Úspěšný e-shop není scifi

5

Alexandr Fryč – pro někoho neznámé jméno, pro mě průkopník ve správě a vedení e-shopu. Jeho přístup a metody jsou přinejmenším revoluční a mohou inspirovat mnohé nejen majitele e-shopů, ale i začínající podnikatele. Saša vlastní e-shop na prodej akustické pěny. A přestože je jeho cílová skupina velmi specifická a docela malá, je špičkou ve svém oboru a dělá obraty, které mu zajišťují slušný život, svobodu a čas žít. O tom, jak to vše začalo, s čím vším se na počátku musel porvat, co se mu osvědčilo a co naopak považuje za ztrátu času, peněz a nevyplatí se mu do toho investovat ani píď energie, se dozvíte v tomto rozhovoru. A nebyl by to Saša Fryč, aby i v tomto nešel proti proudy a tak náš rozhovor zpracoval do videa. Vychutnejte si jeho pohled na byznys, život a nechte se inspirovat metodami, které fungují a mohou do každého podnikání vnést to, po čem toužíme – peníze, čas a volnost.

 

Zaujal vás článek? Chcete vědět, až napíšu další? Ráda. Vložte e-mail a já vám dám zprávu.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já (Veronika Mašínová, Na Rybníčku 387, Liberec, IČ: 76391957) na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání článků a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.


Z PORAŽENÉ ŽENY VÍTĚZKOU
V ŽIVOTĚ I PODNIKÁNÍ.

Můj osobní příběh

Komentáře
  1. Martina Sofie napsal:

    Milá Veroniko, moc díky za Tvůj rozhovor se Sašou. Bylo to zajímavé a poučné. Sašovi patří dík za to, že je ochotný se podělit a sdíllet své skušenosti ze svého podnikání a provozování e-shopu.

  2. Adéla napsal:

    Inspirativní rozhovor. Děkuji, Veroniko a Sašo. :)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů