Pár slov, než tě pustím k podrobnému seznámení se a zkoumání. 

Strukturu vidíš v menu. Více méně byla vystavěná docela dobře, jen motanice byla v té nejhlavnější a nejdůležitější části a to nabídce kurzu. 

Barvy jsem ti zachovala ty, které na webu máš, tedy tmavě modrou, bílou a jako doplňkovou žlutou. 

Začni úvodní stránkou, tedy Začátek. Tuhle stránku budeš muset u sebe na webu založit a pak ji nastavit jako domovskou. Pokud se ti můj návrh bude líbit, můžu ti ji poslat jako zip soubor a jedním klikem si ji naexportuješ k sobě na web a nemusíš nic pracně vytvářet, jen opravíš url tlačitek a vyměníš formulář. To si řekneme....

Je to můj návrh pro tvoji úvodní stránku - titulku - webu. Obsahuje všechno důležité, co jako Dáma za kormidlem nabízíš. Formulář jsem tam strčila nějaký můj, jasně tam pak bude tvůj SE formulář na stažení e-booku Otázky na dámu. Udělala jsem ti maličko jiný cover, nemusíš ho použít, ale musela jsem, aby mi ladil. :-) Každé tlačítko této titulky vede na nějakou stránku (všechny jsou také v menu), kde máš k těmto jednotlivým stránkám další informace a doporučení. 

Na titulce jsem používala vesměs tvoje texty, sem tam jsem stvořila vlastní, jestli ti nesedí, přepiš si, to je OK. Stejně tak, pokud ti nesedí nějaký název v menu, vymysli si vlastní, ale ať je jasné, o co jde. ;-)

Z menu jsem vyřadila ty Plavby, pokud je tam chceš mít, dodej si je tam. Já jsem na ně vytvořila zónu na titulce, jinak bych je do menu už nedávala....

O logu jsme se bavily, můžeš nechat toto svoje jméno s tím, že spodní text nahradíš Dáma za kormidlem. A nebo můžeš nahradit zcela novým logem Dáma za kormidlem. 

Na nadpisy jsem použila písmo Bree Serif, hodí se mi k tématu lodí, pokud se ti nelíbí (což se může stát :-)), nahraď si. Na text jsem použila písmo Verdana. 

Navrhla jsem ti také novou patičku....

Tak teď už si to můžeš jít projít :-).