SEZNAMME SE

Jsem podporovatelka

Pomáhám druhým podnikatelům konzultacemi, nastavením aplikací a technických věcí, e-booky, kurzy. 

Jsem webařka

Tvořím báječné weby s duší na Miowebu. A také pdf dokumenty, grafiku a další. 

Jsem máma

Mám tři úžasné děti a miluji čas, kdy jsem s nimi. Umíme spolu cestovat a trávit čas, to je mi vzácné. 

Jsem introvert

A mám bohatý vnitřní svět. Někdy jsem v komunikaci trochu těžkopádná, ale kdo chce, může nahlédnout do mé duše a pokladů

Můj život ve zkratce

Texty a fotky si zobrazíte klikem na daný rok.

Leden 2010: Start podnikání

01.01.2010 jsem oficiálně začala podnikat. Zřídila jsem si živnostenský list. Začínala jsem prodejem oblečení značky Next.

Listopad 2010: První e-shop

Otevřela jsem svůj první e-shop. Jmenoval se 3 oříšky (jakože mám tři děti :)) a byla to taková nákupní galerie. Prodávala jsem tam oblečení, povlečení, hračky a také boty.

Březen 2011: Druhý e-shop

Otevřela jsem druhý e-shop Obuv-botky. Byl to velký úspěch a tento e-shop mě s dětmi spoustu let živil. Než jsem ho prodala.

Listopad 2012: Podání žádosti o rozvod

Moje manželství se definitivně rozpadlo. Podala jsem žádost o rozvod a našla si nové bydlení. Byt se tehdy předělával, takže jsme museli ještě chvilku počkat, než jsme se mohli odstěhovat.

Únor 2013: Rozvod a stěhování

Jsem soudně rozvedená a stěhujeme se s dětmi do nového bytu. Začíná nová éra.

Leden 2015: Nový směr v podnikání

Studuji kurz Podnikání z pláže, který mi otevírá nové možnosti on-line podnikání. Zjišťuji, že nemusím prodávat jen boty jako fyzický produkt, ale lze prodávat i elektronické produkty.

Červen 2015: 3. místo ve Výzvě

Umisťuji se na 3. místě v Plážové výzvě.

Říjen 2016: Změna oboru

Dělám rozhodnutí, které zásadně změní celý můj život. Nabízím oficiálně jako službu tvorbu prodejní stránky. Přichází první objednávky.

Listopad 2016: První nové weby

Přicházejí prvné objednávky na celé weby na Miowebu. Tvořím k tomu nový web Báječný web.

Květen 2017: Skok padákem

Plním si dlouholetý sen a skáču padákem.

Červenec 2017: Splněný sen u moře

4 roky trvalo, než jsem si splnila sen a vzala rodinu k moři. Video zde. 

Srpen 2017: Vyhrané výběrové řízení

Vyhrála jsem výběrové řízení a navázala jsem dlouhodobou a úzkou spolupráci se Stáňou Stiborovou, aneb stala jsem se její parťačkou a pečuji o její plážový byznys na českém trhu, aby měla volné ruce pro anglicky mluvící trh. A že laťka byla sakra vysoko dokazuje toto video.

Srpen 2018: Prodej e-shopu a další

Prodala jsem e-shop Obuv-botky.cz a plně se začala věnovat pouze tvorbě webů a podpoře podnikatelů. Rok 2018 byl celkově zlomový. Jak jsem začala cestovat nebo vlezla na 2 minuty do ledu - vše je sepsané zde. 

Únor 2019: Proměny s Deníkem

Prošla jsem proměnou s týmem profesionálů a bylo to i v médiích. Podrobnosti jsou v této reportáži.

Červenec 2019: Měsíc v Itálii

Sen o měsící v létě u moře se splnil. Strávila jsem s dětmi celý červenec nedaleko Říma. Bylo to úžasný.

Květen 2020: Ztráta kocoura

07.05. na úplněk se ztratil můj kocour Džíno. Byl to můj vzácný parťák. A byť jsem dost racionální člověk, tak tahle ztráta odstartovala mojí transformaci a vnitřní proměnu.

Červenec 2020: Měsíc ve Valencii

Opět jsem strávila s dětmi v létě měsíc u moře. Tentokrát ve Valencii. Navíc v covidové době. Bylo to boží!

Srpen 2020: Mám trenéra

K tomuhle kroku jsem dozrávala víc jak rok a půl. Dorostla jsem, našla jsem si osobního trenéra a trénuji s ním min. 2x týdně. K tomu měním stravování a hubnu.

Listopad 2020: Měsíc na Mallorce

Tohle bylo neplánované, ale stalo se to. Strávila jsem podzim na Mallorce. Měli jsme tam dům se zahradou a bazénem, byla jsem tam s dětmi a také jsem s sebou vzala svého taťku. Byl to vzácný čas. Navíc jsme se tam viděli s přáteli.

Květen 2021: Odpojení

Poprvé za svůj pracovní život si dopřávám úplné odpojení. Nejsem nikde dostupná. Pro nikoho, bez výjimky. Jsem ve svém světě a věnuji se pouze sobě. Dávám si do pořádku některé věci a přemýšlím, kam se v životě vydám dál.

Červen 2021: Nemoc

Nečekaně mě přepadla. 5 týdnů bolestí zad a ruky, měsíc dvojité vidění. Lékaři nepomohli. Pomohl až odjezd na Kypr, navedení k diagnóze a vlastní stanovení léčby. Více o tom píšu v tomto článku.

Červenec 2021: Měsíc na Kypru

Miluji naše letní pobyty s dětmi u moře. Tentokrát se nám vyloupl Kypr a byl to úžasný měsíc. Jaký a co jsme zažili, píšu v tomto článku.

Jmenuji se Veronika Mašínová

A miluji pomáhat druhým on-line podnikatelům

On-line sama podnikám od roku 2010. Začínala jsem prodejem bot, konkrétně jsem měla několik let úspěšný e-shop se zdravotní obuví, který jsem v roce 2018 prodala a začala se naplno věnovat zcela novému oboru. Začala jsem tvořit stránky a později celé weby se šablonou Mioweb. Mnou vytvořené weby jsou nejen moderní, funkční a profi, ale mají také duši. Jsou netuctové, originální a v souladu se záměrem a duší jejich majitelů. Jsou to jednoduše báječné weby. :) 

Kromě toho pomáhám on-line podniktelům s mnoha dalšími věcmi v jejich byznysech. Nastavuji aplikace, pečuji o jejich klienty, tvořím strategie, prodejní cesty, pdf dokumenty, drobnou grafiku, konzultuji. 

Poslechněte si můj osobní příběh ve zkratce

Veru ty jsi potetická a zároveň vtipná, děkuji za tvou melodii, a po osobním setkání s Tebou mám ještě silnější dojem, že máš dar podporovat osobní melodii toho, s kým se setkáš. Krásný dar.
Renata Králováwww.renata-kralova.cz
Jsi skvělá, s Terezou nás inspiruješ a mám velkou radost, že jsem tě potkal na své cestě. Děláš úžasné věci a děláš je krásně, děkuji ti za to.


Alexej Byčekwww.alexejbycek.cz
Verči, ďakujem, ty si neskutočne zlatý a obdivuhodný človek, ktorý si vždy nájde čas na iných (aj na mna). Neskutočne si to vážim, nech sa ti vo všetkom darí a si aj naďalej spokojna a stastná! Rada čítam tvoje statusy, sú plné inšpirácie.
Mária Marinčáková Kudlačová

Chcete si přečíst víc?

Napsala jsem osobní otevřenou zpověď o jednom úseku mého života, začátcích podnikání, o bolesti, ale i naději a novém začátku.

 

Přijměte ji jako dárek a stáhněte si ji zdarma ve formátu pdf. Stačí do formuláře zadat váš e-mail a jméno a je to. :)