Pomáhám začínajícím podnikatelům
Zjednodušuji jim práci i život

Začátky podnikání na internetu jsou docela záhul. Zažila jsem to. Podnikám už 6 let. Úspěšně. Jmenuji se Veronika Mašínová a pomohu vám, by vaše prezentace na internetu byla od začátku profesionální, vzbuzovala důvěru, přitahovala zákazníky a skvělé příležitosti. A tím vším i peníze.

Vím, na co je důležité zaměřit na začátku pozornost. Co rozhodně nepodcenit. Jak se prezentovat, abyste vzbuzovali důvěru, dokázali přesvědčit, že jste dobří a své práci nebo svému oboru rozumíte. Pomohu vám na začátku vašeho podnikání a ráda vám budu stát po boku i později. Nebudete na svoje podnikání sami. Třeba jako Marta. 

Doufám, že se ti se mnou dobře pracuje. Ohromně mi pomáhá, že na to nejsem sama, že se mohu soustředit na texty. A že vím, že výsledek bude hezký a šarmantní.

Děkuji Marta

www.agendasnadhledem.cznaše spolupráce: pravidelná tvorba a ladění webu

S ČÍM VÁM POMOHU


Pomáhám začínajícím podnikatelům. Zjednodušuji jim život i podnikání. A to konkrétníni produkty a službami. Ať už je to webová prezentace nesoucí jedinečné poselství v nejmenších detailech, technické konzultace nebo návody na to či ono.

Webová prezentace

Stavba webů na Miowebu, revitalizace webů

Drobná webová grafika

Ikony, bannery, pakáty, 3D covery, úpravy fotek...

Animované video

Tvorba animovaného videa na zadané téma nebo vymyslím scénář

Návody a postupy

Podrobné video návody na konkrétní věci kolem on-line podnikání

Publikace

On-line publikace na různá témata usnadňující podnikání na internetu

Vzdělávání

Projekt Samostatný podnikatel sdružuje lektory z různých oborů

E-BOOK ZDARMA


Průvodce nejen v začátcích podnikání

Stáněte si průvodce, ve kterém se odzvíte 3 oblasti, na které se vyplatí zaměřit v podnikání svou pozornost, ať už jste v jakékoliv fázi. V začátcích podnikání vám ušetří energii, protože budete investovat svůj čas a síly do věcí, které se vyplatí a fungují.

R A D O S T   KLIENTŮ
je mou vizitkou


Ráda bych Vám poděkovala, koupila jsem si od Vás nějaké produkty a musím říci, že mi všechny ty tipy ušetřily spoustu starostí a peněz. Ostatní eshopy jsou tvořeny firmou a stály nás strašně peněz, včetně jakýchkoli úprav či grafických prací. Teď si dělám spoustu věcí sama. Musím říct, že z velké míry to bylo díky Vám, opravdu je to vše tak praktické a přehledné!

Martina Jirouškováwww.uniqparfumes.cz

Potřebovala jsem si popovídat s někým, kdo perfektně rozumí tomu, jak funguje web. Má zkušenosti nejen se strategií, jak web tvořit, ale poradí i se všemi technickými záležitostmi. Měla jsem nějakou představu, jak uspořádat své nápady, čím začít a jak je rozvíjet, ale už delší dobu jsem stála na místě. Potřebovala jsem si promluvit nejen o skutečném uspořádání postupu, ale především o technických věcech, protože v těch jsem plavala totálně. Konzultace s Veronikou byla paráda! Myslí strategicky a zároveň je velmi praktická. Hned jsem cítila přiliv energie.

Věra Stádníkováwww.verastadnikova.cz

Verču jsem poprosil o pomoc, protože už dva měsíce stagnuji a nevím si rady s některými technikáliemi okolo podnikání. Během hodinky Verča prokázala své učitelské schopnosti a všechno mě s lehkostí naučila. Skvělá to žena. Verčo děkuji, děkuji, děkuji. A já fičím dál :-) Zase píšu e-book, blog, fotím. P.S. Dokonce jsem dostal domácí úkol. Jo, kantorka se nezapře:-) Využívám tuto pomoc rád a opakovaně.

Jirka Rybarwww.jiri-rybar.cz

Verča je velmi přátelská žena, která mi ochotně, rychle a velmi srozumitelně vysvětlita propojení Smartsellingových struktur. Odpadlo mi tak zdlouhavější zkoumání co kde a jak propojit a zapojit. Doporučila bych ji komukoliv jako expertku na tvorbu a nastavení funkčního webu a emailmarketingu pod platformou Smartselling. Ještě jednou děkuju Veroniko za rady naživo, ale taky za báječného Namakaného pomocníka a tvé inspirativní webové stránky. Mám se co učit a jsem moc vděčná, že mám od koho ;).

Denisa Péryováwww.babyfitness.cz

S mojou predajnou stránkou som si dlho nevedela rady. Nie som veľmi zdatná v práci na počítači a hoci som predajku prerábala niekoľko krát, stále som s ňou nebola spokojná. Chcela som, aby vyzerala profesionálne a zároveň vkusne. Na koniec som sa rozhodla požiadať niekoho o pomoc a vtedy mi prišla do cesty Veronika. Keďže už nejaké jej produkty využívam, viem, že ponúka kvalitu, preto som neváhala a Veroniku som oslovila. O pár hodín som mala hotovú krásnu predajnú stránku, z ktorej som nadšená. Teraz už sa budem mať od čoho odpichnúť pri tvorbe ďalších mojich webových stránok, v čom som pred tým iba tápala. Keď budem mať pred sebou vzor, bude to už oveľa jednoduchšie.

Marta Kluchová, opatrovateľka v Rakúsku, autorka eBooku: MôJ DVOJITÝ ŽIVOT OPATROVATEĽKYwww.martakluchova.sk

Veronika je výborný parťák ke spolupráci. Nikdy jsme se osobně nepotkaly, ale vzhledem ke způsobu jakým pracuje a komunikuje, v ní mám velkou důvěru. Vyhovuje mi, že její práce má poctivé základy, komunikuje jasně a efektivně a přitom má velmi vyvinutou sociální inteligenci a empatii. Nemá zapotřebí na sebe upozorňovat, nebo být v čele, ale přitom je výrazným členem jakékoli skupiny. Můžu se spolehnout, že výsledek její práce bude perfektní, protože nic jiného by nepustila přes svého vnitřního kontrolora. A líbí se mi, že se vyjadřuje na rovinu, takže vždy vím, na čem s ní jsem.

Andrea Grigerováwww.jaknaprezentace.cz

S P O J M E   S E


Londýnská 108, Liberec

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů