JEDNODUCHÝ TÝDENNÍ PLÁNOVAČ - Zdarma

Abyste na konci týdne nebyly frustrovaní z toho, že vám čas protekl mezi prsty a výsledky neodpovídají představám. Na každý den si naplánujete aspoň 5 úkolů a uvidíte ne velký, ale obrovský rozdíl oproti týdnu, který jste si nerozplánovali. 

2 pěkné designové stránky k tisku - barevně nebo černobíle (nastavíte na vaší tiskárně). Plánujete více? Vytiskněte si každou stránku 2x a můžete si plánovat dopodrobna. 😉 

Plánovač jsem vytvořila v období, kdy jsem trávila spoustu času u počítače, byla zavalená prací a po týdnu výsledky absolutně neodpovídaly vloženému úsilí. Výsledky a pocity po prvním naplánovaném týdnu jsou diametrálně odlišné. 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Mašínová na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-knihy a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *