E-BOOK MŮŽEŠ ZMĚNIT SVĚT - Zdarma

Ať jsou na vaší cestě jakékoliv překážky, vždy existuje způsob, jak se za ně dostat.


V e-knize Můžeš změnit svět…..minimálně ten svůj! najdete můj osobní příběh o rozpadu rodiny, nevěře, bolesti, ale také o počátcích podnikání, nulové podpoře, negativním domácím prostředí, pochybách a nejistotách, prvních nezdarech a propadácích. Je také o mém hledání podnikatelského směru a záměru a o mnohém dalším. Jsem trochu nervózní, je to takové mé svlečení se do naha.  Ale jedno důležité si v souvislosti s ní uvědomuji a to stojí za to sdílet s vámi, i přes mou nervozitu. A totiž to:

Že ať jsou na cestě jakékoliv překážky, vždy je také způsob, jak se za ně dostat. A to je její hodnota, kterou věřím, že v ní najdete a povzbudí vás k tomu, abyste se těmi svými překážkami nenechali zastavit. NIKDY.

Věřím, že je jedno, čím jsme prošli, důležité je, kam směřujeme. Naše minulost nerozhoduje o naší budoucnosti. Naši budoucnost vytváříme tady a teď.  Dnes a denně se rozhodujeme o tom, co uděláme, kam půjdeme, do čeho investujeme. Strach je náš největší nepřítel. Má mnoho podob. Za svůj život jsem poznala, že jedinou účinnou zbraní proti strachu je pravda. Má smysl být pravdivý a upřímný. A to tahle kniha určitě je.

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

Krásný den Verčo :-) Děkuji moc, že jste mi napsala. Váš E-book se mi moc líbí a moc si vážím poděkování v Ebooku. Jsem nadšený, jakým způsobem sdílíte svůj příběh a dáváte příležitost ostatním, pomáháte jim. Děkuji a jste skvělá. Tom
Tomáš Lukavechttps://www.zakonybohatstvi.cz/

Ahoj Verčo, tvůj příběh jsem přečetla jedním dechem a hodně věcí mě tam zasáhlo a povzbudilo. - Ne k rozvodu :-), ale k životu. Moc povzbudivé. Jsi statečná žena. Sama si neumím představit takovou situaci. Moc vám fandím a přeju,ať se vám spolu všechno daří, ať máš sílu pro každý den. Věřím, že tvá knížka pomůže mnoha lidem, je v ní naděje.
Martina Berková
Dobrý den, děkuji za ebook. Uronila jsem slzu, jelikož sama právě procházím tím obdobím kdy se mám tendence hrbit... krásně jste napsala že když člověk zvedne hlavu uvidí ty barvy...sem tam se mi to už podaří :-) vám gratuluji k vaší cestě, jste úžasná!
Růžena Z.
Ahoj Veronika, chcem sa ti podakovat za slova, myslienky, odhalenie ...Preplakala som cely tvoj e-book, pretoze sama prechadzam neskutocne tazkym obdobim. Tvoj pribeh je pre mna velmi motivujuci, ja verim, ze raz budem mat prosperzjuci e-shop a budem panom sama sebe. Vdaka. Obdivujem ta a velmi fandim ...
Zuzana H.