POD POKLIČKOU ANEB PODNIKÁNÍ V PRAXI

Začala jsem podnikat před 6 lety a stejně jako dnes, i tehdy byl internet plný informací. Takže jsem studovala jak začít, jak dělat některé věci. Ale bylo to jen v té teoretické, informační podobě. Chyběl mi někdo, kdo by mě „vzal pod křídlo“, ukázal mi,

 • jak vypadá ten skutečný podnikatelský život,
 • co skutečný podnikatel řeší a jak,
 • jak KONKRÉTNĚ dělá některé věci,
 • jak se vyrovnává s určitými překážkami a situacemi apod.
 • Někdo, kdo by sdílel v reálu úplně normální věci z podnikání.

Jmenuji se Veronika Mašínová, do roku 2018, kdy jsem ho prodala, jsem vedla úspěšný e-shop se zdravotní obuví, mám své osobní stránky a blog, napsala jsem e-book 4 pilíře úspěšného byznysu, sestrojila namakaného Pomocníka pro každého podnikatele a založila jsem Virtuální školu podnikatelské samostatnosti. Mým cílem a přáním je usnadnit každému (začínajícímu) podnikateli jeho práci a podnikání.

Rozhodla jsem se, že vás pozvu k sobě do života a ukážu vám, jak některé věci dělám, jaké věci a situace řeším, jak smýšlím o určitých oblastech a jak se vyrovnávám s překážkami.

Je jasné, že každý obor podnikání přes internet je jiný a má svá specifika a nejde situace, způsoby ani problémy paušalizovat. Ale věřím, že mnohé z toho, co a jak dělám, co řeším a s čím bojuji, může být pro vás inspirací, vodítkem i pomocí. Proto chci zvednout pokličku svýho podnikatelskýho života a ukázat vám, co a jak se pod ní vaří.

Chci s vámi sdílet poznání, které jsem za těch 6 let podnikání získala. Probereme různá témata

 • pracovní místo,
 • nepříjemní zákazníci,
 • jak se vyrovnat s činnostmi, které vás v podnikání nebaví,
 • co dělat, když máte chuť tvořit, ale díky okolnostem zrovna nemůžete,
 • odhalíme zabijáky podnikatelského nadšení,
 • naučíte se vytvářet vlastní grafické prvky
 • proniknete do toho, jak se propagovat
 • objevíte pár tipů na time management
 • necháte se inspirovat v tom, jak zjistit, zda je o váš produkt nebo službu zájem a zda se tedy vyplatí investovat čas a síly do zamýšleného záměru
 • a mnohé další. (Více viz níže.)

Celkem 4 moduly a v každém 5 lekcí, dohromady tedy 20 lekcí ze života. 

Celý cyklus jsem nazvala Pod pokličkou aneb podnikání v praxi. Pod pokličku jsem schovala nejen obyčejné bašty, ale také spoustu laskominek a občas i nějakou tu specialitku. Je jen na vás, co pro sebe ochutnáte, objevíte nového a z čeho třeba uvaříte svou vlastní pochoutku.
Podnikání totiž musí vonět. A když voní, pak přivábí zákazníky a zájemce. A aby vonělo, musí se nejen dělat srdcem a s chutí, ale také používat správné ingredience. Pár jich pod pokličkou najdete. Sestává ze 4 modulů a 20 lekcí, ve video podobě nebo v textové, popř. kombinací obou, podle toho, co k danému tématu lépe sedí. 

 

DĚKUJI ZA VAŠI PŘÍZEŇ! Rozhodla jsem se totiž, že celý projekt zrealizuji tehdy, pokud se najde 50 lidí, kteří by o něj měli zájem. A víte co, už nás je 70! Ne, už nás je 83! Nyní nás je dokonce 90. :) A teď už to ani nepočítám. ;)

CO MŮŽETE ČEKAT aneb těšte se na

Zdravou stravu

Je pár pravidel, které je dobré ve svém podnikání dodržet, aby bylo a zůstalo zdravé a vy taky. :-)

Rychlovky

Krátké a úderné tipy z praxe, které se mi osvědčily.

Chuťovky

Sem tam půjdeme víc do hloubky a zpestříme to podnikatelské vaření o know-how, které je voňavým kořením a je dobré mu věnovat pozornost.

Mlsky

Trocha inspirace a zamyšlení, třeba k šálku kávy nebo čaje.

Věřím, že vám mám co předat a že pro vás mohu být inspirací. Sami posuďte můj způsob práce a přístup a rozhodněte se, zda si ne/necháte uletět příležitost posunou sebe i své podnikání dál, vzít radu a pomoc pokud začínáte, naučit se novému a nebo se prostě jen podívat, jak se dají věci dělat.

Veronika je výborný parťák ke spolupráci. Nikdy jsme se osobně nepotkaly, ale vzhledem ke způsobu jakým pracuje a komunikuje, v ní mám velkou důvěru. Vyhovuje mi, že její práce má poctivé základy, komunikuje jasně a efektivně a přitom má velmi vyvinutou sociální inteligenci a empatii. Nemá zapotřebí na sebe upozorňovat, nebo být v čele, ale přitom je výrazným členem jakékoli skupiny. Můžu se spolehnout, že výsledek její práce bude perfektní, protože nic jiného by nepustila přes svého vnitřního kontrolora. A líbí se mi, že se vyjadřuje na rovinu, takže vždy vím, na čem s ní jsem.
Andrea Grigerováwww.jaknaprezentace.cz
Dva měsíce jsem stagnoval a nevěděl si rady s některými technikáliemi kolem mého on-line podnikání. Požádal jsem proto Verču o pomoc. Během hodinky prokázala své učitelské schopnosti a všechno mě s lehkostí naučila. Skvělá to žena. Verčo děkuji, děkuji, děkuji. A já fičím dál - dopisuji e-book, píšu články, fotím, paráda:-). Doporučuji Verču jako kantora snů.
Jiří Rybarwww.jiri-rybar.cz
Právě studuji „pod pokličkou“ a zase jste mě nadchla – chci točit videa a videorecenze o parfémech a pořád jsem narážela na problém s technikou. Mám kameru a super foťák ale tak super, že v něm nikdo neumí najít kameru :-D a na telefonu je to rychlé a účinné, vůbec mě to nenapadlo. Jen si koupím ten malý stativ. A kus problému je vyřešen. Budu Vás doporučovat dále, snad se tím trochu revanšuji.
Martina Jirouškováwww.uniqperfumes.cz

CO TEDY ZDARMA ZÍSKÁTE: 

 • Doživotní přístup do členské sekce
  Ať jste na mobilu, notebooku, PC nebo tabletu. Odkudkoliv, kde je připojení na internet, se dostane do programu Pod pokličkou, můžete studovat, učit se nové věci, nechat se inspirovat, čerpat nápady.
 • Zdarma přístup k rozsáhlému on-line kurzu
  V tomto on-line kurzu jsem pro vás připravila 4 sekce (moduly) a v každém z nich je 5 lekcí na jedno konkrétní téma. Každá lekce je zakončená - buď konkrétním domácím úkolem, nebo grafickým vyznáním k vytištění. Toto vyznání vám připomene důležitou myšlenku lekce a třeba vaše nové rozhodnutí.
 • Malé poděkování
  Čeká na vás v členské sekci.
 • Mou podporu
  Z členské sekce Pod pokličkou mě můžete přímo kontaktovat a poradit se nebo požádat o pomoc.

Takže pokud vás projekt zaujal, považujete ho za přínosný a stojíte o něj, REGISTRUJTE SE  a jednoduše nakoukněte, nasajte vůni, zobněte si nebo se pořádně najezte.