Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/94619/virtual/www/domains/veronikamasinova.cz/wp-includes/post-template.php on line 310

CHYTROLÍN ANEB BRÁCHA POMOCNÍKA

Děkuji, že jste se rozhodli mít svého pomocníka. Může být ještě účinnější? Ano, může! K pomocníkovi si můžete pořídit chytrolína. Je to takový mozek jízdy zvané samostatné podnikání a naučí vás, jak se rozjet rychle, správně a úspěšně.  

Bude vám

  • věrně svítit na cestu,
  • povede vás tam, kde se vyplatí být, pracovat a investovat,
  • ochrání vás od zabloudění a zbytečných odboček,
  • ukáže vám zkratky,
  • a naučí vás, jak budovat podnikání s radostí, bez vyflusání a s brzkými reálnými výsledky.

Chytrolín je e-book 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU, do kterého jsem sepsala všechno důležité, čím stojí za to se zaobírat na začátku podnikání, na co zaměřit svou pozornost, abyste rychle došli k prvním pozitivním výsledkům a byly tak ve svém podnikání povzbuzeni. 

Je to cenné několikaleté know-how, které jsem dala do přehledného systému a návodu. Jsou to návody a postupy, které ve svém podnikání používám a které vám ušetří mnoho času a sil. 

E-book normálně není samostatně prodejný a stojí v základní verzi 749 Kč. Vám jej nyní nabízím za 390 Kč. Dostanete k němu také Shrnutí, tedy přehled toho nejdůležitějšího a Pracovní list, který vám pomůže dělat konkrétní první podnikatelské kroky. 

Nabídka vás k ničemu nezavazuje :-) Pokud chcete jen svého pomocníka, je to OK, klikněte na tlačítko Ne, nechci chytrolína. Pokud si ho chcete k pomocníkovi přidat, klikněte na tlačítko Ano, chci chytrolína.