Posílám ti malý kousek lásky a dobra. Plamínek světla plný laskavosti. Tištěný sešit LÁSKAVNÍČEK.

►►► Více najdeš zde ◀︎◀︎◀︎

SEZNAMME SE

Jsem podporovatelka

Pomáhám druhým podnikatelům konzultacemi, nastavením aplikací a technických věcí, e-booky, kurzy. 

Jsem webařka

Tvořím báječné weby s duší na Miowebu. A také pdf dokumenty, grafiku a další. 

Jsem máma

Mám tři úžasné děti a miluji čas, kdy jsem s nimi. Umíme spolu cestovat a trávit čas, to je mi vzácné. 

Jsem introvert

A mám bohatý vnitřní svět. Někdy jsem v komunikaci trochu těžkopádná, ale kdo chce, může nahlédnout do mé duše a pokladů

Můj život ve zkratce

Texty a fotky si zobrazíte klikem na daný rok.

Leden 2010: Start podnikání

01.01.2010 jsem oficiálně začala podnikat. Zřídila jsem si živnostenský list. Začínala jsem prodejem oblečení značky Next.

Listopad 2010: První e-shop

Otevřela jsem svůj první e-shop. Jmenoval se 3 oříšky (jakože mám tři děti :)) a byla to taková nákupní galerie. Prodávala jsem tam oblečení, povlečení, hračky a také boty.

Březen 2011: Druhý e-shop

Otevřela jsem druhý e-shop Obuv-botky. Byl to velký úspěch a tento e-shop mě s dětmi spoustu let živil. Než jsem ho prodala.

Listopad 2012: Podání žádosti o rozvod

Moje manželství se definitivně rozpadlo. Podala jsem žádost o rozvod a našla si nové bydlení. Byt se tehdy předělával, takže jsme museli ještě chvilku počkat, než jsme se mohli odstěhovat.

Únor 2013: Rozvod a stěhování

Jsem soudně rozvedená a stěhujeme se s dětmi do nového bytu. Začíná nová éra.

Leden 2015: Nový směr v podnikání

Studuji kurz Podnikání z pláže, který mi otevírá nové možnosti on-line podnikání. Zjišťuji, že nemusím prodávat jen boty jako fyzický produkt, ale lze prodávat i elektronické produkty.

Červen 2015: 3. místo ve Výzvě

Umisťuji se na 3. místě v Plážové výzvě.

Říjen 2016: Změna oboru

Dělám rozhodnutí, které zásadně změní celý můj život. Nabízím oficiálně jako službu tvorbu prodejní stránky. Přichází první objednávky.

Listopad 2016: První nové weby

Přicházejí prvné objednávky na celé weby na Miowebu. Tvořím k tomu nový web Báječný web.

Květen 2017: Skok padákem

Plním si dlouholetý sen a skáču padákem.

Červenec 2017: Splněný sen u moře

4 roky trvalo, než jsem si splnila sen a vzala rodinu k moři. Video zde. 

Srpen 2017: Vyhrané výběrové řízení

Vyhrála jsem výběrové řízení a navázala jsem dlouhodobou a úzkou spolupráci se Stáňou Stiborovou, aneb stala jsem se její parťačkou a pečuji o její plážový byznys na českém trhu, aby měla volné ruce pro anglicky mluvící trh. A že laťka byla sakra vysoko dokazuje toto video.

Srpen 2018: Prodej e-shopu a další

Prodala jsem e-shop Obuv-botky.cz a plně se začala věnovat pouze tvorbě webů a podpoře podnikatelů. Rok 2018 byl celkově zlomový. Jak jsem začala cestovat nebo vlezla na 2 minuty do ledu - vše je sepsané zde. 

Únor 2019: Proměny s Deníkem

Prošla jsem proměnou s týmem profesionálů a bylo to i v médiích. Podrobnosti jsou v této reportáži.

Červenec 2019: Měsíc v Itálii

Sen o měsící v létě u moře se splnil. Strávila jsem s dětmi celý červenec nedaleko Říma. Bylo to úžasný.

Květen 2020: Ztráta kocoura

07.05. na úplněk se ztratil můj kocour Džíno. Byl to můj vzácný parťák. A byť jsem dost racionální člověk, tak tahle ztráta odstartovala mojí transformaci a vnitřní proměnu.

Červenec 2020: Měsíc ve Valencii

Opět jsem strávila s dětmi v létě měsíc u moře. Tentokrát ve Valencii. Navíc v covidové době. Bylo to boží!

Srpen 2020: Mám trenéra

K tomuhle kroku jsem dozrávala víc jak rok a půl. Dorostla jsem, našla jsem si osobního trenéra a trénuji s ním min. 2x týdně. K tomu měním stravování a hubnu.

Listopad 2020: Měsíc na Mallorce

Tohle bylo neplánované, ale stalo se to. Strávila jsem podzim na Mallorce. Měli jsme tam dům se zahradou a bazénem, byla jsem tam s dětmi a také jsem s sebou vzala svého taťku. Byl to vzácný čas. Navíc jsme se tam viděli s přáteli.

Květen 2021: Odpojení

Poprvé za svůj pracovní život si dopřávám úplné odpojení. Nejsem nikde dostupná. Pro nikoho, bez výjimky. Jsem ve svém světě a věnuji se pouze sobě. Dávám si do pořádku některé věci a přemýšlím, kam se v životě vydám dál.

Červen 2021: Nemoc

Nečekaně mě přepadla. 5 týdnů bolestí zad a ruky, měsíc dvojité vidění. Lékaři nepomohli. Pomohl až odjezd na Kypr, navedení k diagnóze a vlastní stanovení léčby. Více o tom píšu v tomto článku.

Červenec 2021: Měsíc na Kypru

Miluji naše letní pobyty s dětmi u moře. Tentokrát se nám vyloupl Kypr a byl to úžasný měsíc. Jaký a co jsme zažili, píšu v tomto článku.

Listopad 2021: S tátou v Makedonii

Nikdo nevíme, jak dlouho tu budeme. Investice do vztahů a zážitků jsou ty nejlepší. A tak jsme koncem listopadu s taťkou sami dva vyrazili na prodloužený víkend do městečka Ohrid v Severní Makedonii.

Listopad 2021: Změna trenéra

Život je změna a tak jsme se po roce a čtvrt rozhodla od svého trenéra odejít. Aktuálně se věnuji EMS tréninkům s trenérkou Janou. Pokud nemám trénink, chodím na aspoň hodinové procházky. Zařadit pohyb do mého života je pro mě stále výzvou a velkým překonáváním sebe sama.

Únor 2022 - Výživový poradce

Nastoupila jsem do půlročního výživového programu. Můj hlavní záměr je vyživit tělo a upravit poměry mezi svaly a tukem. Součástí programu jsou i velmi obsáhlé a podrobné krevní testy, které toho hodně ukáží a také každotýdenní živé setkání s poradcem a analýza těla. Tohle se mi moc líbí. Zmapovat si startovní bod, nasadit výživový plán (třeba jen na týden) a sledovat díky analýze, co se v těle děje a zda to funguje. Být pod kontrolou a mít možnost každý týden o všem mluvit.
Za poradce jsem si vybrala Pavla Petráka , který je úžasný, pečlivý, empatický a hlavně - má s klienty dlouhodobé výsledky.

Květen 2022 - První namalovaný obraz

Moje duše mě už několik měsíců volá k namalování obrazu. Byl to závazek, který jsem si dala na tento rok. A i když jsem měla představu, že začnu jinak - jinou technikou, jiným typem malby, nakonec si mě silně zavolala technika litých abstraktních obrazů. A protože svou duši ráda poslouchám a dělám jí (a tím sama sobě) dobře, volání jsem poslechla a začala tvořit. Vznikly nádherné obrazy s poselstvím. Koukněte >>.

Červenec 2022: Měsíc v Turecku

Pro nás další nezapomenutelný měsíc. Mnoho poprvé. Např. jsme poprvé byli mimo EU, takže žádné volání, SMSkování ani data, dostupní jsme byli jen na wifi a tu jsme z 85 % měli jen na ubytku. Krásně nás to drželo v energii soustředění a prožívání Tady a teď a posilnilo to naše vzájemné vztahy.

Červenec 2022: Rasta jako splněný sen

Od mládí jsem si přála rasta copánky. Měla jsme tam ale tolik obav a pochybností, že jsem si tohle přání nikdy nesplnila. Až 30.07.2022 v Turecku. Celý proces a vše kolem toho najdete podrobně tady>>.

Srpen 2022: Diagnóza rakovina

Celý příběh najdete Zde >>.

Můj chemodeníček den za dnem z každého cyklu je tady >>.

Listopad 2022: S tátou v Rize

Loni jsme spolu byli na prodlouženém víkendu v Ohridu v Makedonii a moc se nám to zalíbilo. Proto jsme i letos využili, že tu oba stále jsme a dopřáli jsme si společný čas v Lotyšsku v Rize. Byl to takový milý čas před mým nástupem na chemoterapii.

Jmenuji se Veronika Mašínová

A miluji pomáhat druhým on-line podnikatelům

On-line sama podnikám od roku 2010. Začínala jsem prodejem bot, konkrétně jsem měla několik let úspěšný e-shop se zdravotní obuví, který jsem v roce 2018 prodala a začala se naplno věnovat zcela novému oboru. Začala jsem tvořit stránky a později celé weby se šablonou Mioweb. Mnou vytvořené weby jsou nejen moderní, funkční a profi, ale mají také duši. Jsou netuctové, originální a v souladu se záměrem a duší jejich majitelů. Jsou to jednoduše báječné weby. :) 

Kromě toho pomáhám on-line podniktelům s mnoha dalšími věcmi v jejich byznysech. Nastavuji aplikace, pečuji o jejich klienty, tvořím strategie, prodejní cesty, pdf dokumenty, drobnou grafiku, konzultuji. 

Poslechněte si můj osobní příběh ve zkratce

Veru ty jsi potetická a zároveň vtipná, děkuji za tvou melodii, a po osobním setkání s Tebou mám ještě silnější dojem, že máš dar podporovat osobní melodii toho, s kým se setkáš. Krásný dar.
Renata Králováwww.renata-kralova.cz
Jsi skvělá, s Terezou nás inspiruješ a mám velkou radost, že jsem tě potkal na své cestě. Děláš úžasné věci a děláš je krásně, děkuji ti za to.

Alexej Byčekwww.alexejbycek.cz
Verči, ďakujem, ty si neskutočne zlatý a obdivuhodný človek, ktorý si vždy nájde čas na iných (aj na mna). Neskutočne si to vážim, nech sa ti vo všetkom darí a si aj naďalej spokojna a stastná! Rada čítam tvoje statusy, sú plné inšpirácie.
Mária Marinčáková Kudlačová

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků. 

Chcete si přečíst víc?

Napsala jsem osobní otevřenou zpověď o jednom úseku mého života, začátcích podnikání, o bolesti, ale i naději a novém začátku.

 

Přijměte ji jako dárek a stáhněte si ji zdarma ve formátu pdf. Stačí do formuláře zadat váš e-mail a jméno a je to. :)