HARMONIE PROSTORU

Tohle je veledůležitá stránka, která komplexně a přehledně představuje tvoji nabídku pro Harmonii prostoru. Tedy vše, co děláš, máš, prodáváš, dáváš a souvisí to jen a pouze s Harmonií prostoru. Na tvém webu doporučuji založit novou webovou stránku s názvem Harmonie prostoru a vnořit ji pod Nabízím, tedy url adresa by byla http://veranoskova.cz/nabizim/harmonie-prostoru.

Opět to bude velejednoduchá a jasná stránka. Bude na ní nabídka všeho pro Harmonii prostoru. Bude mít tuto strukturu:

  • Úvodní řádek s fotkou a textem
  • Úvodní text
  • Konkrétní nabídka

Mohla by vypadat třeba takto....


 

TADY BY MĚL BÝT ÚVODNÍ ŘÁDEK, KTERÝ JSEM ALE NIKDE NENAŠLA, BYLO BY DOBRÉ HO VYTVOŘIT, TEDY ÚVODNÍ ŘÁDEK JAKO JE (NEBO BUDE) na stránce Osobní harmonie a které máš nyní na svém webu třeba na stránkách Harmonie domova, Čistý domov, Homestaging atd.), zkrátka úvodní řádek s fotkou a otvíracím textem v elementu blog růžové barvy vpravo. 

Pod tím bude text ze stránky Harmonie v prostoru - http://veranoskova.cz/harmonie-v-prostoru/ až po tlačítko Jak na to? Tedy tento....

Přejete si DOMOV, který vás podporuje a je vaším nejlepším přítelem? DOMOV, který vás léčí atmosférou?

Víte, že prostor je vaším skvělým pomocníkem, který tohle všechno umí? Stačí se s ním sladit a vnést do něj KOUZLO… HARMONII…. vytvořit v něm SOULAD, stav kdy vše se sebou ladí...

Těšíte se domů nebo je pro vás bydlení kompromisem? 

Vztahem bez lásky a pochopení? Vládne v něm chaos, chybí pohoda, nic nemá své místo?  Je místem, kam se netěšíte, které ani nevnímáte? Odjíždíte, odcházíte do přírody, do kavárny pracovat? Hlavně ven, pryč … tam, kde je vám dobře. Napadlo vás, co v něm chybí… HARMONIE, soulad, kouzlo domova.


Co s tím? 

Řešením je změnit atmosféru, vnést soulad a harmonii a z bydlení vytvořit DOMOV. Z nefunkčního vztahu najít řešení a ze svého prostoru udělat přítele a milujícího partnera…  JDE to. Domov může být váš nejbližší přítel. Stačí jen poznat jeho potenciál a využít jej ve svůj prospěch. Pomocí malých kroků dosáhnete velkých změn.

VÍM, JAK VÁM S TÍM POMOCI

A bude následovat komplexní přehledná nabídka produktů pro Harmonii prostoru, nějak takto....

Výrobek
SYMBOL HARMONIE

Návrh a plánování
DŮM V HARMONII

Služba
HOMESTAGING

Každé tlačítko vede na odpovídající stránku, kde se dozvědí víc. 

Horní text jasně ukazuje, o co jde (e-book, služba apod). Vymyslela jsem to, můžeš si samozřejmě vymyslet vlastní označení. :-) Stejně tak jsem některým službám dala nové jasnější názvy, je na tobě, zda je necháš, nebo vyměníš...

A to je celá stránka :-). Víc tam toho nebude.


Teď ti popíšu jednotlivá tlačítka (to už na té stránce Harmonie prostoru nebude, jsou to vysvětlivky pro tebe:

Toto tlačítko vede na tuto stránku, nic se nemění - http://veranoskova.cz/produkty/darek-ke-stazeni-ekniha-cesta-k-domovu-v-6-krocich/

Doporučení: Udělala bych 3D cover pro e-book, bude hned jasné, že jde o e-book a bude to i lépe vypadat.

Povede na tuto stránku - http://veranoskova.cz/produkty/pripravovane-projekty-kniha-domov-s-kouzlem-harmonie/ nic se nemění, opět doporučení pro 3D cover.

Povede na úplně novou stránku, kterou je potřeba vytvořit. Bude to stránka s Názvem Symbol harmonie prostoru. Její url bude http://veranoskova.cz/nabizim/harmonie-prostoru/symbol.

To, jak bude vypadat zjistíš, když na to tlačítko klikneš, nebo přejdi zde na tuto stránku

Osobní asistence
DOMOV S KOUZLEM

Povede na stránku http://veranoskova.cz/harmonie-domova/, nic se nemění. Balíček služeb mi nebyl dlouho jasný, lépe bych to komunikovala nebo oddělila od hlavní textové nabídky služby. To je ale otázka asi následné revize všech stránek, nyní děláme jen tu strukturu a zpřehlednění...:-)

Návrh a plánování
DŮM V HARMONII

Vede na tuto stránku - http://veranoskova.cz/dum-v-harmonii/, nic se nemění.

Vede na tuto stránku - http://veranoskova.cz/harmonie-pracoviste/ nic se nemění.

Služba
HOMESTAGING

Vede na tuto stránku - http://veranoskova.cz/homestaging/ nic se nemění.

Vede na tuto stránku - http://veranoskova.cz/cisty-domov/ - tu bych přepracovala, míchá jablka a hrušky. Měla by to být stránka s nabídkou tvé služby, tedy všechno až po tlačítko Mám zájem o energetické čištění. Tam by stránka měla končit. S tím, že do té části o druhém kroky, kdy je třeba si vybrat symbol harmonie bych dala větu s informací - Výběr konkrétního symbolu harmonie je plně na vás, vybírat můžete zde a povede to na stránku Výrobek SYMBOL HARMONIE (ta nová, která se vytvoří - https://veronikamasinova.cz/weby/vera-noskova/symbol-harmonie-prostoru/).