Posílám ti malý kousek lásky a dobra. Plamínek světla plný laskavosti. Tištěný sešit LÁSKAVNÍČEK.

►►► Více najdeš zde ◀︎◀︎◀︎

JE FACEBOOK NEBEZPEČNÝ?!

Tento příběh v žádném případě není smyšlený. Postavy a podobnost v něm není náhodná. Nejedná se o fikci ani pokus o napodobení reality.

Po přečtení možná zjistíte, že je to i VÁŠ příběh....

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Ahoj Verčo, chci ti moc poděkovat za tvůj super e-book o FB :) Přesně tohle celou dobu řeším. Děkuji ti za ušetřený čas s Aha momenty :D Slovo: ODHLÁSIT mne dostalo :DD A zároveň jsem pocítila ohromný pocit úlevy. Okamžitě jsem si Facebook z telefonu smazala a nechala si jen messenger.
Poslední dobou jsem se cítila vyčerpaná, neustále ON! Takže tady máš zpátky energii, kterou jsi do toho vložila. Funguje to a je to skvělý pocit :)

Tvůj příběh mi moc pomohl. Je krásně lehký a svižně napsaný. Překvapil mne i v průběhu čtení. Netušila jsem, že to bude mít tak skvělé rozuzlení :D Povedlo se ti to moc!
Pavla Polymniawww.pavlapolymnia.cz
Veroniko, tak to je velmi dobrý počin, pěkně jsem si početla, ostatně jako vždy.
Jana Balcarováwww.korektury-balcarova.cz
Ahoj Veru, moc děkuji za nádherný e-book. Mimo jiné je dalším důkazem, jak zákony Vesmíru fungují a že na vše, na co hledáme odpověď, ji dostaneme. Neb někdy počátkem prázdnin jsem si uvědomila vše, co v e-booku popisuješ. Začala jsem z toho mít v hlavě zmatek. A nebylo mi z toho vůbec dobře. Zažívala jsem vše, co popisuješ. Ráno jsem si říkala: „Vesmíre, pomoc, co mám dělat?“ A za pár hodin už jsem četla tvůj krásný e-book. Moc díky, přinesl mi obrovský pocit úlevy a odpovědi na otázky, které jsem si v sobě nesla. Jsi úžasná.
Lenka Kubáčováwww.aulk-vzdelavani.cz
Verči, přečetla jsem to jedním dechem a asi se nechám inspirovat. :-) Hodně zdaru v životě i podnikání. :-) Zora
Zora Zámečníkováwww.czechwells.com