Vysvětlení na začátek: Tlačítka nefungují, ale tady nahoře v menu se můžeš překlikávat na jednotlivé stránky struktury webu, jak by měla vypadat. Vše si projdi a kdyby ti nebylo něco jasné, budeme v kontaktu. :-) Jako mě je ta struktura jasná :-D, ale větví se, dej si čas, snažila jsem se vše vysvětlit, propojit, ukázat, snad se ti to spojí a pronikneš do toho, je to sofistikovaný systém, ale není složitý, i když se tak může ze začátku jevit, protože je pro tebe nový, navenek je jednoduchý a přehledný. Takže začínáme!


Tohle je úvodní stránka webu, má svoje pravidla, musí být nejlepší, zaujmout a nést všechny důležité informace. Proto :-) bude rozdělená do několika zón. Každá zóna se bude věnovat jednomu jasnému tématu, které nakousne, nastřelí a povede tlačítkem na podrobné odpovídající informace. 

Zároveň už tyhle mini zóny mají jasný úkol: zaujmout, vtáhnout, zaháčkovat, vést k akci, prodat tebe a celý projekt. Proto: 

Hned první zóna bude core message celého webu a to je přesně ten první řádek zde pod tím. To video je super, vůbec nechápu, že není teď na hlavní straně! ;-) 

Upozorňuji, dělám strukturu, ne vzhled, je třeba si s tím pohrát, pracovat s typografií, barevně ladit a dělit zóny vizuálně, graficky i barevně...

  • Nebaví Vaše děti chodit do školy?
  • Mají problémy se čtením, psaním? Pletou se jim písmenka?
  • Nevydrží chvíli sedět a soustředit se?
  • Máte pocit, že jsou vaše děti hyperaktivní?
  • Prožili nějakou událost, která zasáhla do jejich života? Stěhování, narození sourozence, rozvod rodičů ....
  • Trápí vaše dítě poruchy učení?
  • I když se vaše dítě snaží, přesto zažívá neúspěch?

ZÓNA 2: SEZNÁMENÍ

Zde bude fakt krátký text o projektu, tedy výcuc z toho, co máš nyní na hlavní straně - http://snadneuceni.cz/. Bude to jasný, úderný a lákavý text a povede dál na stránku O projektu. 

Takže tady všude bude nějaký text

.

.

.

 

ZÓNA 3: ZDARMA

Tady nabídneš produkt zdarma ke stažení. Pro sběr kontaktů, budování důvěry, následnou komunikaci, cestu zákazníka a prodeje. 

Tady bude 3D cover e-booku

Tady kraťounký text a formulář pro stažení

ZÓNA 4: KURZY

Zase krátký text, k čemu kurzy jsou, co jimi návštěvník webu získá, co mu řeší, proč si je má pořídit a vést na stránku KURZY. 

nebo

5. ZÓNA POMŮCKY

Tady budou Edovy karty, bez cen, jednoduše nabídka krásných pomůcek. Text ve smyslu k čemu slouží, jaký je jejich přínos. Tlačítko poveden na stránku POMŮCKY, kde bude už i nabídka e-booku. Plus zase všech kartiček. Ale to najdeš v menu pod záložkou Pomůcky, tam se pak překlikneš...

Takže tady bude text a pod ním 4 obrázky karet. 

6.ZÓNA: LEKTOŘI

Tato věta je kdekoliv na webu nepřijatelná,: HLEDÁME NOVÉ LEKTORY !!! (3 vykřičníky, nepříjemný emoční dojem).

V této zóně nebude vůbec nic o náboru a hledání nových lektorů, tato celá stránka se zaměřuje na koncového zákazníka, proto zde budou jen současní aktivní lektoři a tlačítko povede na stránku LEKTOŘI

7. ZÓNA: REFERENCE

Ta je na zvážení, může a nemusí být...

Takže to je úvodní - nejdůležitější strana - webu. Nyní se nahoře v menu přepni do záložky O PROJEKTU. A pak postupně projdi všechny záložky menu...