JSEM TU PRO VÁS

Libuška už nějakou dobu cítila, že by její prodejní stránka potřebovala změnu. Když mě oslovila na spolupráci, měla jasno v několika věcech:

 • Věděla, že už nechce modrou ani zelenou barvu. A ani oranžovou. 
 • Přála si mít stránku čistou, ne moc barevnou, přehlednou. 
 • Barevné prvky chtěla v barvách vhodných jak pro ženy, tak i pro muže, kteří u ní též nakupují. Tedy ne fialové nebo růžové. 

Jinak mi dala pro tvorbu volnou ruku a plnou důvěru. 

Od momentu, kdy jsem Libušky stránku viděla, jsem vnímala, že je potřeba ji rozjasnit, vytáhnout důležitá sdělení a sladit ji s prodejním produktem, který nabízí nákupy z celého světa. Jednoduše řečeno - udělat její prodejní stránku světovou. Proto byl můj návrh dost odvážný a smělý. Trochu jsem se bála, jak ho Libuška přijme. A toto mi napsala v místě rozcestníku, tedy když viděla první hotový kus:

Teď jsme vstaly. První co jdu k notesu a otevírám Tvůj návrh. Spadla mi brada. Je to super!!!! No Ty vole....., to je přesně ono! Je to úžasný, čistý, krásný, dokonalý. Veru, jsi génius:) Takhle to vypadalo v mých představách, jen já je neumim zhmotnit a Ty jo! Budu moc šťastná, když doděláš i zbytek, vypadá to tak, jak jsem si představovala, jsi boži. Díky.

PŘED

PO

A tady se můžete podívat na video reportáž Před a Po.

VIRTUÁLNÍ ŠKOLA PODNIKATELSKÉ SAMOSTATNOSTI

REVITALIZACE PRODEJNÍ STRÁNKY

KONZULTACE

EXTROVKY

NABUŠENÝ POMOCNÍK S PODNIKÁNÍM

REVITALIZACE WEBU

PUBLIKACE

POD POKLIČKOU

REVITALIZACE PRODEJNÍ STRÁNKY

Pro všechny, kteří chtějí mít pěknou prodejní stránku

 • kvalitní prezentace
 • vzbuzování důvěry
 • větší konverze

REVITALIZACE WEBU

Pro všechny, kteří se chtějí dobře prezentovat

 • pěkný web
 • soulad
 • detaily

Zde najdete přehled toho, co umím a zvládám a co vím, že může být užitečné i vám. Je to seznam, který vychází z mé podstaty a přesvědčení. 

PROTOŽE...

Zde najdete přehled toho, co umím a zvládám a co vím, že může být užitečné i vám. Je to seznam, který vychází z mé podstaty a přesvědčení. Protože: 

 • Mě baví technické věci kolem počítače a podnikání a vím, že někoho přesně tohle neba. Tak já vám s tím ráda pomohu.  
 • Si ráda práci zjednodušuji a to, co mi funguje, předávám dál. Protože podnikání není o tom se vyflusnout na technikáliích nebo se dlouze pinožit s něčím, co jde udělat mnohem rychleji.
 • Také ráda šetřím peníze, tam, kde to dává smysl. Ušetřete si je také. Třeba s pomocníkem vám úspora hodí několik desítek tisíc ročně. A to nekecám. 

Mě baví technické věci kolem počítače a podnikání a vím, že někoho přesně tohle neba. Tak já vám s tím ráda pomohu.


Si ráda práci zjednodušuji a to, co mi funguje, předávám dál. Protože podnikání není o tom se vyflusnout na technikáliích nebo se dlouze pinožit s něčím, co jde udělat mnohem rychleji.

Také ráda šetřím peníze, tam, kde to dává smysl. Ušetřete si je také. Třeba s pomocníkem vám úspora hodí několik desítek tisíc ročně. A to nekecám.

E-book 3 tipy, jak získat náskok hned na začátku podnikání, vám odhalí 3 důležité oblasti, které pokud implementujete do svého podnikání, budete úspěšní.

Osobní otevřená zpověď o jednom těžkém úseku mého života, o počátcích mého podnikání a ještě mnohem více. Jak používá jedna má známá: "Připadám si, jako bych si sundala podprsenku." Tak asi tak je to osobní ;-)

Podpořte návštěvnost svých stránek 4 jednoduchými činnostmi. 

E-book, který vám pomůže začít podnikat. Investujte svůj čas a síly do toho, co funguje, přináší úspěch i peníze. 

Dagmar Baránková Davide, také jsem do plážové výzvy dala poslední úspory. Za ty peníze jsem mohla jet k moři, ale rozhodla jsem se investovat do své budoucnosti. Mám jen inv.důchod 6.200 kč a bydlení mne stojí 6.500,- Mom. žiji pouze z toho, co jsem si v poslední práci našetřila, naštěstí od příštího měsíce budu mít dva tisíce navíc. A jsem smířená i s tím, že třeba nevydělám ani korunu...nespoléhám na nikoho a jsem vděčna za každou pomoc.Občas se stáhnu, když mám depresi - je to moje celoživotní diagnoza, ale pak se zase zvednu a jdu dál. A takto to dělám už 59 let. A zvládám to jen proto, že jsem se naučila nést důsledky svých rozhodnutí a činů...Nikdo se k tobě nemůže otočit zády, pouze ty sám, sami sobě jsme si největšími nepřáteli. Tak si to v hlavě přeber, naber síly a buďto se na vše vykašli, nebo jdi dál. Ale nesváděj nic na druhé, nikdy, ty sám jsi strůjcem svého osudu.

Mnohokrát mne to už napadlo, a asi jsem to už někde psala. Ale musím to zopakovat - jsem nesmírně ráda, že jsem se do tohoto kurzu přihlásila. A i kdybych nakonec svůj příběh nevydala, možnost být mezi tolika úžasnými lidmi a vidět, že když někdo klopýtne, hned se objeví spousta pomocných rukou, je naprosto úžasné! Tolik krásných lidí a tolik silných příběhů...jsem úplně dojatá...A ty Davide - sleduj to a sosej! Toto vše je energie určená tobě. Přeji vše krásné slunečné pondělí!

 

Nikola Džuganová David Dovhun, dnes přesně před šesti lety mi zemřel přítel, v době, kdy jsem s ním čekala druhé dítě a co následovalo pak, by bylo na knihu. Mohla jsem to vzdát, litovat se, ale nestalo se. Kolikrát si říkám, že ten nahoře mi nakladá víc než dokážu zvládnuot, ale jdu dál a žiju jak nejlépe dovedu, ikdyž vše není ideální. Drž se a zkus si přečíst nějakou motivační knihu. Mě stačí každý den pár stránek a hned je mi líp.

 

Sonia Ri Davide, když jsem odešla z teplého místečka z magistrátu na OSVČ, protože jsem dostala invalidní důchod částečný a na radnici mne pak nechtěli, tak začátky byly takové, že po zaplacení bytu asloženek, jsem koupila žrádlo psovi a kočce a já jedla topinky s česnekem, za což je dodnes na mne nasraný můj žlučník. Trvalo to skoro dva roky, než to bylo k žití, jak zdravotně, tak finančně, vztah nebyl neb hned na začátku ode mne partner odešel, když zjistil, že by snad nedej bože musel trochu finančně pomoct .... dnes jsem jiná a jsem jinde a jsem spokojená a vděčná a věřím, že to bude den ode dne lepší a lepší, protože nic jiného přece nezbývá ... Tvoje depky úplně chápu.

 

Renata Kombercová Davide, já myslím, že každý má něco a musí se s tím sám vyrovnat. Já jsem měla nejdříve manžela, který žárlil tak šíleně, že jsem bezdůvodně občas jednu chytla. Od něj jsem s pomocí nadace odešla a seznámila se s přítelem, kterého jsem po čase živila i s jeho synem a když jsem se od něj odstěhovala, zjistila jsem v bankách, že mě šíleně zadlužil aniž bych o tom věděla. Bohužel jsem mu moc důvěřovala. Měla jsem dvě malé děti. Měla jsem to hodně náročné, chodila jsem do práce, na brigády, starala se o děti a protože kromě pokojíčku jsem neměla žádný nábytek, spala jsem na zemi, oblečení v pytlích nebo v krabicích...a on byl tak drzej, že si ještě chodil ke mě půjčovat peníze, které jsem mu už samozřejmě nedala, ale dluhy jsem za něj platila, když byly psané na mě. Pak jsem ještě navíc přišla o práci....měla jsem spíš období, kdy jsem nechtěla s nikým mluvit. Připadalo mi, že jsem ve všem selhala. Dnes už ale vím, že to tak nebylo. Ze všeho jsem se postupně dostala, dluhy ještě splácím, ale peněz sice moc nemám, ale žiji s dětmi v klidu. Do tohoto kurzu jsem se přihlásila až teď, protože jsem na něj dříve neměla peníze. Musela jsem si je nejdříve našetřit. Výzvu jsem také nestihla, tak mě čeká na podzim Emotikona wink Nic si z toho ale nedělám,, protože jsou horší věci. A podle mě je lepší mít stránky i eBooky pěkně udělané, než dělat něco ve spěchu. Na brigády stále chodím, takže na to nemám tolik času. Držím Ti palce, ať se Ti daří a chmurné myšlenky Tě brzy opustí Emotikona wink.

 

Mí plážoví přátelé,
dnes mám obrovskou potřebu se s vámi podělit o jeden svůj životní příběh a poděkovat vám za to, že jste, i když jsem nikoho z vás ještě neviděla osobně. Možná jste zaregistrovali, že jsem včera vypustila do světa svůj první placený eBook. Trvalo mi to více než rok. Ne, že bych tak dlouho nevěděla o čem by měl být. V tom jsem měla jasno poměrně brzy po zahájení kurzu PzP. Problém je někde úplně jinde – je to STRACH a NEJSEM DOST DOBRÁ. Jojo, řeknete si, to se tu mockrát probíralo. Asi každý z nás si tím více nebo méně prochází.

Tento můj příběh začíná v srpnu 2013, kdy mi tragicky zemřel manžel. Měla jsem tehdy doma jedno tříleté a jedno osmiměsíční dítě a zhroutil se mi celý svět. Vlastně dodnes nevím, co se přesně stalo, soudím se s nemocnicí i s pojišťovnou a pořád mi to bere hodně sil. Tenkrát jsem doslova utekla před světem, sbalila děti a odešla z města na vesnici, kde nás nikdo neznal. Přestala jsem pracovat na zkrácený úvazek pro svého původního zaměstnavatele, zavřela svoji výživovou poradnu a nastoupila plně na rodičovskou. Měla jsem pocit, že musím zalézt 10 metrů pod zem a nic mě netěšilo. Jsem docela introvert a se svými trápeními se hodně uzavírám do sebe. Přála jsem si být neviditelná.

Po pár měsících nicnedělání, jsem začala přemýšlet co si počnu se svým životem. Narazila jsem na Davida Kirše a jeho EmailAcademy. No, to co říkal by asi mohlo fungovat. Nejvíce se mi líbila představa, že schovaná za obrazovkou PC bych se mohla nějak realizovat a přitom být neviditelná Začala jsem vše studovat, ale tak nějak jsem to nedokázala správně uchopit. Přes Davida mě andělé zavedli ke Stáně. Konečně, to je to pravé! Přesně to, co potřebuju. Napíšu eBook, on se bude sám prodávat. Já nemusím s nikým mluvit, nic řešit. Můžu žít za svojí betonovou zdí na chalupě ve vesnici, kde mě nikdo nezná.

Dokážete teď pochopit obrovskou velikost mého strachu, když jsem prozřela a pochopila, že PzP rozhodně není o tom, být anonymní? Můj eBook zdarma měl tehdy jen osnovu a letěl do „šuplíku“. Když Klaudie vloni v květnu vyhrála plážovou výzvu, byla jsem rozhodnutá, že to balím. Tohle všechno přece já NIKDY NEDOKÁŽU.

V červnu jsem skončila na 5 dní v nemocnici. Takové malé tělesné zhroucení, moje tělo se prostě rozhodlo, že je toho na mě za ty dva roky moc a přestalo fungovat. Po třech prospaných dnech se mi najednou začalo chtít psát a za dva dny byl eBook zdarma na světě. Měla jsem fakt radost, že jsem dokázala svléknout svou první ochrannou slupku.

Prokousat se dalšími slupkami až k placenému eBooku byla roční psychická dřina. Dny obrovské kreativity, kdy jsem psala od rána do večera, střídaly někdy i měsíce, kdy jsem jen tupě zírala do PC, četla vaše příspěvky sledovala vaše videa a v hlavě řešila nesmyslnosti o tom, jak jsem nemožná.

Ty svoje krize jsem si taky kompenzovala hoooodně velkým množstvím čokolády, takže za poslední dva a půl roku jsem si vyčokoládovala pěkných 15 kg navíc. Další moje noční můra. Já přece nemůžu natočit video, copak se na mě dá dívat, výživová poradkyně, co nám radí, jak máme jíst a sama je jak koule?

Prostě a jednoduše mám toho hodně, co řeším. Díky PzP a hlavně díky vám se mi pomalu daří loupat všechny ty slupky a překračovat komfortní zóny. Přes prázdniny se budeme s dětmi stěhovat zpět do Olomouce, připravuji znovuotevření svojí poradny, samozřejmě úzce specializované na mé téma. Začala jsem cvičit a hledám si fitnes trenéra (tady u nás je to dost těžké ). A včera jsem konečně spustila prodej placeného eBooku. Za 14 dní mě čeká natáčení se Stáňou – to je fakt velká hrůza.

Včera, když 3 minuty po odeslání prodejního emailu cinkla první objednávka, tak jsem plakala a myslela na svého manžela. Tak strašně moc mi chybí a často s ním mluvím. Řekla jsem mu, že už se o mě nemusí bát, že už bude všechno dobré, že mám okolo sebe lidi, kteří to ani neví a přitom mě hodně inspirují a moc mi pomáhají.

Tak, teď tu jsem úplně „nahá“. Vím, že to bylo dlouhé, ale potřebovala jsem vám to dnes říct. Děkuju vám, co jste dočetli až sem a těm, kteří nedočetli prosím vyřiďte, že jim taky děkuju Včerejší den jsem si opravdu užila a byl pro mě potvrzením, že moje životní krize je u konce a už stoupám ode dna vzhůru.

DĚKUJI

PS: Těch objednávek do půlnoci cinklo 15. To je na první den dobré, ne?

Objevte 3 jednoduché a IHNED APLIKOVATELNÉ tipy, díky kterým:

 • budete podnikat s radostí,
 • s dobrým pocitem, 
 • s novou chutí a nadšením

Z PORAŽENÉ ŽENY VÍTĚZKOU V ŽIVOTĚ I PODNIKÁNÍ.

Začtěte se do autentického osobního příběhu a poznejte, že ať jsou na vaší cestě jakékoliv překážky, vždy také existuje cesta, jak se za ně dostat a žít vítězný život.

Z PORAŽENÉ ŽENY VÍTĚZKOU V ŽIVOTĚ I PODNIKÁNÍ.

Začtěte se do autentického osobního příběhu a poznejte, že ať jsou na vaší cestě jakékoliv překážky, vždy také existuje cesta, jak se za ně dostat a žít vítězný život.

Když odejde čtyřnohý přítel

Tento článek píšu jako vzpomínku na našeho psa Natana. Pro nás to byl Natík, Nateček, ale taky Lump a Nezbeda. Můj život provázel celých 15 let. A během nich se mi život neuvěřitelně změnil, ale on tu byl pořád. Kamarád, přítel, společník, zlobidlo. Jak to všechno začalo Píše se rok 2000, je listopad a s –...

Získejte více úcty a respektu od svých dětí

Také někdy toužíte po tom, aby si vás vaše děti více vážily a respektovaly vás? Aby lépe chápaly, co vše pro ně děláte a jak jsou vaše dny mnohdy náročné? Aby vás a vaši práci přestaly brát tak samozřejmě? Pak vyzkoušejte jednoduchou věc – výměnu rolí!   Tenhle nápad u nás vznikl úplně spontánně...

OBJEVTE, JAK MŮŽETE BÝT ÚSPĚŠNÍ, MÍT DOBRÉ VÝSLEDKY A ZACHOVAT SI RADOST ZE SVÉ PRÁCE.

SendiBlue

automatická rozesílka - je v beta verzi a je potřeba o ni požádat. n e-mail contact@sendinblue.com napsat s Předmětem Please activate my Marketing Automation access, thanks :-).

Účet zdarma má denní omezení odeslaných e-mailů - můžete poslat jen 300 e-mailů denně. Proto je třeba si koupit nejbližší tarif - Micro bez omezení. 

Než můžete poslat první kampaň, chtějí váš účet verificovat (potvrdit, ověřit). Pošlou vám e-mail se 3 otázkama, na které musíte odpovědět.

Could you please tell us how you collected your subscriber list? - I I used the Czech service SmartEmailing (https://www.smartemailing.cz/), now I wont to leave and I want to use Sendinblue. 
Would you be able to provide us with the link to your subscription form as well as a link to the website that advertises your services? - I have more web site, for example https://veronikamasinova.cz  Subscriptions form is for example here - https://veronikamasinova.cz/ebook-zdarma-jak-ziskat-v-podnikani-naskok/
 Can you tell us the number of contacts in your current database that you plan to email using SendinBlue?  I have 1373 unique contacts in aplications Smartemailing,  that I will convert into SendinBlue.

Pokud budou vaše odpovědi OK, za chvíli vám přijde e-amil s předmětem 

Your Account is Validated
19. květen 2016 18:06