Milá Hanko a Pavle,

protože nás zlobí e-maily, resp. ty ode mě :), píšu vám zde.

Rozhodla jsem se pro vás. Vlastně už když mi Hanka napsala poprvé, měla jsem radost a vnímala jsem, že je to víc, než na co jsem pomyslela a co jsem si představovala. Hanka dobře zná principy on-line podnikání z kurzu PzP a tak některé věci, komunikace i přesun bude jednoduší. Taky ji znám osobně a moc ráda vzpomínám na naši cestu a povídání na plážové Škole v přírodě. 

Jako druhou velmi silnou kandidátkou, která se mi dostala do nejužšího výběru, byla holčina také z PzP. Velmi o e-shop stála a bojovala za to. Mnoho věcí mi bylo sympatických. Co ale nakonec definitivně rozhodlo ve váš prospěch, byly 2 základní věci:

 1. Vás, resp. Hanku, znám skutečně osobně a už více jak 3 roky. 3 roky je dost na to, aby si člověk udělal obrázek jak o charakteru, tak důležitých životních hodnotách.
 2. Jdete do toho spolu. To byl mega nejsilnější argument. Vnímám to jako hodně, hodně důležité a vím, že to bude (i pro vás) důležitý prvek stability a jistoty po celou dobu. 

Věřím, že e-shop předávám do těch nejlepších rukou a že se o něj budete dobře a věrně starat a rozvíjet ho podle svých představ a potřeb. 

Co teď? :)

Už jste zpátky z dovči, tak bude asi fajn si dát skype a domluvit první konkrétní praktické kroky. Je toho před námi docela dost. Od těch jednoduchých úkonů, které lze zvládnou celkem rychle a brzy jako je:

 • převoz zásob,
 • platba za prodej,
 • přenastavení e-shopu na vás,
 • přehození e-booku zdarma apod.

Přes ty časově náročnější jako

 • seznámení s prostředím administrace,
 • zaučením,
 • dodavatelé,
 • systémem,
 • předání rad a nápadů atd.

Sama úplně nevím, kudy do této části nejlépe, ale myslím, že to společně najdeme a vymyslíme, aby vám v tom bylo dobře a zároveň se to nevleklo. Samozřejmě můj slib, že tu jsem pro vás plně do konce roku platí, ale to převzetí a aby e-shop začal fungovat už s vámi, bych chtěla co nejdříve. Na rady, nápady, strategie, na to vše tu budu moc ráda dál a vlastně na furt, můžete se obracet kdykoliv i po Novém roce. :) To se dá řešit v poho na dálku. Ale zatím mám dojem, že vysvětlení obsluhy administrace, objednávkového systému, dodavatelé by mělo být osobně. Ale třeba to jde taky na dálku. To je právě to, co přesně nevím a věřím, že to spolu vymyslíme. Taky nechci, aby to bylo tak, že do vás jeden den budu lít info horem dolem. To byste pak nepobrali a nevstřebali, lépe je to po nějakých tématických blocích a po částech. Ale to vymyslíme, třeba máte vy už jasnou představu. :)

V tuto chvíli mě k tomu už nic nenapadá. Tu horní fotku bych ráda dala na e-shop, aby lidé věděli. Mám i stálé zákazníky, tak ať je jasno. Plus bych ráda napsala na úvodní stranu své osobní slovo o předání e-shopu do vašich rukou a budu ráda, když si tam připravíte krátké představení o sobě + fotky. Text mi můžete poslat co nejdříve, lupla bych ho tam v pravou chvíli. :) 

Mám radost. I když je mi i smutno. Ale ta radost a vědomí, že dělám opravdu dobře, je nad tím vším a jsem upřímně ráda, že jste to zrovna vy, komu e-shop předávám.

Verča