MOJE PŘÍNOSY OČIMA DRUHÝCH

nebo spíše slovy :-)

Aneb REFERENCE

HURRRÁÁÁ!!! Konečně jsem to pochopila! Děkuji moc Verčo za profesionální „technický polibek“. Už se mi to začíná líbit! Doposud jsem jenom tápala a byl to pokus omyl. Ani nevíš, jak moc jsem vděčná za to, že jsi tady v PZP pro nás! Ještě jednou VELKÉ DÍKY! Kveta

P.S. Díky Tvému citlivému a profesionálnímu přístupu jsem s tím nesekla. Máš můj velký obdiv!
Kvetoslava Krošláková, www.kvetoslavakroslakova.czStudentka kurzu Podnikání z pláže, učila jsem jí práci s textem, nadpisy, fonty...
S mojou predajnou stránkou som si dlho nevedela rady. Nie som veľmi zdatná v práci na počítači a hoci som predajku prerábala niekoľko krát, stále som s ňou nebola spokojná. Chcela som, aby vyzerala profesionálne a zároveň vkusne. Na koniec som sa rozhodla požiadať niekoho o pomoc a vtedy mi prišla do cesty Veronika. Keďže už nejaké jej produkty využívam, viem, že ponúka kvalitu, preto som neváhala a Veroniku som oslovila. O pár hodín som mala hotovú krásnu predajnú stránku, z ktorej som nadšená. Teraz už sa budem mať od čoho odpichnúť pri tvorbe ďalších mojich webových stránok, v čom som pred tým iba tápala. Keď budem mať pred sebou vzor, bude to už oveľa jednoduchšie.
Marta Kluchová, opatrovateľka v Rakúsku, autorka eBooku: MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKYwww.martakluchova.sk/moj-dvojity-zivot-opatrovatelky
Potřebovala jsem si popovídat s někým, kdo perfektně rozumí tomu, jak funguje web. Má zkušenosti nejen se strategií, jak web tvořit, ale poradí i se všemi technickými záležitostmi

Konzultace s Veronikou byla paráda! Myslí strategicky a zároveň je velmi praktická. Hned jsem cítila přiliv energie. Před konzultací s Veronikou pro mě byla má představa přes technickou hradbu nedosažitelná. Teď jsem opět na vlně, je opět reálná!
Věra Stádníkováwww.verastadnikova.cz
Verču jsem poprosil o pomoc, protože už dva měsíce stagnuji a nevím si rady s některými technikáliemi okolo podnikání. Během hodinky Verča prokázala své učitelské schopnosti a všechno mě s lehkostí naučila.
Jiří Rybarwww.jiri-rybar.cz
Posílám ti náramek vonící mořem, sluncem a pohodou jako poděkování za tvé cenné rady a postřehy k mému webu a projektu.
Lucie Jeschkováwww.jaletim.cz

Reakce čtenářky na můj rozhovor v tištěném časopise LENNA.
Přečíst si ho můžete tady >>.

Po pracovnom pohovore som potrebovala trochu vypnúť a zároveň rozumne a najlepšie i príjemne vyplniť čas, kým sa môj manžel uvoľní z práce. A tak padlo rozhodnutie - dobrá káva a k nej dobré čítanie. Ako prvý som zhltla LEN NA príbeh Veroniky Mašínovej. A viem presne prečo!

Lebo je viac než reálny, lebo i ja som mamou troch detí, lebo i ja sa musím práve rozhodnúť ( a dúfam, že správne ), kam a ako kráčať, lebo je silný a svedčí o tom, že my matky sme levice, ktoré bojujú a občas idú až na hranice svojich síl. Odteraz si Ťa, LENNA, kúpim určite častejšie a verím, že zakaždým nájdem na Tvojich stránkach viac a viac inšpirácie a povzbudenia. Ďakujem.
Přemýšlím, jak ti poděkovat...Dovol mi tento malý dárek pro radost.
Zdeňka Šulcováwww.snadneuceni.cz

Se Zdeňkou jsme několik měsíců předělávaly její projektový web snadneuceni. cz. Zažily jsme spolu chvíle napětí a zaufalství, když se při přesunu webu na jiný hosting vše zhroutilo a zdálo se, že několika měsíční práce půjde do kytek (nešla, uf). Ale také osobní úvahy a rozhovory a milá virtuální setkání. Zdeňka má nyní báječný web a může ve svém podnikání naplno růst a fungovat. :-) 

Drahá Veronika, veľmi si mi pomohla s tým rozborom ako to vidíš, máš skúsenosť s podnikaním, tvoje nápady boli zaujímavé, mas vzdy super rady. Veľmi ti ďakujem za to, že si mi to tak pekne popísala. Si veľmi úžasná, že si mi tak pomohla. Neviem ako sa ti za všetko s čím si mi pomohla odmením. Dakujem ti za tvoje cenne, vzacne rady aj za skusenosti, ochotne srdce, tvoj čas a lásku, si super žena a rada ťa raz naživo uvidím a pôjdeme na obed a dlhý, dobrý a milý rozhovor :-))) . Pekny den Eva. :-)))
Eva Záhumenská

Dobrý den Veroniko,musím říct, že Vás moc obdivuji. Za to, jak jste se dokázala poprat se životem, za Vaše odhodlání, úžasné nápady a velmi "lidský" přístup. Četla jsem Vaše články "Chci začít podnikat..." a hodně se v nich poznávám:-) Zatím jsem úplně na začátku, ale doufám, že se mi nakonec podaří živit se tím co mám ráda. Mějte se krásně:-)
Marie
Dobrý den Veroniko, moc děkuji za vaši pomoc. Vaše projekty jsou naprosto skvělé, přeji spoustu dalších skvělých nápadů a inspirace :-) Krásný den,
Petra Flemrova
Než jsem Veroniku oslovila, trápila jsem se s novou stránkou už několik dní. V tom přišla pomoc od Veroniky jako blesk z čistého nebe. Nabídnutou pomoc jsem brala všemi deseti. Věděla jsem, že je na ni spoleh. Je rychlá, precizní, má cit pro grafiku a dovede se vcítit do potřeb klienta. To vše je k nezaplacení. Její práci znám, proto jsem ji dala volnou ruku, abych nebrzdila její tvořivou múzu. Věřila jsem ji.

Jestli to máte s tvorbou stránek podobně, neváhejte ani minutu a hned pište Veronice. Vyplatí se vám to. Veroniko, mockrát Ti děkuji a těším se na další spolupráci. ♥
Ivana Sáčkováwww.ivanasackova.cz
Verča je velmi přátelská žena, která mi ochotně, rychle a velmi srozumitelně vysvětlita propojení Smartsellingových struktur. Doporučila bych ji komukoliv jako expertku na tvorbu a nastavení funkčního webu a emailmarketingu pod platformou Smartselling. Ještě jednou děkuju Veroniko za rady naživo.
Denisa Péryováwww.babyfitness.cz
Dobrý den Veroniko. Přes Vánoce jsem musela kvůli angíně zůstat v posteli, tak jsem si konečně vytvořila nový web a znovu prostudovala Vaše e-booky. Jsem nadšená, že jste je napsala, protože mi to ušetřilo moře času. Díky a zdravím.
PharmDr. Vendula Martinkováwww.elevandulka.cz
Veroniko, ty jsi moje webčarodějka, jako fakt. Už kolikrát mi vytrhly trn z paty tvoje extrovky. Já jsem netrpělivec, takže než bych něco dlouze dohledávala, radši to vzdám. Když si vyslala do světa svojí další novinku, pomocníka pro zkrášlování webu, musela jsem hned mrknout. A udělat objednávku mi trvalo max 5 minut, protože jsem věděla, že mi přijde něco bezva. Mám od tebe nové ikonky pro odstavce a přišlo mi ne něco bezva, ale něco SENZA EXTRA COOL! Jsem tak nadšená a těším se, až je dám na web, protože to bude teprve pak něco osobitého. Díky moc, má webčarodějko!
Štěpánka Čápováwww.stepankacapova.cz