UŽITEČNÍ POMOCNÍCI

Podnikání není jen o znalostech, informacích apod., ale dnes už se jistě shodneme, že je to o vnímání sebe sama, své hodnoty, svého potenciálu a jeho uvolňování. Je potřeba věnovat do svého vzdělávání se, růstu a osobního rozvoje.  Je to o způsobu myšlení a přístupu k životu jako takovému. 

Ve svém podnikatelském životě jsem zaznamenala výrazné změny ve chvíli, kdy jsem udělala nějaké významné změny ve svém osobním životě - v tom osobním profilu mé osobnosti :-) Je úžasné vidět, že když vyřešíte jednu věc, má to důsledek na mnohé další.  Jako příklad uvedu způsob mluvení. Když chcete někomu odprezentovat výrobek, který nabízíte a kuňkáte u toho a nejste si jisti sami sebou, můžete si být ale jisti tím, že klienta pro to nezískáte. 

A co tím vším chci vlastně říct? Některé semináře, knihy, CD-čka, produkty a tak, jsou dobrý a pokud narazím na ty, které dle mě stojí za doporučení, tak vám je sem dám. Mohou být vašimi užitečnými pomocníky nejen na začátku podnikání, ale kdykoliv. 

Autorem celého testu je americký kouč Roger James Hamilton,  který zkoumal životní cestu úspěšných (např. Bill Clinton, Carlos Slim apod.) Jde o to, objevit své "osobní zlato", zaměřovat se na to, v čem jsem silný a co mi jde a naopak se netrápit v tom, co mě vyčerpává. Testem prošly celosvětově statisíce podnikatelů a mnohým přinesl takové změny, že pracují s lehkostí a zbohatli během krátkého času. Test doporučuji osobně, mám jej za sebou a vlastně lituji, že jsem kolem něj chodila tak dlouho (cca 2 roky). Cena se mi zdála vysoká, zpětně musím říct, že je to investice k nezaplacení. Při čtení obsáhlého výsledku jsem měla husí kůži, jak moc to sedělo. V podnikání vám to strašně pomůže. Doporučuji!

Kniha Sama sobě šéfem je tu pro všechny ženy, které chtějí začít podnikat, ale mají strach nebo nevědí jak. Společně s autorkou odhalíte jedinečné tipy a návody, na to, jak se stát úspěšnou podnikatelkou, krok za krokem prozkoumáte všechny důležité oblasti podnikání a dostanete unikátní know-how, které vám konečně pomůže odstartovat váš byznys i sny naplno.

Tištěná kniha i jako e-book

Praktický kurz:

  • Primárně pro ženy, které chtějí začít s podnikáním či už začali a touží získat tolik potřebnou podporu.
  • Pro “začátečnice”, které v sobě nosí nápad, myšlenku, talent a chtějí o ní dát vědět světu a stát se tak nezávislou.
  • Pro ženy na mateřské, které touží zpeněžit své dosavadní zkušenosti z klidu domova.
  • Pro studentky středních a vysokých škol, které se zajímají o možnosti podnikání do budoucna a nechtějí zůstat pozadu.

Program Lucie Kolaříkové na téma Přijímám svůj strach učí ženy pracovat se svým strachem a udělat z něj svého pomocníka. mnohým ženám strach komplikuje život, omezuje je, nebo dokonce paralyzuje. Právě pro tyto ženy je program určen. Program probíhá online, tedy z pohodlí vašeho domova. Dostanete také dárek - v podobě MP3 nahrávky Setkání se svým strachem v hodnotě 290,-Kč.

Audio CD Lucie Kolaříkové, které pomáhá ženám posilovat lásku k sobě, posilovat sebevědomí, dodává uvědomění, jak je žena pro svět důležitá, léčí nejhlubší smutky   uložených ve vnitřním dítěti. Učí ženy milovat a respektovat své tělo.

CD Jitky Ševčíkové, díky kterému můžete dosáhnout tělesného a duševního uvolnění. Techniky na CD můžete použít zejména na: zvládnutí stresu, zbavení se nespavosti a migrén, vnesení větší harmonie do rodinného a pracovního života, výrazné zlepšení paměti a soustředění, posílení sebedůvěry a sebevědomí, dosažení lepšího zdravotního stavu, vitality, tělesné a duševní rovnováhy, rozvíjení tvořivosti a intuice.

5-ti týdenní online škola Lucie Kolaříkové podporuje ženy a dívky každého věku: aby navázaly se sebou vztah, aby samy sebe co nejvíce vnímaly, aby na sebe braly ohled, aby o sebe pečovaly, aby se zkrátka měly rády a dobře.

Mužský kruh organizuje a zaštiťuje večery, výcviky, setkání pro muže kteří jsou na cestě charakterního rozvoje, hledající a muže kteří chtějí poznat a začít žít hlubší vrstvy svého potenciálu.

On-line program nejen pro muže, inspirativní, motivující život měnící cesta spolu se 7 lektory, 7 tématy, 7 esenciálními úkoly projdete cestou plné přeměny sebe samého v plného šťastného muže, naprosto jedinečný projekt, který bude inspirovat muže dlouhá léta.

Roční kurz pro lídry a manažery, kteří chtějí růst ve svém charakteru, tak ve svém        leadershipu. Kurz je doplněn hledáním vize, leaderquestem.

Kniha o tom proč být hodným chlapcem je tou nejhorší mužskou strategií, na knihu volně navazují semináře o komplexu hodného kluka, které pořádáme každého půl roku.