Jsi tu proto, abys pochopil svůj životní příběh a dovolil si přijmout jeho barvy.
Jen tak naplníš své poslání.

Je čas rozzářit tu vaši

Mandala je vždycky krásná. Ať má jakoukoliv podobu. Ať je barevná, nebo černobílá. Pokaždé je důstojná, ohromující, nádherná, dechberoucí. 

TY JSI MANDALA.

Každý člověk na tomhle světě je nádherný. Jinka barevný. Jsme živé mandaly a naše barvy nám namaloval náš život. Přesněji příběh, který jsme odžili a žijeme.  

Živá mandala může změnit barvu. Nemusí přijmout barvy své minulosti, protože o tom někdo rozhodl. Protože se její příběh tak nějak stal. Může se se svým příběhem smířit a dovolit životu, aby jí dal barvy, které jí náleží. 

Tisíce mandal vůbec netuší, jak nádherné jsou. Nevnímají svou krásu. Neznají své barvy. Nikdy nepoznaly pýchu a radost s toho, že tu jsou a dělají svět nádherným a barevným místem. Proto jsem se rozhodla napsat tuto knihu. 

Nastal čas rozzářit mandalu vašeho života a ukázat světu vaše barvy!

Kniha je mým osobním skutečným příběhem, který vás inspiruje a odhalí vám nová poznání. Díky tomu sami objevíte mandalu vlastního života a způsob, jak ji nechat zazářit.

V roce 2012 se mi změnil život a jak jsem všechny ty roky před tím byla šťastná a nádherně barvená, stala se ze mě po pár měsících v pekelně temném údolí černobílá mandala. Aby mě nakonec ta tma úplně pohltila...

Ale povstala jsem v nové síle a postupně jsem začala vnímat, že dostávám nové barvy. Byl to proces, cesta, na které jsem se učila důvěře, pokoře, vděčnosti. Na které jsem objevovala svou sílu, dary a talenty. Na které jsem se učila rozhodovat a přijímat příležitosti. A na které jsem si také dovolila přijmout sebe samu a svoje barvy. 

Chci svůj příběh vyprávět, protože věřím, že má sílu pomoci tisícům živých mandal objevit vlastní barvy a začít zářit. A tak naplnit to, proč tu jsou. 

Verča Mašínová, autorka knihy

Je tu ještě něco navíc...

Ke každé knize ode mě dostanete dárek. Je to přívěsek na klíče ve tvaru mandaly. Až si knihu přečtete a projdete malým rituálem na konci, stane se tato mandala/tento přívesek pro vás symbolem. Vaší vlastní síly, hodnoty a vašeho příběhu a poslání.

Přála jsem si dát vám něco, co budete mít často na očích. Ale nejen to. Co budete i často brát do rukou a dotýkat se toho. A díky tomu se budete neustále kotvit ve své jedinečnosti a nádheře. 

Mým přáním je, aby se tento přívěsek dostal k tisícům lidem a byl společným symbolem toho, že každý známe svou hodnotu a víme, jak nádhernou mandalou jsme. Kdykoliv, za jakýchkoliv situací. Aby nám už naši hodnotu nikdy nikdo a nic nevzalo. A abychom díky tomu žili naplno a zářili.

Půjdete do toho? 

(Přívěsky pro vás budu teprve vybírat, tak vám je zatím nemohu ukázat.)