VÁŠ POMOCNÍK V PODNIKÁNÍ

Zjednodušte si podnikání tím, že začnete používat volně dostupné nástroje, které jsou zdarma nebo za minimální peníz.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

POMOCNÍK, KTERÝ VÁM USNADNÍ PODNIKATELSKÝ ŽIVOT

Tento pomocník vám skutečně usnadní vaše podnikání. Upřímně - takovéhoto pomocníka bych speciálně v začátcích svého podnikání brala všemi deseti. Jeho přínos je nevyčíslitelný.  

Sestavila jsem ho tak, že je vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu ať jste kdekoliv. Je stále on-line, stačí se k němu jen připojit a vzít si v něm ten nástroj, který zrovna potřebujete pro svoje podnikání. 

Ať už hledáte fotky, obrázky nebo ikony. Potřebujete si vytvořit firemní logo. Najít hudbu ke svému videu. Udělat si faktury a účetnictví. Či vytvořit e-book. Je to jedno.  Tohoto pomocníka nezaskočí nic z toho, co potřebujete udělat. Obsahuje 111 nástrojů, pomocí nichž pokryjete všechny potřebné oblasti vašeho on-line podnikání. A všech 111 nástrojů můžete používat zdarma! 

Původně jsem ho chtěla vytvořit jako prostý e-book, ale to by mně samotné nevyhovovalo. Muset hledat, kde ho mám uložený, pracně listovat apod. Proto jsem ho vytvořila jako členskou sekci, ke které se jednoduše přihlásíte odkudkoliv a z jakéhokoliv počítače, najdete si oblast, která vás zajímá a vyberete si nástroj, který potřebujete. 

CO ZÍSKÁTE?

111 nástrojů pro 9 základních oblastí on-line podnikání, 
které vám usnadní vaši práci a podnikání.

A nedáte za jejich používání ani korunu!

OBRÁZKY, FOTKY, IKONY

FAKTURACE

HUDBA

E-BOOK

BARVY

VIDEO TVORBA

GRAFIKA

FONTY, PÍSMA

OSTATNÍ

1. OBRÁZKY, FOTKY, IKONY, VIDEA

Dřív nebo později budete potřebovat fotku, obrázek, ikonu nebo dokonce HD videa pro vytváření svých video prezentací. Jistě tušíte, že stáhnout si je volně z internetu nebude ta správná cesta. Existují free (zdarma) fotobanky, problém však je, že jich je spousta nepřehledných a ba co víc, nedodržují autorské licence nebo k nim mají dodatečné podmínky "pod čarou". A jsou třeba v angličtině. A vy si s naivní důvěrou od nich stáhnete fotku či ikonu a pak se můžete dostat do problémů.

Vybrala jsem pro vás ověřené pěkné fotobanky, nastudovala jsem za vás všechny licence, podmínky použití i poznámky pod čarou a vy už nemusíte vůbec nic řešit. Jen si vybírat a užívat.

Teď budete přesně vědět, kam si můžete jít pro své fotky, malované obrázky, videa či ikony.

V SEKCI OBRÁZKY, IKONY, FOTKY, VIDEA NAJDETE:

 • Vše o licencích a jak se v nich vyznat.
 • 9 nádherných hlavních fotobank, jejichž zásoba vám vystačí na 500 let vašeho podnikání a kde se nemusíte bát porušení autorství ani problémů.
 • 6 vedlejších fotobank (to kdyby náhodou...).
 • 4 hlavní ikonobanky - zásobárny nádherných ikon a ikonek.
 • 3 vedlejší ikonobanky (to kdyby náhodou...).
 • 4 videbanky s velikou nabídkou krátkých vidí bez zvuku ve vysokém rozlišení
 • 16 parádních programů na úpravu fotek, koláže (luxusní), infografiku, vtipné fotky, blbnutí apod. nebo komprimaci obrázků (zmenšení velikosti) se zachováním jejich kvality.
0
NÁSTROJŮ
celkem

2. FAKTURACE

Doklady vystavovat musíte. Ať už hledáte program, který bude on-line a budete moci své účto dělat kdekoliv, nebo jen jednoduchý program na vystavování a správu faktur, vyberete si.

Součástí je i jeden automatický systém na vystavování faktur při prodeji on-line produktů.

0
NÁSTROJŮ
celkem

3. HUDBA

Natočili jste video pro své zákazníky? Nebo sestavili pěknou koláž z fotek? Či připravili zajímavou prezentaci? A potřebujete hudbu do pozadí? Instrumentální doprovod? Vánoční písničku?

Pak mám pro vás audiobanky, ze kterých si můžete zdarma stáhnout hudbu pro své projekty. A opět jsem za vás pohlídala licence a autorská práva. :-)

Určitě se budou moc a moc hodit! A jako bonus jeden bezva program na nahrávání hudby či zvuků přímo rovnou nejpřímější cestou do mp3 souboru. A také jedno pěkné moderní uložiště, díky kterému můžete začít budovat svůj audio brand pomocí podkástů a zvukových nahrávek pro své čtenáře a zákazníky.

0
NÁSTROJŮ
celkem

4. E-BOOK

Znáte to, neprodává jen obsah, ale i obal. A proto je důležité umět pro svou elektronickou knihu vytvořit pěkný a lákavý 3D obal na webové stránky. V této sekci najdete nejen několik on-line programů pro vytvoření 3D obrázku knihy, ale v kombinaci se sekcí grafika a programy v sekci Obrázky, fotky a ikony, vytvoříte nepřekonatelnou 3D upoutávku na e-book, sešit nebo i on-line kurz.

A protože chcete svůj e-book dostat k co nejvíce lidem a nejčastější pdf formát se na některých čtečkách špatně čte, je tu i program, který váš e-book převede do formátu, který čtečky milují.

A že má e-book obří rozměry díky použitým fotografiím v něm? I to vyřešíme skvělým programem, který váš e-book převede do formátu pdf v mnohem menší velikosti. A navíc zachová funkční všechny odkazy v něm (což při převodu do pdf z některých textových nebo prezentačních programů dělá problém).

A pokud náhodou nejste žádný velký kreativci, mám pro vás super jednoduchý on-line program na vytvoření krásného e-booku, kde máte vše předdefinované, jen doplníte textem a obrázky a stáhnete.

A ani to ještě není vše! Našla jsem pro vás mnoho nádherných šablon pro PowerPoint prezentace, ale také pro Libre Office prezentace, které se HODNĚ těžko shání. A jak jinak, než zdarma s klidem na duši :-).

A když byste se jednoho dne rozhodli, že si svůj e-book chcete vydat jako tištěnou knihu, i na to zde najdete potřebné informace.

0
NÁSTROJŮ
celkem

5. BARVY

Pokud jste na tom tak, že nemáte úplně cit na barvy nebo si nejste jisti, zda ty, které chcete spolu kombinovat neporušují nějaké psané či nepsané pravidlo a chcete mít jistotu, že vámi vytvořené barevné kombinace ať už na webu nebo v tiskovinách nebudou zákazníky odrazovat, ale naopak ladit a působit dobře, pak je toto oddělení pro vás mega důležité.

Najdete zde nástroj pro ladění barev k sobě, stejně tak třeba nástroj, který vám zjistí, jaké že barvy jsou použité v obrázku nebo na webu, který se vám tak moc líbí. Dokonce je tu i nástroj, který vám vybere barvy, které k sobě ladí a ještě vám v nich ukáže skutečnou webovou stránku! Hned si tu barevnou kombinaci představíte v reálu na webu.

Díky této sekci už nešlápnete v používání barev nikdy vedle a dokonce budete schopni si udělat třeba ikony nebo jakoukoliv grafiku v barvách, které potřebujete nebo se vám líbí.

0
NÁSTROJŮ
celkem

6. VIDEO TVORBA

Vytvořit si pěkné video z vašich fotek a opatřit vhodnou hudbou už pro vás nebude problém. Stejně tak vyrobit animované prodejní nebo upoutávkové video. Nebo dokonce krátké profi business video či intro k vašim videím. A pokud videa sami natáčíte, dostanete ověřený software třeba na natáčení obrazovky nebo na vytvoření čtecího zařízení (čtečky) jako v televizi.

0
NÁSTROJŮ
celkem

7. GRAFIKA

Vytvořit si vlastní firemní logo teď bude hračka. Ať už budete chtít textové, animované nebo s obrázkem, zvládnete to levou zadní a během pár minut. No pár ne, protože zrovna tohle vás vtáhne a já si s tím dokázala vyhrát i několik hodin. :-) Tvořit si sám logo je vážně zábava.

 • Získejte nové šablony pro prezentace.
 • Vytvořte si infografiku pro blogové články nebo tiskoviny.
 • Udělejte si profesionální flashové animace a bannery.
 • Vytvořte si krásné posty na sociální sítě.
 • Navrhněte si vlastní ikony.

Zdarma :)

0
NÁSTROJŮ
celkem

8. FONTY, PÍSMA

Potřebujete pro svou prezentaci nebo webové stránky zajímavý a neotřelý druh písma? Rozšiřte si repertoár fonty zdarma podporujícími češtinu.

A licence jsem opět nastudovala za vás, takže si jen v klidu užijte svoje nové texty na webu, v e-boocích nebo prezentacích.

A že jste tak trochu na štíru s češtinou a pravopisem? Tak i tohle lehce vyřešíme a vy už navždy budete vědět, kde hledat a kam se obrátit pro pomoc.

0
NÁSTROJŮ
celkem

9. OSTATNÍ

Sekce Ostatní zahrnuje vše, co se jinam nevešlo. On-line chaty, rezervační systémy, správce času, FB nástroje a další vychytávky, které vám zjednoduší život i podnikání.

0
NÁSTROJŮ
celkem

RŮZNORODÝCH NÁSTROJŮ

VYTVOŘENÝCH PROJEKTŮ

OSLOVENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Stejně jako Lenka si i další pořídili svého pomocníka a začali ho hned používat. 

CO ŘÍKAJÍ NADŠENÍ UŽIVATELÉ

"Veroniko, já tě miluju! Tohle jsem přesně potřebovala :-). Jsem nadšená, že jsi dala tak přehledně tyto vychytané pomocníčky dohromady. Pár jsem jich znala, ale většina je pro mě nových a už mám další nápady na to, jak efektivně a kreativně nabízet své produkty. Otevřela jsi mi úplně nový svět možností. Díky, díky, díky."
Tereza Kramerováwww.terezakramerova.cz
Chcel by som sa poďakovať Verče Mašínovej za tento výborný produkt, ktorý vytvorila. Ja mám síce tiež dosť poznačených nástrojov, ktoré sú zdarma, ale tu som našiel i také, ktoré boli pre mňa nové a nevedel som o nich. A to som ešte zďaleka nečítal celú členskú sekciu. Hneď som si vyrobil intro k videám a s dalším toolom aj záznam mp3. Super. Môžem jedine odporučiť aj ďalším."
Miloslav Ježowww.miloslavjezo.sk
"Milá Verčo, z tvojho POMOCNÍKA som nadšená!!!! Podarilo sa ti vytvoriť niečo unikátne. Pomocník je univerzálna pomôcka. Informácie môžete využiť nielen v podnikaní, ale aj v osobnom živote. Celý systém je veľmi prehľadný vďaka jednoduchej a jasnej štruktúre. Je nadupaný kvalitnými a veľmi cennými informáciami.

Mať tohto pomocníka už pred 2 rokmi, ušetril by mi cez 2300 eur, ktoré som investovala do podnikania. Už teraz vidím, že mi ešte ušetrí ďalšie investície. Som vďačná, že si si dala tú námahu a strávila množstvo hodín štúdiom a zbieraním všetkých informácii a skúseností.

Môžem len konštatovať, že aj napriek tomu, že som sa v minulosti snažila dopátrať k podobným programom, pomôckam, väčšina z toho, čo obsahuje tvoj pomocník je pre mňa úplne nová. Pomocníka vrelo odporúčam každému človeku aj pre súkromné účely. Pre podnikateľov by to mala byť povinná výbava. Je to skvelá investícia ako učetriť kopec času, starostí a najmä financií. Prajem ti veľa rovnako nadšených a spokojných užívateľov."
Zdeňka Néméthováwww.psychologicka.eu.sk
Tento produkt je totálně boží a úžasný, doslova mi vyrazil dech. Není jen pro podnikatele, je pro každého, koho baví něco tvořit, kdo má rád přehledné a hezké věci a kdo se chce odlišit od ostatních.

Strašně mě baví tvořit si vlastní videa, koláže z obrázků a textů, infografiky atd. Jediné, co mě na tom štvalo je to šíleně časově náročné hledání nástrojů na internetu a studování licencí. Díky tomu, co Verča vytvořila, ušetřím hromadu času! Je to tolik úžasných tipů, že se od toho vůbec nemůžu odtrhnout!

Některé mě ani nenapadly, že existují a díky tomuto produktu se můžu zase posunout, což mě moc těší. Vlilo mi to nové nadšení do žil, chci tvořit a tvořit, nemůžu přestat :-) Moc všem doporučuju - tento produkt má neuvěřitelnou hodnotu, je přehledný, ucelený a velmi praktický. Jsem nadšená, díky Veru."
Libuška Štěpánková - učí lidi nakupovat z Čínywww.libuskastepankova.cz
"Kupoval som to hneď, som veľmi rád, že je po kope tolko pomocníkov. Môžem len odporučiť."
Pavel Navrátilwww.vernostnakarta.com
Pomocnik je SUPROVYYYY!!!! Som rada, ze ho mam. Ja by som inak o tych aplikaciach a programikoch nemala ani tusenia, ze vobec take existuju.
Marta Kluchováwww.martakluchova.sk
Vstúpim do členskej sekcie a WOOOW...ani vo sne mi nenapadlo, že by si niekto dal takúto námahu a vytvoril niečo tak komplexné, prehľadné, ja až nemám slov...celý deň sedím a klikám a klikám, a neviem sa vynadívať, čo za nástroje mám v rukách na jednom mieste. Pre mňa ako kreatívnu dušu, ktorá má vo všetkom neporiadok a nikdy som nevedela nič nájsť... kde sú tie free fotky?, a tá hudba? a zrazu treba cover obal na eBook... a celé dni som len prehľadala v zošitoch a na webe ...je toto ZÁZRAK.

Obrovské ďakujem, ktoré ani neviem vysloviť, ušetrila si mi hodiny a hodiny času. Najužitočnejšie investované peniaze za posledný čas. ĎAKUJEM."
Andrea Molnárová, sprievodkyňa na ceste harmónie tela aj myslewww.tajomstvoreishi.sk, www.darcekyinak.com

Nadšených uživatelů přibývá


V tomto videu najdete vzkazy od těch, kteří už mají svého pomocníka po boku a ukázky jejich výtvorů a prací. 

Klikni

Tento namakaný pomocník vám skutečně usnadní vaše podnikání a zastaví vaše lopotění se nebo stagnaci nad něčím, s čím nemůžete hnout.

Sestavila jsem ho z nástrojů, které jsem sbírala 6 let, co na internetu podnikám. 6 let práce, zkoušení, hledání, třídění, selektování. Vybrala jsem to nejlepší, co je k dispozici úplně zdarma. To, co se fakt dá použít. Žádný podřadný brak ani blbosti. Mnoho nástrojů vám bude sloužit klidně celé vaše podnikání.

Navíc jsem ho dala do podoby, ve které se lehce používá. Máte ho stále po ruce, 24 hodin, 7 dní v týdnu. Ať už jste na Bali, v New Yorku nebo v Horní Dolní, jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Pak už se jen přihlásíte ke svému pomocníkovi a vyberete si nástroj, který zrovna potřebujete. Žádné pracné vyhledávání, zkoušení, stahování programů. Ušetří vám neskutečné množství času, energie a peněz..

Stále si nejste jistí?
Tak vymeteme vaše pochybnosti! 

S ČÍM VŠÍM VÁM POMOCNÍK POMŮŽE, CO NAPŘ. SI S NÍM VYTVOŘÍTE A KOLIK PENĚZ U TOHO UŠETŘÍTE

LOGO 1500 Kč

S POMOCNÍKEM 0 Kč

3D E-BOOK 450 Kč

S POMOCNÍKEM 0 Kč

KOMIX 3000 Kč

S POMOCNÍKEM 0 Kč

PROFI KOLÁŽE 300 Kč

S POMOCNÍKEM 0 Kč

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ANIMO VIDEA 5000 Kč

S POMOCNÍKEM 0 Kč

INFOGRAFIKA 250 Kč

S POMOCNÍKEM 0 Kč

S EXTERNÍMI DODAVATELI

10 500 Kč

S POMOCNÍKEM

0 Kč

A to je jen zlomek toho, co si s tímto pomocníkem zvládnete sami udělat a ušetřit tak díky němu nemalé peníze.

A to není vše. Pro rozproudění vaši kreativity a představivosti jsem pro vás připravila pár možností, jak některé nástroje pomocníka můžete kombinovat. A určitě najdete své vlastní kombinace.

Tak se vám otevírají nové cesty a možnosti a můžete se díky těmto kombinacím dostat i k velmi zdařilým, originálním a neotřelým výsledkům a prezentacím. K výsledku totiž často vede více cest a když se k němu nedostanu jedním nástrojem, kombinací dvou nebo tří rozhodně ano. Dokonce tak mohu budovat osobní brand, vytvářet si své vlastní originály apod.

OTÁZKY, KTERÉ VÁS MOŽNÁ NAPADAJÍ

Klikněte na vybranou otázku a rozbalí se vám odpověď. 

1. Co když budu nástroje pomocníka znát a nebude to pro mě nové?

Je velmi pravděpodobné, že některé nástroje opravdu znát budete. Ve skutečnosti jich ale pomocník obsahuje víc než deklarovaných 111 (nyní už o dost víc, od spouštění prodeje dokonce přibylo celé nové oddělení - videobanky) a další již byly přidány, stále se rozrůstá. Z referencí výše vidíte, že i dlouhodobí on-line podnikatelé jich znají jen pár. Proto jsem přesvědčená, že to procento, které z nástrojů budete znát, není podstatné a pomocník vám přinese velikánský užitek. Navíc jeho přínos je i v tom, že máte vše velmi přehledně na jednom místě s možností se k němu přihlásit odkudkoliv bez pracného dohledávání ve svých souborech a složkách. Pokud by se však stalo, že opravdu vše znáte a dojdete k tomu, že pomocník není pro vás (max do 5 dnů od zakoupení), napište mi, vrátím vám peníze a přístup k pomocníkovi nadále mít nebudete. 

2. Absolutně neumím pracovat se žádnými úpravami. Umím klasické použití na netu, prodávat např. na aukro, bazoš atd... to zvládnu, ale nevím, jak si s tím vším, co se zde píše, poradit. Je v tom tedy i návod jak na to?

Nástroje v pomocníkovi jsou různé. Některé nevyžadují žádnou zručnost, některé ano a některé víc. Velká většina je opravdu jednoduchých, bez nutnosti se cokoliv učit. U každého je malý textový návod, jak na to. Tohle je vlastně první verze pomocníka, která je právě jen o těch malých textových návodech. Moje ideální verze a představa je natočení návodových videí (tutoriálů) k většině nástrojů, které tam jsou, právě pro méně technicky zdatné uživatele. Jenže v tuto chvíli to není v mých časových silách. Nicméně, spousta ovládání nástrojů v pomocníkovi je intuitivních a je potřeba se nebát a zkusit si to. Jsou to většinou programy on-line, takže si to tam zkoušíte, svůj PC si nijak nezahltíte nebo nezablokujete a pak prostě jen zavřete okno aplikace a nic neukládáte, když se vám vytvořené dílo nelíbí. Prostě si to jen zkoušíte a učíte se. 
Až potom udělám tu svou ideální verzi pomocníka s návodovými videi, bude určitě o dost dražší. Pokud si pořídíte pomocníka teď, budete mít přechod na vyšší verzi zdarma. Sice nevím, kdy ta vyšší verze bude :-), ale bude určitě a vy zatím můžete spoustu z nich už používat a s mnoha dalšími se seznámit a třeba zjistíte, že to není tak těžké a složité. A můžete mi i napsat, ráda vám poradím a navedu vás tam, kde byste tápali. 

 

3. Líbí se mi Vaše nabídka a uvažuji o jejím zakoupení. Chtěla jsem se zeptat, jestli mi budete ochotná poradit v případě, že bych si s nějakými aplikacemi nevěděla rady...?

V pomocníkovi jsou ke každému nástroji krátké popisky, jak na to. Spousta z nich se používá bez ovládání a znalostí. Pokud si s něčím nebudete opravdu vědět rady, poté, co jste to zkusili a snažili se na to přijít :-), ráda pomohu. Ale věřím, že spoustu aplikací zvládnete sami, nejsou náročné. 

4. Zdá se mi to jako sbírka vygooglených odkazů, vše bych si mohl najít sám.

Garantuji vám, že to nevygooglíte. :-) Jde o to, že člověk přesně neví, co a jak vlastně má hledat. Toto je souhrn různých nástrojů, které jsem já sama sbírala víc jak 6 let a o některých jsem neměla ani potuchy, že něco takového existuje, že na nějakou konkrétní činnost mohu mít nástroj, který mi s ní pomůže. Některé odkazy jsem ani nevygooglila, přišly mi dokonce před oči jen 1x za život třeba v nějaké diskuzi či komentáři. Takže si myslím, že tento Pomocník je unikátní jak rozsahem tak délkou shromažďování jednotlivých nástrojů. 

5. Nástroje zdarma jsou určitě jen trial verze.

Ne, nejsou to trial verze. To by nebylo vůbec zajímavé, protože trial verze můžete používat zdarma jen nějakou dobu, max 1 měsíc. V Pomocníkovi najdete nástroje, které můžete používat zdarma stále. Jsou tam nástroje, u kterých můžete za úplatu přejít na vyšší verzi, ale i verze zdarma je plnohodnotná a často postačující. Skutečně jsem vybírala jen to, s čím se dá pracovat a co je použitelné. 

6. Součástí Pomocníka je určitě také nějaká verze Photoshopu zdarma.

Zklamu vás, není. Photoshop je jeden z nástrojů, které vyžadují fakt učení se s ním, je složitý, má mnoho funkcí, možností. Je skvělý, ale není to nástroj, který by se do Pomocníka hodil. Tam jsou především ty, které jsou jednoduché na používání, s rychlým přenesením k výsledku, předpřipravené tak, aby výsledek byl hezký a kvalitní a většina je on-line bez instalace do počítače. A ani si Pomocník nedělá ambice vás naučit profesionální grafiku. Nástroje, které v něm najdete pro vytváření grafiky, ať už to jsou letáky, vizitky, loga apod. jsou kvalitní on-line nástroje, které vás příjemně, jednoduše a rychle přenesou k výsledku, se kterým budete spokojeni. Pokud jste grafik profesionál, pak máte už své vlastní zažité nástroje a nepotřebujete Pomocníka, který navíc necílí jen na grafiku, ale je mnohem komplexnější a zahrnuje nástroje z mnoha dalších oblastí, se kterými běžný on-line podnikatel (ne pouze grafik) pracuje a které řeší. Nástroje ohledně grafiky jsou ale kvalitní a dobré a jsem přesvědčená, že vás - grafika amatéra - nezklamou a přinesou vám velký užitek. 

7. Pomocník je jen seznam webů, kde si mohu koupit nějaké digitální podklady, které pak dál využiji k práci.

NE! Pomocník je seskládaný tak, abyste si dál už nic nemuseli kupovat. Je tam pár nástrojů, které se vyplatí zakoupit popř. přejít na vyšší verzi pro dosažení lepšího výsledku, ale celkově se nejedná o odkazy na weby, kde byste si pak museli jednotlivé nástroje kupovat. Do Pomocníka jsem dala takové nástroje, které sama používám, máte k nim vždy krátký popisek nebo doporučení a pokud se vám hodí a zrovna potřebujete tu danou věc řešit, nástroj použijete. Např. dojdete do bodu, kdy si potřebujete udělat 3D obrázek pro svůj e-book. Kouknete do Pomocníka, najdete si sekci E-booky, zjistíte, že tam jsou 4 nástroje, pomocí kterých si můžete takový 3D obrázek udělat, vyberete si ten, který se vám líbí a cover si uděláte. Zdarma. Na tomto principu to funguje. Nic si nekupujete, ale dostanete na stříbrném podnose ověřené nástroje, které vám řeší mnoho situací ve vašem on-line podnikání. Bez hledání, dlouhého googlení, dalších finančních investic apod. 

8. Myslím si, že je lepší si na dílčí práce najmout odborníka a raději mu za to zaplatit, než se s tím dělat sám.

Ano a ne. Najímat si na některé věci odborníka je zcela zbytečné. Když opět vezmu za příklad udělání 3D coveru e-booku, tak pomocí nástroje, který najdete v Pomocníkovi, si ho uděláte sám a během chvilky v profi kvalitě. A až napíšete další e-book, půjde to ještě jednodušeji. A takových nástrojů a situací, kdy si můžete věci udělat sám, je tam hodně. Proč by měl člověk platit odborníka na sladění barev? Nebo na výběr fontů? Na vytvoření letáku? Na udělání krásného FB postu apod.  A jsou to i činnosti, které se vám neustále opakují a je super se je naučit dělat sám s pomocí nástrojů, které vám zaručí pěkný výstup a celou práci vám značně ulehčí. Mnohdy to jsou takové dílčí činnosti, na které ani profesionála nenajdete. Nebo např. kde najdete třeba pěkné obrázky do blogových článků, jak rychle udělat z fotek video koláž a doplnit ji hudbou - zdarma a bez porušení práv a zákona? Kde na tyto informace budete hledat odborníka nebo někoho, kdo vám to poví?  Navíc začátky podnikání jsou o tom, že člověk potřebuje nejen šetřit peníze, ale také se učit, zkoumat, projít si některými věcmi sám, získat zkušenosti. Na druhou stranu i já zastávám názor, že některé věci je dobré přenechat odborníkovi, přesto to neznamená, že si je nezkusím udělat sám. Nakonec možná k tomuto závěru dojdu rychleji, než kdybych si to nezkusil. :-) 

9. Rozsah nástrojů se mi zdá zvláštní. Jak se můžete vyznat v širokém rozsahu od fotobank, přes fonty, barevné palety až po fakturační nástroje?

Jak už tu několikrát padlo, Pomocník nevznikl přes noc, ale nástroje, které obsahuje, jsem shromažďovala přes 6 let mého on-line podnikání. Je za tím vším jen a jen praxe a zkušenost. Řešila jsem už mnoho situací, potřebovala vytvořit mnoho věcí - ať už na mém e-shopu nebo blogovacích stránkách či ostatních webech, které mám a řešila jsem, jak to či ono udělat. A tak jsem postupně dala dohromady sbírku, která řeší 9 nejčastějších oblastí a situací, se kterými se on-line podnikatel setká. A rozhodla jsem se tuto svou sbírku uspořádat do členské sekce, ve které jsou všechny nástroje na jednom místě, přehledně uspořádané v nějaké logice, lehce dostupné odkudkoliv, člověk to nemusí pracně vyhledávat v nějakém uloženém souboru v PC nebo ve svých záložkách prohlížeče apod. Jsem přesvědčená, že tak jako tyto nástroje během posledních let mého on-line podnikání pomohly mně a velmi často opakovaně a usnadnily mi práci nebo dokonce vyřešily nějakou situaci, stejně tak pomohou jiným - jak dokazují reference těch, kteří Pomocníka už mají. 

10. Moc nevěřím tomu, že Pomocníka stále aktualizujete.

Ale aktualizuji. :-) A to ze dvou důvodů:
 1. 1. Sama ho používám. Jak píši v úvodu této stránky, vytvářela jsem ho tak, aby mi vyhovoval a myslím si, že tak, jak jsem to vymyslela (udělat členskou sekci, ke které se dá přihlásit odkudkoliv, s ukázkami, co ten který nástroj umí a se stručnou informací, co od něj mohu čekat, navíc s logickým uspořádáním do 9 tématických oblastí) je to nejlepší řešení a vyhovuje to takto i ostatním lidem a uživatelům. A protože ho sama používám, lehce odhalím, když u nějakého nástroje dojde ke změně, k novým podmínkám, rozšíření apod.
 2. 2. Právě proto, že ho používám a stále na internetu podnikám, tak nacházím další nástroje, které mé podnikání ulehčují a zároveň řeším nové situace a věci tak, jak ve svém podnikání rostu. Proto do Pomocníka ty dobré, které mi pomohly, hned přidávám, abych je měla stále na jednom místě, rychle k použití. Navíc mi některé nástroje doporučili i samotní uživatelé Pomocníka. 

PŘÍPAD JEDNOHO VIDEA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tohle video je vytvořené jedním z nástrojů pomocníka, který jsem objevila nedávno. Chtěla jsem ho "jen" otestovat, ale tak mě chytl, že způsobil řetězovou reakci - vytvoření upoutávkového videa a předělání celé této stránky, aby k němu ladila. Vyzkoušela jsem několik nástrojů na tvorbu animovaných videí, ale tenhle mě nadchnul.

Celé video a to znovu upozorňuji, nebylo vůbec v plánu, takže jsem ho vytvářela úplně z voleje, neměla jsem žádný nápad, připravenou osnovu apod., vytvářela jsem ho tedy jak s tou fází, kdy jsem ho vymyslela, tak s tou vlastní tvůrčí, kdy jsem ho dělala v tom programu, tak celé toto video jsem tvořila 6 hodin. A ta fáze fyzického vytváření nebyla rozhodně nejdelší. Nejdelší bylo najít a vybrat hudbu. :-)

Ano, mnoho zkoušení a ladění, aby hudba seděla k proudu a sdělení videa. A výsledek si myslím stojí za to. Tím chci říct - nástroje v pomocníkovi vás přenáší k výsledku rychle a často tak, že výsledek je profesionální a dobře vás prezentuje. Kdy uvidím vaše video? ;-) 

Pro váhavce mám ještě jednu nabídku. Sama se hůře rozhoduji a více přemýšlím, takže vám rozumím. :-) Proto jsem pro vás připravila.....

OCHUTNÁVKU POMOCNÍKA!

Takového malého brášku. Z každého oddělení jsem vybrala jeden nástroj (ze sekce Fotky a obrázky tři) - celkem tedy 11 nástrojů (takový desátek z celkových 111, i když už jich je ve skutečnosti o dost víc), které můžete hned použít. Hlavně je ale tento malý pomocník kopií svého velkého bratra. Díky tomu si uděláte představu, jak celá členská sekce vypadá, co znamenají krátké popisky u nástrojů apod. 

Chcete se podívat? Chcete nakouknout? Chcete ochutnat? Super. Tlačítko níže vás přesměruje na stránku, kde vyplníte údaje a automaticky vám přijdou přihlašovací údaje do sekce Pomocník ochutnávka.

Tohohle malého brášku máte napořád a úplně zdarma.


2 informace úplně závěrem:

Tento pomocník není statický, ale neustále se rozvíjí a roste. Jakmile zase objevím nějakou vychytávku, užitečný nástroj nebo pecku, okamžitě ji přidávám a můžete ji začít hned používat.

Dobrá zpráva pro jablíčkáře aneb Apple uživatele. Tento pomocník je plně i pro vás. Až na nepatrné výjimky je celý postavený tak, že nástroje jsou bez návaznosti na OS (tedy on-line a to je velká většina), nebo použitelné jak s Windows, tak s iOS.

A jedna třešinka:

Kdykoliv přidám do pomocníka nový nástroj, pošlu vám e-mail. Tak vám neuteče žádná novinka a aktualizace. 

Co dodat? Už jen jediné. Přestaňte ztrácet čas a ulehčete si své podnikání. Tenhle pomocník je nachystaný jen a jen pro vás. Za neskutečnou cenu.

699 Kč

VAŠE JEDINÁ INVESTICE

Kliknutím na tlačítko přejdete na stránku, kde vyplníte objednávku a ihned po zaplacení dostanete přístup do členské sekce - ke svému pomocníkovi, kde najdete všechny slibované nástroje. A navždy budou vaše.