Posílám ti malý kousek lásky a dobra. Plamínek světla plný laskavosti. Tištěný sešit LÁSKAVNÍČEK.

►►► Více najdeš zde ◀︎◀︎◀︎

SEZNAMME SE

Jsem podporovatelka

Pomáhám druhým podnikatelům konzultacemi, nastavením aplikací a technických věcí, e-booky, kurzy. 

Jsem webařka

Tvořím báječné weby s duší na Miowebu. A také pdf dokumenty, grafiku a další. 

Jsem máma

Mám tři úžasné děti a miluji čas, kdy jsem s nimi. Umíme spolu cestovat a trávit čas, to je mi vzácné. 

Jsem introvert

A mám bohatý vnitřní svět. Někdy jsem v komunikaci trochu těžkopádná, ale kdo chce, může nahlédnout do mé duše a pokladů

Moje vzdělávání

Rok 2024

  • Dominika Čechová: Jak na lepší psaní aneb e-maily lépe a efektivně (jednodenní přednáška)
  • Mirek Nečas: Osobní energie a jak s ní udržitelně pracovat (jednodenní přednáška)
  • Philipp Roden: Cenotvorba (jednodenní přednáška)
  • Lucie Višňáková: Grafika v Canvě (celodenní workshop)

Můj život ve zkratce

Texty a fotky si zobrazíte klikem na daný rok.

Leden 2010: Start podnikání

01.01.2010 jsem oficiálně začala podnikat. Zřídila jsem si živnostenský list. Začínala jsem prodejem oblečení značky Next.

Listopad 2010: První e-shop

Otevřela jsem svůj první e-shop. Jmenoval se 3 oříšky (jakože mám tři děti :)) a byla to taková nákupní galerie. Prodávala jsem tam oblečení, povlečení, hračky a také boty.

Březen 2011: Druhý e-shop

Otevřela jsem druhý e-shop Obuv-botky. Byl to velký úspěch a tento e-shop mě s dětmi spoustu let živil. Než jsem ho prodala.

Listopad 2012: Podání žádosti o rozvod

Moje manželství se definitivně rozpadlo. Podala jsem žádost o rozvod a našla si nové bydlení. Byt se tehdy předělával, takže jsme museli ještě chvilku počkat, než jsme se mohli odstěhovat.

Únor 2013: Rozvod a stěhování

Jsem soudně rozvedená a stěhujeme se s dětmi do nového bytu. Začíná nová éra.

Leden 2015: Nový směr v podnikání

Studuji kurz Podnikání z pláže, který mi otevírá nové možnosti on-line podnikání. Zjišťuji, že nemusím prodávat jen boty jako fyzický produkt, ale lze prodávat i elektronické produkty.

Červen 2015: 3. místo ve Výzvě

Umisťuji se na 3. místě v Plážové výzvě.

Říjen 2016: Změna oboru

Dělám rozhodnutí, které zásadně změní celý můj život. Nabízím oficiálně jako službu tvorbu prodejní stránky. Přichází první objednávky.

Listopad 2016: První nové weby

Přicházejí prvné objednávky na celé weby na Miowebu. Tvořím k tomu nový web Báječný web.

Květen 2017: Skok padákem

Plním si dlouholetý sen a skáču padákem.

Červenec 2017: Splněný sen u moře

4 roky trvalo, než jsem si splnila sen a vzala rodinu k moři. Video zde. 

Srpen 2017: Vyhrané výběrové řízení

Vyhrála jsem výběrové řízení a navázala jsem dlouhodobou a úzkou spolupráci se Stáňou Stiborovou, aneb stala jsem se její parťačkou a pečuji o její plážový byznys na českém trhu, aby měla volné ruce pro anglicky mluvící trh. A že laťka byla sakra vysoko dokazuje toto video.

Srpen 2018: Prodej e-shopu a další

Prodala jsem e-shop Obuv-botky.cz a plně se začala věnovat pouze tvorbě webů a podpoře podnikatelů. Rok 2018 byl celkově zlomový. Jak jsem začala cestovat nebo vlezla na 2 minuty do ledu - vše je sepsané zde. 

Únor 2019: Proměny s Deníkem

Prošla jsem proměnou s týmem profesionálů a bylo to i v médiích. Podrobnosti jsou v této reportáži.

Červenec 2019: Měsíc v Itálii

Sen o měsící v létě u moře se splnil. Strávila jsem s dětmi celý červenec nedaleko Říma. Bylo to úžasný.

Květen 2020: Ztráta kocoura

07.05. na úplněk se ztratil můj kocour Džíno. Byl to můj vzácný parťák. A byť jsem dost racionální člověk, tak tahle ztráta odstartovala mojí transformaci a vnitřní proměnu.

Červenec 2020: Měsíc ve Valencii

Opět jsem strávila s dětmi v létě měsíc u moře. Tentokrát ve Valencii. Navíc v covidové době. Bylo to boží!

Srpen 2020: Mám trenéra

K tomuhle kroku jsem dozrávala víc jak rok a půl. Dorostla jsem, našla jsem si osobního trenéra a trénuji s ním min. 2x týdně. K tomu měním stravování a hubnu.

Listopad 2020: Měsíc na Mallorce

Tohle bylo neplánované, ale stalo se to. Strávila jsem podzim na Mallorce. Měli jsme tam dům se zahradou a bazénem, byla jsem tam s dětmi a také jsem s sebou vzala svého taťku. Byl to vzácný čas. Navíc jsme se tam viděli s přáteli.

2021

Květen 2021: Odpojení

Poprvé za svůj pracovní život si dopřávám úplné odpojení. Nejsem nikde dostupná. Pro nikoho, bez výjimky. Jsem ve svém světě a věnuji se pouze sobě. Dávám si do pořádku některé věci a přemýšlím, kam se v životě vydám dál.

Červen 2021: Nemoc

Nečekaně mě přepadla. 5 týdnů bolestí zad a ruky, měsíc dvojité vidění. Lékaři nepomohli. Pomohl až odjezd na Kypr, navedení k diagnóze a vlastní stanovení léčby. Více o tom píšu v tomto článku.

Červenec 2021: Měsíc na Kypru

Miluji naše letní pobyty s dětmi u moře. Tentokrát se nám vyloupl Kypr a byl to úžasný měsíc. Jaký a co jsme zažili, píšu v tomto článku.

Listopad 2021: S tátou v Makedonii

Nikdo nevíme, jak dlouho tu budeme. Investice do vztahů a zážitků jsou ty nejlepší. A tak jsme koncem listopadu s taťkou sami dva vyrazili na prodloužený víkend do městečka Ohrid v Severní Makedonii.

Listopad 2021: Změna trenéra

Život je změna a tak jsme se po roce a čtvrt rozhodla od svého trenéra odejít. Aktuálně se věnuji EMS tréninkům s trenérkou Janou. Pokud nemám trénink, chodím na aspoň hodinové procházky. Zařadit pohyb do mého života je pro mě stále výzvou a velkým překonáváním sebe sama.

2022

Únor 2022 - Výživový poradce

Nastoupila jsem do půlročního výživového programu. Můj hlavní záměr je vyživit tělo a upravit poměry mezi svaly a tukem. Součástí programu jsou i velmi obsáhlé a podrobné krevní testy, které toho hodně ukáží a také každotýdenní živé setkání s poradcem a analýza těla. Tohle se mi moc líbí. Zmapovat si startovní bod, nasadit výživový plán (třeba jen na týden) a sledovat díky analýze, co se v těle děje a zda to funguje. Být pod kontrolou a mít možnost každý týden o všem mluvit.
Za poradce jsem si vybrala Pavla Petráka , který je úžasný, pečlivý, empatický a hlavně - má s klienty dlouhodobé výsledky.

Květen 2022 - První namalovaný obraz

Moje duše mě už několik měsíců volá k namalování obrazu. Byl to závazek, který jsem si dala na tento rok. A i když jsem měla představu, že začnu jinak - jinou technikou, jiným typem malby, nakonec si mě silně zavolala technika litých abstraktních obrazů. A protože svou duši ráda poslouchám a dělám jí (a tím sama sobě) dobře, volání jsem poslechla a začala tvořit. Vznikly nádherné obrazy s poselstvím. Koukněte >>.

Červenec 2022: Měsíc v Turecku

Pro nás další nezapomenutelný měsíc. Mnoho poprvé. Např. jsme poprvé byli mimo EU, takže žádné volání, SMSkování ani data, dostupní jsme byli jen na wifi a tu jsme z 85 % měli jen na ubytku. Krásně nás to drželo v energii soustředění a prožívání Tady a teď a posilnilo to naše vzájemné vztahy.

Červenec 2022: Rasta jako splněný sen

Od mládí jsem si přála rasta copánky. Měla jsme tam ale tolik obav a pochybností, že jsem si tohle přání nikdy nesplnila. Až 30.07.2022 v Turecku. Celý proces a vše kolem toho najdete podrobně tady>>.

Srpen 2022: Diagnóza rakovina

Celý příběh najdete Zde >>.

Můj chemodeníček den za dnem z každého cyklu je tady >>.

Listopad 2022: S tátou v Rize

Loni jsme spolu byli na prodlouženém víkendu v Ohridu v Makedonii a moc se nám to zalíbilo. Proto jsme i letos využili, že tu oba stále jsme a dopřáli jsme si společný čas v Lotyšsku v Rize. Byl to takový milý čas před mým nástupem na chemoterapii.

2023

Květen 2023: Gdaňsk (První cesta od chemoterapie)

Moc jsem se těšila, až zase budu cestovat. Tenhle 4denní výlet mě stál ještě hodně sil, ale bylo to krásné. Gdansk

Červen 2023: Krakow

Sice jsem v něm už byla v roce 2018 se svou nejmladší dcerou, ale táta si ho moc přál vidět. Tak to byl takový dárek k jeho narozeninám. Na fotce je náš průvodce Krakowem. Poprvé jsme si zaplatili prohlídku města s průvodcem a bylo to super. Krakow

Červen 2023: Berlín s mou nejstarší dcerou

Cestování mi opravdu chybělo. A když mi Domča řekla, že mají levné jízdenky do Berlína (Flixbus přímo z Liberce za 400 Kč jedna jízda) a že by chtěla jet se mnou a že mi bude dělat průvodkyni (byla v Berlíně už 4x), bylo rozhodnuto. Moc jsme si to užily!
Také jsem zde natočila podcast s Janou Jánovou, který si můžete poslechnout třeba tady. Berlin

Červenec 2023: Neapol s dětmi

Každé prázdniny jezdíme na měsíc k moři. Miluju teplo a moře. Tyto prázdniny jsme si měsíc dovolit nemohli z finančních důvodů (po chemoterapii jsem nás stále finančně zastabilizovávala), ale i 17 dní bylo krásných. Podnikli jsme výlet na Vesuv, do Pompejí, prošmějdili jsme mnoho míst Neapole a celkově to bylo báječný! Jsem vděčná, že i když mám děti už dost velké (v té době 15,18 a 21), stále jsou pro ně společné dovolené časem, na který se těší a po kterém touží. neapol

Srpen 2023: Nový trenér a opět sportuju

Čekala jsem, až po chenmoterapiích naberu natolik síly a vnitřní motivaci, abych zase začala posilovat. Silový trénink mi dává smysl. Uvědomovala jsem si, že jsem přeci jen oproti minulým letům jinde. Jednak bohatší o zkušenost s několika trenéry a také po celé diagnóze a proto jsem nyní měla celkem vysokou laťku. Nebylo snadné někoho najít a ještě těžší důvěřovat, ale buď to risknu a nebo se nikam nepohnu. A pohyb se zkušeným parťákem byl pro mě jednoznačnou prioritou. S odstupem času (píšu to, když už spolu jdeme 2 měsíce) jsem udělala dobrou volbu. Už jen to, že nezačne s člověkem cvičit, pokud neprovede podrobnou diagnostiku těla a nezmapuje situaci, bylo sympatické. Na základě toho mi sestavil tréninkový plán a po 12 lekcích nový, podle pokroků, kterých jsem dosáhla. Jsem spokojená. Trenér je Miroslav Janko (www.fitgymjanko.cz) Janko

Říjen 2023: Bari s tátou

A ještě jednu cestu jsem si dopřála. Bylo to krásné prodloužení léta a když vzpomenu na květnový Gdaňsk a toto říjnové Bari, vidím, jak moc se moje tělo obnovilo a dostalo do fyzické kondice. Ano, stále bojuji s únavou, ale v Bari jsem nachodila i 20 km denně. Bari

Říjen 2023: Kontrola 8 měsíců od ukončené chemoterapie

Tahle kontrola mě uvedla v napětí. Byla jsem jednak na kontrolní kolonoskopii a pak také na odběrech. Byl to zvláštní čas, který jsem si nepřala, ale děl se. Čím víc se ta kontrola blížila, musela jsem stále myslet, zda je/bude vše v pořádku, zda se třeba onkomarkry nějak neprobudily apod. Ale vše dopadlo dobře! Vše negativní. Velká vděčnost. A další kontrola za půl roku (duben 2024). vdecnost width=

Říjen 2023: Setkání s rodinou

S mnoha lidmi na této fotce jsem se roky neviděla. Byl to úžasný čas. Jsou tam tři sourozenci (můj táta, jeho starší bratr Víťa a jeho mladší sestar Eliška) a některé z jejich dětí. rodina

Prosinec 2023: Estetická operace

Tohle byla první operace, na kterou jsem se těšila a kterou jsem iniciovala já. Po loňské operaci střev kvůli rakovině, jsem měla na břiše nevzhlednou velkou jizvu. A i když jsem se rozhodla o ní nikdy nemluvit negativně a přijala jsem ji, byl pokaždé pohled na ni pro mě bolestný. Bylo to stigma, znamení mé diagnózy. A já vnitřně cítila, že to chci mít jinak. Proto jsem se začala pídit po řešení, což mě nakonec přivedlo až na estetickou chirurgii, kde jsem v prosinci podstoupila operaci. Původně se mluvilo o vyjmutí a nějaké opravě. Výsledkem ale je, že na mém břiše žádná jizva není (kromě té nové, kterou přinesla právě tahle operace). Ta původní jizva prostě zmizela. Je fantastické, co dnešní medicína dokáže! Vnímám, že jsem to původní místo obrovské bolesti překryla láskou. rodina

2024

Leden 2024: Víkend na horách s týmem Podnikání z pláže

Tohle byl naprosto úžasný čas. Sice jsem ještě po operaci nebyla storo fit a nosila jsem celodenně břišní pás, ale víkend, na který celý tým pozvala Stáňa Stiborová z projektu Podnikání z pláže, jehož součástí jsem od roku 2017, jsem si nemohla nechat ujít! Velmi mě ten víkend nabil. rodina rodina rodina

14.02.2024: Rok od ukončené chemoterapie 🥳

Tohle je tak nádherné datum. Původně jsem měla chemoterapii ukončit 7. února 2023, ale protože jsem po druhém cyklu měla komplikace, dostala jsem tehdy o jeden týden delší přestávku, než jsem šla na třetí cyklus a tím vzniklo posunutí a chemoterapii jsem ukončila 14.02. Na Valentýna. Na svátek lásky. Pro mě navždycky bude spojený s koncem pro mě tak těžkého období, možnosti se znovu nadechnout, začít se uzdravovat a zase žít.

Únor 2024: Poprvé na boulderu

V rámci mé výzvy zkoušet nové věci a říkat ano neznámému, jsem s nejstarší dcerou vyrazila na boulder. :) rodina

Březen 2024: První zkušenost s coworkingem

Chtěla jsem si to vyzkoušet. A vyzkoušela a zjistila, že to není pro mě. :) rodina

Březen 2024: Definitivní ukončení jedné éry

Tou érou je mé kancelářské období. Kancelář jsem měla dlouhé roky, když jsem provozovala e-shop se zdravotní obuví obuv-botky.cz. Po jeho prodání v roce 2018 jsem kancelář stále držela a sem tam ji užívala. Ale už dlouhou dobu byla nadbytečná. Tak konečně dozrál čas a já ji vyklidila a definitivně pustila. rodina

Jmenuji se Veronika Mašínová

A miluji pomáhat druhým on-line podnikatelům

On-line sama podnikám od roku 2010. Začínala jsem prodejem bot, konkrétně jsem měla několik let úspěšný e-shop se zdravotní obuví, který jsem v roce 2018 prodala a začala se naplno věnovat zcela novému oboru. Začala jsem tvořit stránky a později celé weby se šablonou Mioweb. Mnou vytvořené weby jsou nejen moderní, funkční a profi, ale mají také duši. Jsou netuctové, originální a v souladu se záměrem a duší jejich majitelů. Jsou to jednoduše báječné weby. :) 

Kromě toho pomáhám on-line podniktelům s mnoha dalšími věcmi v jejich byznysech. Nastavuji aplikace, pečuji o jejich klienty, tvořím strategie, prodejní cesty, pdf dokumenty, drobnou grafiku, konzultuji.

Poslechněte si můj osobní příběh ve zkratce

Veru ty jsi potetická a zároveň vtipná, děkuji za tvou melodii, a po osobním setkání s Tebou mám ještě silnější dojem, že máš dar podporovat osobní melodii toho, s kým se setkáš. Krásný dar.
Renata Králováwww.renata-kralova.cz
Jsi skvělá, s Terezou nás inspiruješ a mám velkou radost, že jsem tě potkal na své cestě. Děláš úžasné věci a děláš je krásně, děkuji ti za to.

Alexej Byčekwww.alexejbycek.cz
Verči, ďakujem, ty si neskutočne zlatý a obdivuhodný človek, ktorý si vždy nájde čas na iných (aj na mna). Neskutočne si to vážim, nech sa ti vo všetkom darí a si aj naďalej spokojna a stastná! Rada čítam tvoje statusy, sú plné inšpirácie.
Mária Marinčáková Kudlačová

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků. 

Chcete si přečíst víc?

Napsala jsem osobní otevřenou zpověď o jednom úseku mého života, začátcích podnikání, o bolesti, ale i naději a novém začátku.

 

Přijměte ji jako dárek a stáhněte si ji zdarma ve formátu pdf. Stačí do formuláře zadat váš e-mail a jméno a je to. :)