, že Ti andělé pěkně pomáhají. Moc děkuji, je boží. :-*
Jana Svobodová