PRODÁM ZAVEDENÝ E-SHOP

 • Hledáš uplatnění a realizaci?
 • Chceš pracovat sám na sebe a řídit si svůj pracovní život?
 • Jsi žena/maminka, která by ráda pracovala z domova?
 • Potřebuješ vylepšit váš rodinný rozpočet dalším příjmem a přitom pracovat podle času a sil, které máš?
 • Chceš začít podnikat, ale nevíš jak, kde, s čím, bojíš se, tápeš?

Ať už je tvá situace nyní jakákoliv, nabízím ti řešení a cestu.

Předám ti svůj zavedený e-shop
se zdravotní obuví www.obuv-botky.cz.
A nejen to! 

Předám ti s ním vše, co jsem se od roku 2011 v této branži naučila. Dám ti:

 • veškerou svou podporu,
 • předám ti know-how,
 • dostaneš přístup k dodavatelům a partnerům,
 • předám ti svoje tajné ingredience, díky kterým e-shop funguje už 7 let a je stále je úspěšný a ziskový,
 • poradím ti, co máš dělat, aby se e-shop rozvíjel a vydělával ti mnohem víc, než nyní,
 • předám ti techniky podpory prodeje, které jsou pro tebe zdarma, ale přinesou ti nové zákazníky,
 • naučím tě pracovat se strategiemi tak, abys měl svou investici do e-shopu zpět klidně už za měsíc.

E-SHOP A JÁ

Udělat definitivní rozhodnutí, že svůj e-shop s botama prodám, mi trvalo rok. Dlouhý rok bolesti, smutku, pocitu ztráty, beznaděje.

E-shop obuv-botky.cz jsem založila v březnu 2011, během pár měsíců udělal miliónový obrat a já se stala plátcem DPH. Držel mě nad vodou a živil mě i mé tři děti v nejhorších letech rozvodu a první roky, kdy jsem byla s dětmi sama. Milovala jsem ho od začátku. :) 

Nejde jen o prodej, má to poslání a přesah

Začínala jsem prostě s botama. Ale zákazníci si po čase sami řekli, co chtějí a proto jsem se specializovala na zdravotní obuv. Dává mi to velký smysl a celý koncept není jen o suchém prodeji bot. Je to komplexní přístup, systém podpory a ukazování cesty lidem, jak pečovat o nohy, jak dbát na své zdraví a jak jim v tom mohou pomáhat právě dobré boty. Dnes a denně mi lidé píší o problémech s nohama a já vím, že samotný prodej zdravotních bot je jen část celého obrázku. Právě proto má samotný e-shop v sobě obrovský, stále nevyužitý potenciál a já ho chci předat dál. Sama už na to nemám čas.

Vývoj jde jinak, změna je nevyhnutelná

Můj život se na podzim 2016 radikálně změnil (aniž bych to v tu chvíli teda tušila :D). Tehdy jsem poprvé nabídla svou novou službu Revitalizace prodejní stránky. Šlo o předělávku jedné stránky na webu klienta, kdy jsem z nehezké a chaotické udělala krásnou, klientsky přivětivou a ta začala prodávat a přinášet klientům prodeje jejich produktu.

Velmi brzy na to jsem začala dostávat zakázky na předělávky celých webů. V létě 2017 jsem vyhrála výběrové řízení a stala se součástí týmu Podnikání z pláže. Tehdy jsem byla rozhodnutá e-shop pustit, protože bylo jasné, že budu mít dost nové práce, chtěla jsem ho předat v rámci rodiny.

Ale věci se vyvíjely jinak. Všude. Tou největší brzdou jsem ale byla já sama. Pustit e-shop, vzdát se ho, bylo nad mé síly. Nešlo to. Člověk, který si ho měl převzít, mi to nakonec odřekl a já si to vlekla dál. Smutná, bolavá, neschopná se e-shopu vzdát.

Lítala jsem od extrému k extrému: jednou jsem byla plná euforie, že všechny své aktivity zvládnu a že e-shop může skvěle fungovat. Pak jsem zas byla rozhodnutá ho zavřít a dělat, že nikdy nebyl, hodit vše přes palubu, hlavně, ať už se o něj nemusím starat. Ale to jsem zase myslela na všechny mé klienty, na ty, kteří se pravidelně vrací, na zprávy, kdy mi psali, že jsem jediná, která má to a to (já to vím, vím, že řeším lidem jejich některé potíže jako jediná), na potenciál a poslání, které e-shop má...

Čas dozrál

Vím, že čas dozrál. Je čas svůj e-shop předat někomu, kdo jej bude dělat s láskou ještě větší, než je ta moje. Můj život nabral jiný směr. Dnes tvořím weby pro své klienty, zajišťuji dlouhodobou technickou podporu stálým klientům, stále přicházejí noví a noví a já už na e-shop opravdu čas nemám. A proto...

KOHO HLEDÁM

 • Hledám člověka, který bude rád a s láskou prodávat zdravotní obuv.
 • Kdo je ochotný učit se a naslouchat - předám ti všechno své know-how, strategie i nápady pro rozvoj a expanzi.
 • Kdo se nebojí a je ochotný se učit a objevovat nové cesty.
 • Hledám člověka, který pochopí, že nejde jen o e-shop a prodej bot, ale uvidí to poslání za tím a vstoupí do něj.

CO JE SOUČÁSTÍ PRODEJE

 • Zavedená doména www.obuv-botky.cz
  Mohu ti přenechat i druhou (druhý e-shop) v ceně, pokud budeš chtít. Sama jsem prodávala na dvou prodejních kanálech. Vlastně ti mohu přenechat i třetí. :D Už skoro rok zavřený a stejně se lidé stále ptají, kdy ho otevřu a bude zase daný (úzce segmentový) sortiment v prodeji.
 • Platforma e-shopu a přístup do administace
  E-shop provozuji na platformě Mimishop s ročním pronájmem 3 000 Kč s DPH. Nyní je uhrazeno do 5.1.2019.
 • Databáze klientů
  Všichni klienti jsou ošetřeni dle GDPR, je to čistá databáze, se kterou lze bez problému komunikovat.
 • Databáze dodavatelů
  Uvedu tě k nim, naučím tě systém, jak objednávat a jak jsem si to dělala já a osvědčilo se mi to.
 • On-line produkty (pokud o ně budeš mít zájem)
  E-book zdarma pro klienty a Analýza chodidel (při osobním jednání vysvětlím, je to také součást strategií).
 • Know-how, postupy, strategie, nápady
  To ti umožní návratnost investice během několika týdnů až měsíců. To bude záležet už na tobě, jak rychle se ti investované peníze vrátí. Ode mě dostaneš vše, aby to bylo rychle a první týdny tě podpořím a budu ti nablízku.
 • Zásoby
  V hodnotě cca půl miliónu. Neboj, tolik za ně fakt nezaplatíš. Je pro mě důležité tě podpořit všemi možnostmi, takže i skladové zboží je tu proto, abys je mohl prodat za velmi dobrou cenu a rychle tržit peníze.
  Přesný stav zjistíš, uděláme spolu inventuru.
 • Obchodní podmínky, nastavení a dokumenty dle GDPR
  Je ta tím dost času a studování i peněz, předám ti vše, co s provozem e-shopu souvisí, nemusíš žádné dokumenty shánět ani nic studovat.
 • Facebook fanpage
  Té se vůbec nevěnuju, ale přeci jen tam už spoustu let je a je to silně nevyužitý prostor. Můžeš ho hned začít používat.

AKTUÁLNÍ STAV E-SHOPU

Jak jsem výše napsala, už víc jak rok nemám čas se e-shopu věnovat. Takže před více než rokem jsem ho uvedla do velmi osekaného a úsporného režimu. Do takového, abych ho alespoň nějak zvládla obhospodařovat a zároveň mi stále vydělával. Takže jsem vyřadila z nabídky asi 70 % a nechala si jen nejlepší výrobce a dodavatele. Aktuálně to jsou 4 z více jak 20. Ale nabídka ostatních dodavatelů je tam stále, jen není viditelná. Můžeš ji tedy lehce vzkřísit a sortiment ze dne na den rozšířit (což ti i doporučím). 

I přes ultra úsporný režim stále tvořím vysoký obrat, stále jsem plátce DPH, a dostatečný zisk. 

CO ZÍSKÁŠ

 • ZAVEDENÝ FUNKČNÍ E-SHOP
  s obrovským (nyní uzeměným) potenciálem, který ti bude generovat zisky a je jen na tobě, jak velké budou.
 • VEŠKERÉ MÉ KNOW-HOW, STRATEGIE, NÁVODY
  Pokud začínáš nebo podnikáš a nejde ti to, tohle je nevyčíslitelná hodnota. Můj e-shop funguje už 7 let a to bez jakékoliv reklamy, se zbožím, které není skladem, lidé jsou ochotni (a fakt čekají) na své boty i měsíc, vracejí se. Já vím proč.

  Vím, co dělám a proč je mé podnikání a prodej úspěšný a to i ve fázi, kdy jsem e-shop utlumila na maximum a prakticky se mu nevěnuji. A tohle ti předám, naučím tě, jak být úspěšný, jak vést e-shop a vydělávat a co dělat, aby ten výdělek byl fakt velký a dobrý. 

 • MOU PODPORU
  Tohle je další nevyčíslitelný bonus. Nejde mi o to "výhodně" prodat a zbavit se tak svého břemene. E-shop je mým dítětem. Miluji ho. Rozběhla jsem ho, podržel mě v nejhorších časech a i nyní mi stále generuje příjem. Ale je to daleko víc.

  Je v tom poslání, které ti chci předat. Láska a nadšení, které ani po 7 letech neodešlo. Chci, aby byl v dobrých rukách a aby úspěšně fungoval dál. Má to smysl a proto tě chci v dalších měsících podpořit. Vím, jaké to je být na to sám. Ty nebudeš muset. Budu ti radit. Můžeš se mnou probírat své nápady. Ptát se. Pomohu ti, jak jen bude potřeba. Ne na furt. :) Ale minimálně do konce roku s mou intenzivní pomocí a podporou můžeš počítat.

MOŽNÁ TĚ NAPADÁ...

 • Můžu e-shop vést z domova?

Ano. Já sama vyřizuji objednávky také z domova, jen výjimečně se přesouvám do pronajaté kanceláře. Budeš ale potřebovat prostor na uskladnění zásob. Ty vznikly za 7 let fungování e-shopu a aktuálně naplňují jednu malinkatou místnost. Detaily si povíme osobně, každopádně do běžného bytu bys je nenarval, budeš potřebovat menší samostatnou místnost, čistou, suchou. Buď ji budeš mít v rámci domu nebo bude potřeba pohledat a nějakou si pronajmout. I ze skladovek se prodává. 

Když budeš objednávat zboží pro zákazníky, budeš potřebovat prostor pro manipulaci s ním a na balení balíků. Dlouho jsem to dělala z domova, jde to. Většinu zboží, které objednáš, hned roztřídíš a rozpošleš lidem, takže nepotřebuješ nějaké sklady apod. Občas ti něco zůstane - zákazník objednávku změní, zruší nebo nepřebere.  Někdy potřebuješ některé boty dočasně uskladnit, protože je to objednávka složená z bot více dodavatelů a čekáš na dodání od toho dalšího. 

Pokud se ale chceš e-shopu věnovat naplno a rozvíjet ho, doporučím ti pronájem vlastní kanceláře. I o tom si můžeme popovídat. Když jsem se e-shopu věnovala a fakt frčel, musela jsem řešit i oddělení práce a rodiny a to se při práci z domova dělá těžko. Tehdy jsem za kancelář mimo domov byla velmi vděčná. Navíc se dá využít i mnoha jinými způsoby a opět se rozvíjet a vydělávat víc, i to ti povím. 

 • Nemám zkušenosti s podnikáním

Jestli jsi připraven začít, pak to nevadí. Tohle je skvělá a jedinečná příležitost, které se drtivé většině lidem nedostane. Ani mě nikdo neučil, jak začít, co potřebuju, jak být úspěšná, jak dělat to, či ono. Začala jsem s tím v nouzi, když se mi hroutilo manželství, můžeš si o tom přečíst v mém osobním příběhu.

Vše jsem budovala od píky.  Hledala dodavatele, učila se správně nastavit ceny, prodejní a objednávkový systém tak, aby to fungovalo, ale nevyčerpávalo mě to. Musela jsem si přijít na to, kdo je moje cílová skupina, jak ji oslovit a tisíc dalších věcí.

Dnes mám zavedený funkční e-shop a tobě ho jen předám, se vším, co vím a umím. Vezmeš si to jako ze stříbrného podnosu. Nemusíš zkoušet, hledat, učit se. Vše ti předám, vše tě naučím. 

Jasně, později si najdeš svůj způsob, nové cesty a strategie. Ale teď nemusíš. Teď jen přebereš to, co funguje a okamžitě vyděláváš. Je to vlastně předání štafety. Něco, co běží, si jen vezmeš a běžíš s tím dál a máš z toho užitek. 

 • Kolik času to vyžaduje

No, to je právě to geniální - kolik ty budeš chtít! Můj aktuální stav je takový, že je e-shop totálně utlumený a sama se mu věnuji třeba jen 1-2 dny v týdnu po 2 hodinách. Pokud mám naobjednané zboží do objednávek, tak někdy i 3 dny, protože je hodně balení. 

Když jsem se ale e-shopu věnovala naplno a byl zdrojem příjmu pro mě a 3 děti (potřebovala jsem dost peněz a byl to jediný můj zdroj), věnovala jsem se mu fakt hodně. Denně několik hodin a to i víkendy. Rozvíjela ho, vkládala nové zboží, měla hodně objednávek, pečovala jsem o fanpage apod.  

Takže tohle je opravdu na tobě. Začneš s utlumeným e-shopem, nenasedáš do plně rozjetého zběsilého vlaku a rychlost si budeš přidávat sám. 

 • Za jak dlouho se mi vložená investice vrátí

To souvisí s předešlým bodem. Záleží na tobě a na tom, jak rychle svou e-shopovou rychlost zvýšíš. Já ti předám vše, abys mohl mít svou investici zpět do pár týdnů. Ale i když pojedeš nějaký čas v utlumené rychlosti a dopřeješ si čas na seznámení, zaběhnutí, tvoje investice se ti vrátí během několika měsíců. 

Aktuálně můžeš využít Vánoce, které jsou tu za chvíli. Boty lidé kupují tradičně už mnoho let a první vánoční nákupy u mě začínají už v září. Stejně tak přezůvky do škol a školek, to je taky velký zájem a prostor pro rychlý obrat. 

Na všech výrobcích v e-shopu je slušná marže. Čistý zisk (pokud nepočítám doplňky a drobnosti, které jsou velmi okrajové) na jednom páru obuvi je v průměru 80 Kč - 350 Kč. Jsou tam i boty s marží skoro 1 000 Kč. Navíc je prostor pro navýšení cen, i o tom ti povím. Takže pokud dobře počítám, stačí ti něco okolo tisíc objednávek a máš svou investici zpět. A tohle dáš fakt levou zadní. 

 • Chceš se na něco zeptat?

Napiš mi na info@obuv-botky.cz a odpovím ti. 

A CO CENA?

Tu jsem si záměrně nechala až na konec. Dlouho jsem přemýšlela, jestli ji zveřejnit, ale nakonec jsem se rozhodla nechat ji jakou součást obchodního jednání jen pro opravdové zájemce. Ale už teď ti mohu říct, že je směšná. A rozhodně to není cena zásob. Ty vnímám jako součást tvé podpory a je pro mě důležité, abys je mohl prodat za opravdu klientsky výhodné ceny a tím rychle peníze otočit a vydělat. 

Takže půl miliónu za tenhle prodej nečekej. Ani 450 ani 350 tisíc...Prostě si napiš, jestli cítíš, že je to cesta pro tebe. A pokud ano, tak pak najdeš způsob, jak ty peníze získat (je třeba hledat způsoby jak to dokázat, ne důvody, proč to nejde) a já ti naopak předám vše, abys je měl zpět už za pár týdnů. 

TAK CO, JSI TO TY?

Rezonuje to s tebou a vidíš v tom pro sebe příležitost?
Pak neváhej ani vteřinu a napiš mi!

Díky, prodej ukončen! 

Wow! Děkuji za zájem, sdílení a podporu. Díky tomu mi první nabídka přišla sotva hodinu po zveřejnění a za celých 7 dní jsem dostala spoustu nabídek. A teď je e-shop prodán a má nové majitele. 

NEJSI TO TY?

Dej o tom prosím vědět třeba sdílením na Facebooku. Možná je tohle příležitost pro někoho z tvých přátel a známých.