Den, kdy jsme se narodili, je významný...

Díky němu tu dnes jsme a každý rok si můžeme připomínat, že to není náhoda. Můžeme se zastavit a uvědomit si svoji hodnotu. 

Mami, těšíš se na svoje narozeniny? 

Tuhle otázku mi před nedávnem položila má nejmladší dcera. A já se u ní musela chtě-nechtě zastavit.
Je to totiž trochu komplikované. Máme spolu narozeniny téměř ve stejný den, ona se narodila den před mýma narozeninama. A tak už 12 let jsou ty moje v jejím stínu, logicky.

Trochu to dorazila větou: To je smutný, že ty nikdy nemáš dort a nesfoukáváš svíčky...

Už ani nepamatuju, kdy jsem se na své narozeniny přestala těšit. A co mám děti (nejdřív jedno, pak druhé, nakonec třetí :)), bylo to pro mě naprosto logické: Co já, já nic nepotřebuju, už jsem velká, důležité je dělat náležité oslavy pro děti. A rok co rok jsem si užívala jejich těšení se. 

 

Kdo z dospělých to dnes nemá podobně?

Obzvlášť pokud máme děti nebo žijeme sami. Jenže. 

Den, kdy jsme se narodili, je významný.
Díky němu tu dnes jsme a každý rok si můžeme připomínat, že to není náhoda.

 • Můžeme se zastavit a uvědomit si svoji hodnotu.
 • Můžeme zapřemýšlet, jestli ten náš život je v souladu s našimi sny a plány.
 • Můžeme být vděční - za sebe, za to co máme, za to kam jsme došli na své životní cestě.
 • Můžeme poděkovat za to, co už máme za sebou a s nadějí vyhlížet dopředu. Bez ohledu na to, kolik nám je let.

 

A tak jsem si pro ty letošní narozeniny řekla, že to udělám jinak.

Navrátím se do radosti a vzrušení, rozpomenu se na ty dávné pocity, které jsem v souvislosti se svými narozeninami prožívala jako dítě a které nyní vidím u svých dětí. A co na tom, že tu není nikdo, kdo by mi připravil dort, oslavu, nachystal nějaké velké překvapení. Mám se ráda, jsem důležitá a tak si udělám oslavu sama podle sebe. 

A na tu oslavu vás právě teď zvu.

Už několik let je mojím světem ten virtuální. Mám tu svoji práci, kterou miluju, mám spoustu jednorázových, ale i stálých klientů a mám díky své práci kolem sebe úžasnou komunitu lidí, z nichž mnozí jsou moji přátelé. Celý rok jsem dostávala nádherné dárky v podobě fyzických darů (pohár, soška, obraz, šperky), ale i v podobě nádherných slov a uznání. Dokonce jsem jednou dostala i peníze, jen tak. A já vás chci mít při tom. 

Pojďme společně
sfouknout svíčky na dortu
a užít si vzájemnou radost.

Jednu pro vás mám :) 

U příležitosti svých narozenin jsem si nadělila dárek, který nosím v sobě už několik měsíců a o který se chci s vámi podělit. 

Svůj vlastní Merch! Představuji vám Džína na kufru. :D Nebo přesněji Hrneček lásky, naděje, víry a podpory.

Co že je to vlastně na obrázku?

Kdo mě znáte, tak víte, že před 3 lety ke mě přišel kocourek Džíno. Je neobyčejný, má svůj horoskop a také speciální schopnosti. Přilnul ke mně od prvního dne. Je na mně hodně zavislý. Každý den s ním je pro mě zázrakem, protože jsem kočky nikdy neměla ráda. Jako dítě jsem vyrůstala se psem a když jsem se vdala, také jsme si pejska pořidili. Kočku jsem nikdy nechtěla. Nikdy neříkej nikdy... :)

Poslední rok jsem hodně cestovala. Vždy když jsem vyndala kufr, Džíno zesmutněl. A vlezl si buď na kufr nebo přímo do něj. V jeho očích jsem viděla touhu, touhu jet se mnou. Víru, že se mu to jednou splní. 

Sedával na tom kufru a nevzdával se. Měl svou naději. Tolik ke mě mluvil...

V létě se mu to splnilo. Jel s námi na celý měsíc do Itálie a byl tak šťastný. Každý jeden den jsem se láskyplně dívala na jeho šťastný výraz, když ležel na zídce naší terasy. A byl s námi. Byl tak šťastný! A já s ním.

Tyhle pocity jsou ve mně stále. Splněný sen, proměněná naděje, odvaha, nevzdání se. To jsou hodnoty, které mají smysl a dodávají sílu. A někdy na ně zapomínáme.

Někdy ztrácíme víru sami v sebe nebo v cestu, kterou jdeme. Někdy tolik potřebujeme připomenout, že jsme úžasní a to, po čem toužíme a co vyhlížíme, je splnitelné.
Když to nevzdáme. 

A přesně o tom je ten obrázek a celý hrneček. Je jedinečný. Žádný takový není a nikdy nebude. Mohla bych si ho nechat pro sebe. 

Ale vím, že každý někdy potřebuje slyšet:
Nevzdávej se. Bude to dobrý. Má to smysl. 

Jen tak se na něj chvilku zadívejte a nechte v sobě rozeznít pocity. Nechte vyjít ven své sny a touhy, dovolte si nechat v sobě rozlít pocit něhy, naděje, radosti i lásky. To vše totiž v tom obrázku je. Aspoň já to tak cítím. 🖤 

Je to symbol, že každý z nás máme svou hodnotu, jsme důležití. A také symbol odhodlanosti: nikdy nepohřbít sám sebe ať je náš aktuální život jakýkoliv. Vždy se dívejme vpřed s nadějí a vyhlížejme pro sebe jen to dobré. 

Tento hrníček je tu pro každého, kdo ho potřebuje. Možná vy sami. Abyste se už nikdy v životě nepohřbívali a věřili si. Možná přítelkyně, která bojuje s těžkou nemocí. Vaše dcera, která odjíždí za životem do zahraničí. Váš kamarád, který to má zrovna těžké v práci. Vaše manželka, která o sobě pochybuje. Váš manžel, který si dělá starosti s tím, jak vás zabezpěčit...

Já věřím, že tento hrneček je magický a přinese do života jeho majitelům novou naději a víru.

Proto ho ode mě přijměte.
Nabízím ho pro vás exkluzivně jen v tyto dny za narozeninovou cenu.

(Zakoupit ho můžete do čtvrtka 14.11. 2019)

Vyberte si motiv, který s vámi více rezonuje

Je to keramický hrneček a la plecháček. Mám tvar plecháčků moc ráda, ale vždy mi vadil ten materiál. Naštěstí už je vyrábějí i z keramiky jako normální hrníčky. :) 

Varianta 1

Keramický hrneček a la plecháček,
takto ve skutečnosti vypadá

Varianta 2 (psací font)

Keramický hrneček a la plecháček,
takto ve skutečnosti vypadá

Hrneček je jedinečný. Žádný takový není a nikdy nebude.

Obrázek je ručně malovaný a osobně navržený. 

Nabízím ho pouze v tyto dny a nevím, kdy ho znovu nabídnu. 

 Běžná cena bude 319 Kč

Pro vás 249 Kč / 9,95 €

Důležité informace

 • Hrnečky si můžete objednat jen a pouze exkluzivně do čtvrtka 14.11. 2019.
 • Hrneček je keramický (fakt to není plecháček, i když tak vypadá, některé fotky jsou ilustrační) a potisk je vypalovaný, můžete ho tedy v pohodě mít v myčce. 
 • Hrneček je celý bílý včetně ouška s jemným černým okrajem navrchu hrnečku.
 • A má objem 360 ml.
 • Obrázek je ručně malovaný originál.
 • Hrneček vám přijde v krabičce s průvodním osobním dopisem. Tedy i obdarovaný pochopí jeho hodnotu a význam. Budete tam mít prostor napsat i pár vlastních slov pro obdarovaného.
 • Běžná cena hrnečku bude 319 Kč, pro vás v tyto dny 249 Kč. 
 • Hrnečky vám budu rozesílat cca 6.12., takže je dostanete včas pokud je zamýšlíte jako Vánoční dárek. 
 • Rozesílám je pouze na adresy v České nebo Slovenské republice. Poštovné pro ČR je 120 Kč, pro Slovensko 149 Kč (5,95 €) bez ohledu na počet objednaných kusů. 
 • Je potřeba, aby vaše objednávka byla uhrazena nejpozději do pátku 15.11. do půlnoci, jistota je platba kartou nebo okamžitým on-line převodem. 

OBJEDNÁVKA HRNEČKU

Chcete mi popřát? Zanechat vzkaz?

Budu moc ráda. :)

 1. Ahoj Veru, tohle je úžasný nápad. Moc Ti za hrnicky děkuji. Zrovna jsem s dětmi na výletě v Málaze. 🙂 To jsi mě inspirovala svými cestami. Už se moc těším až hrnicky dorazí. K tvým blížícím se narozeninám ti přeji hodně splnenych přání, radost a klid a mír na duši. Děkuji za tvoji inspiraci. 🙏😀👍

 2. Ahoj Veru, přeji ti všechno NEJ, NEJ, NEJ, ať se ti daří co možná nejlépe. Jseš pro mě úžasná ženská, i když se neznáme osobně, vždy jsi pro mě zdrojem síly a podpory. Děkuji Z.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Potřebujete se na něco zeptat? Není vám něco jasné?

Napište mi na napis@veronikamasinova.cz, jsem tu pro vás. :)