No, upřímně, nejtěžší stránka :-) Přemýšlela jsem, jak to udělat nejlépe, aby zůstal přehled v množství dílčích a důležitých informací, jak zachovat lehké zpětné dohledání toho, co potřebuji apod. Proto bych navrhla udělat tuto stránku jako soutok všech informačních pramínků. Takové rozcestí, kam příjdou, když se listováním na webu třeba ztratí, kam přijdou, když chtějí konkrétní informace. proto bych navrhla tuto strukturu stránky: 

Jednoduše obrázkový rozcestník ve smyslu vyber si, co tě zajímá a běž si za tím. Každý obrázek povede na odpovídající stránku.

To grafický ztvárnění by vypadalo takto, bylo by to to, co už jsi u sebe na webu vytvořila, jen bych navrhla jiné pořadí a přidala další body. Co všechno by tam mělo být je níže, už to neztvárňuju graficky, ale jen textově, ty texty(nadpisy) by tedy byly ztvárnění těmi obrázky, jak tu vidíš na obrázku...Snad je ti to jasné :-).

KURZY

Nóó :-D Ta povede na celkovou nabídku kurzů

Jak ta bude vypadat, si přečti o kousek níž, sem se mi to nevejde...

LEKTOŘI

Povede na stránku, která je i v menu - Lektoři

TERMÍNY KURZŮ

Povede na stránku -  ale dala bych tam ty kraje a k nim rovnou ty lektorky (jejich fotku) a tlačítko aktuální kurzy Zdeňky, např. Tedy ten řádek o lektorovi z této stránky

REGISTRACE NA KURZY

Povede na Registraci, nasadíme tam registrační systém...

POMŮCKY

Povede na stránku Pomůcky, která je také v menu.

FAQ

Povede na Otázky 

CENÍK

Povede na Ceník ale :-), prodávala bych to jako balíčky a nenaceňovala zvlášť. 

REFERENCE

Povede na současné Reference 

Takže takhle přehledně a jednoduše budou všechny důležité informace související s kurzy na jedné straně, dostanou se odtud jak k důležitým informacím o samotných kurzech, tak i jen k dílčím (např. Termíny, FAQ apod.).

KURZY

Nóó :-D Ta povede na celkovou nabídku kurzů  Tu bych nechala tak, jak ji máš, ale vyhodila bych tam dole tu fotogalerii a všechno co je dál pod ní (formulář, info o platbě), ať to netříští pozornost, tady jsou za informacema přímo o kurzu (co, jak, proč, nabídka). Bude teda končit větou:

Také často rodiče otevřeně přiznávali, že dělají spoustu chyb, které by rádi napravili, ale neví jak na to. Proto vznikl cyklus SNADNÉ UČENÍ III. - společné kurzy pro děti a jejich rodiče.

A pod to bych dala talčítka (vypadá to ošklivě, může to být udělané jinak, ale prostě takto stručně jasně) - viz takto: 

Každé tlačítko povede na odpovídající stránku, tedy:

Tlačítko I. - http://snadneuceni.cz/snadne-uceni-cyklus-i/

Tlačítko II - http://snadneuceni.cz/snadne-uceni-cyklus-ii/

Tlačítko III. - http://snadneuceni.cz/snadne-uceni-cyklus-iii/

Ty stránky jsou dobré, nechala bych. Co bych změnila je další odvádění ze stránky a větvení. Proto bych další dílčí informace dala do vyskakovacího okna v rámci té stránky, vysvětlím na cyklu I.

Jsme na této stránce - http://snadneuceni.cz/snadne-uceni-cyklus-i/ (jo, zase, vyhodit ten spodek, hlavně to o platbě, dala bych tam jen tlačítko Objednat se na kurz a to povede na stránku rezervace. Hele, některé věci se dotáhnou až ta struktura bude udělaná, protože nejde vše úplně teď podchytit, ale jak to bude, tak se některé detaily - hlavně ten systém objednávání a rezervování - doladí. 

Takže zpět, jsme na této stránce - http://snadneuceni.cz/snadne-uceni-cyklus-i/

V té grafice místo Více info o kurzu ZDE, které pokaždé vede zase někam, by jednoduše bylo malé tlačítko, na které by klikli a vyskočilo by okénko s informacema k tomu kurzu - tedy u náladometru text z této stránky - http://snadneuceni.cz/kurzy-1/  bez ikonek, bez formuláře a beze všeho, co je v té spodní části, prostě text, který se k tomu vztahuje, nic víc. 

Takže Kurzy budou mít tuto Cestu:

Kurzy v menu >> Kurzy celkový přehled >> 3x stránka o jednotlivém cyklu.