• 1
  Tlustý text
 • 2
  Barevný text
 • 3
 • 4
  Všechno dohromady

Mé manželství se nakonec opravdu rozpadlo. V prosinci v roce 2012 jsem podala žádost o rozvod a v únoru 2013 se odstěhovala s dětmi (v té době jim bylo 5, 7 a 10 let) do pronajatého bytu v centru města. V té době jsem neměla téměř nic - byt, ve kterém jsme bydleli, byl výhradně manželův, vzala jsem si z něj jen pár věcí, vše ostatní jsem musela nově koupit a zařídit náš pronájem, přátele jsem ztratila a z rodiny jsem měla jen svého taťku. Ale jednu věc jsem přece měla. Byla jsem díky tomu, že jsem začala podnikat a že jsem se prokousala těžkým začátkem a nevzdala to, vyzbrojena funkčním nástrojem generujícím příjem. Jednoduše řečeno: měla jsem zdroj, kterým přitékaly peníze, za které platím byt, školu, stravu, pomůcky do školy, oblečení, školy v přírodě, kroužky, zábavu a to všechno ostatní.

Tady povídání přeruším a jestli chcete vědět pikantnosti a jít víc do hloubky mého života, tak jsem to celé sepsala do elektronické knihy. Svůj příběh o rozpadu rodiny, nevěře, bolesti, ale také o počátcích podnikání, nulové podpoře, negativním domácím prostředí, pochybách a nejistotách, prvních nezdarech a propadácích, o svém hledání podnikatelského směru a záměru a o mnohém dalším, jsem napsala otevřenou zpověď v knize Můžeš změnit svět.....minimálně ten svůj!  Nyní vám ji dávám jako dárek. Jsem trochu nervózní, je to takové mé svlečení se do naha.  Ale jedno důležité si v souvislosti s ní uvědomuji a to stojí za to sdílet s vámi, i přes mou nervozitu. A totiž to:

Že ať jsou na cestě jakékoliv překážky, vždy je také způsob, jak se za ně dostat.  A to je její hodnota, kterou věřím, že v ní najdete a povzbudí vás k tomu, abyste se těmi svými překážkami nenechali zastavit. NIKDY.  

Báječný web

Netrapte se se stavbou webu na Miowebu. Udělám vám ho jednoduše báječný. Celý nebo jen stránky či úseky, které chcete.

Nastavení aplikací

Nešťavte se nad nastavením SmartEmailingu, Fapi nebo Sendinblue. Raději ten čas investujte do rozvoje a budování svého podnikání.

Drobná grafika

Neztrácejte čas vytvářením 3D coverů, bannerů, letáků, ikonek...Mám to za chvíli a vy si zatím můžete třeba napsat nový článek na blog.

Konzultace

Nebuďte v tom sami a dovolte si mluvit o svém podnikání. Jednorázově nebo pravidelně. Probereme praktické i technické záležitosti a posuneme vás dál.

On-line pomocník

Vás nenechá ve štychu nikdy. Ať už jde o vytváření grafiky, hrátky s barvami nebo ověřené aplikace. Uděláte s ním hodně a ušetříte ještě víc! Ověřeno.

On-line kurz

Využijte sílu obrázků a fotek naplno! Komplexní, jedinečný a vycházející z praxe. Váš web vám poděkuje.

Extrovky

Kdo by to neznal - něco potřebujete udělat a... Jak se to vlastně dělá? Extrovky jsou krátká návodová videa. Užitečná a zdarma.

Publikace

E-booky na různá témata, která vám usnadní start podnikání. Zdarma nebo placené.

W E B


Váš web je vaší vizitkou a na první pohled napoví zákazníkovi, co od vás může čekat. Odejde s hořkou pachutí a nebo zvedne telefon či vám napíše e-mail?

 • Postavím vám nový, moderní web na Miowebu. Ukážu vás jako člověka, který rozumí své práci, je profesionál, jde s dobou, o své zákazníky pečuje a má zájem. Svůj první dojem rozhodně nepokazíte a vašim klientům bude u vás - na vašich stránkách - dobře a příjemně. 
  Můžeme začít třeba jen jednou stránkou - např. s prodejním produktem - a pokračovat postupně dál. 
 • Pokud web máte a nejste s ním spokojeni, předěláme ho. Re-design je skvělé řešení. 
 • Utápíte se ve složité struktuře a už se v tom nevyznáte ani vy, natož váš zákazník? Navrhnu vám jednoduchou, čistou a srozumitelnou strukturu. Logicky sjednotím váš web do příjemné prezentace. Zjednoduším cestu vašemu zákazníkovi.
  Re-audit webu je služba přesně pro vás. 

G R A F I K A


Šaty dělají člověka, doplňky mu dávají duši a podtrhují krásu. 
Skvělý web jsou vaše šaty.  Vypovídá o vašich hodnotách a kvalitách. Dejte mu však nevhodné a nepěkné doplňky a bude rázem po parádě!

 • Vytvořím vám reprezentativní 3D covery e-booků, kurzů, audia...
 • Originální ikony.
 • Covery na sociální sítě.
 • Náhledové obrázky pro FB sdílení nebo YB videa.
 • Sladím vaši obrázkovou prezentaci na vašem blogu.
 • Navrhnu nebo upravím hlavičku vašeho webu.
 • Upravím vám graficky elektronické publikace.
 • Vytvořím vám letáky, pozvánky nebo pěkné prezentace receptů. 
 • Jako skvostný šperk pak pro vás udělám animované video. 

A spoustu dalšího. Nebojte se mě oslovit!

Každý detail vaší prezentace bude vypovídat o vaší pečlivosti a zvyšovat vaši hodnotu v očích zákazníků.

V Z D Ě L Á N Í


Podnikat znamená neustále se učit nové věci. Ale jak poznat, co je na začátku důležité? Jak se rychle naučit, co potřebuji? Kde hledat nástroje a aplikace? 

Svoje 6leté zkušenosti vám předám v několika tematicky zaměřených publikacích, v on-line kurzech nebo konzultacích. Pomohou vám se vzdělávat, růst, usnadní vám práci nebo ukáží správný směr. To proto, aby vás podnikání bavilo, nešíleli jste a neztráceli energii a síly.