Když potřebujeme povzbuzení, víru, naději...

Jsou chvíle, kdy toužíme po tom, aby nám někdo řekl: Nevzdávej se, bude to dobrý. 

Pamatuji si na období, kdy mi bylo nejhůř.

Rozváděla jsem se a bylo mi strašně. Zůstala jsem na mnoho starostí a rozhodnutí sama. Sama se 3 malými dětmi. Byly chvíle, kdy jsem ztrácela víru v sebe. Kdy mi docházely síly a doléhala na mě tíha života. Věděla jsem, že nikdo nemůže dělat rozhodnutí za mě ani žít za mě můj život.  Nechtěla jsem po nikom, aby za mě přebíral věci, které mi náležely.

Ale toužila jsem po tom, aby tu pro mě byla slova podpory, útěchy a naděje: Nikdy se nevzávej a věř si. Jsi skvělá a to, po čem toužíš a za čím si jdeš (i když je to zrovna hodně těžké), má smysl. Jdi dál.

 

Ale nikdo nebyl...

Postupem času jsem zjistila, že na světě je mnoho lidí, kteří se cítí jako já. Vědí, že je to jejich život a nechtějí, aby někdo bral na sebe zodpovědnost za jejich rozhodnutí. Nebo za události, které jim život nadělil, ať už je to smrt nebo nemoc někoho blízkého, jejich vlastní nemoc, trable v práci nebo ve vztazích.

Ale moc rádi by měli podporu a slyšeli slova, která jim znovu dodají kuráž, víru v sebe, novou naději pro cestu vpřed. 

Můj život se od rozvodu už dávno stabilizoval, děti už zdaleka nejsou malé, mám kolem sebe skvělé přátele, baví mě práce kterou dělám a mí klienti jsou ti nejlepší na celém světě. :) A přece mám stále svoje vnitřní boje a ani starosti se mi nevyhýbají. Stále musím dělat nová a nová rozhodnutí a vybírat, kterou cestou se dám, když stojím na křižovatce.

Stále přicházejí v mém životě chvíle, kdy toužím po viditelné kotvě, která by mě vrátila k sobě samé, k víře v sebe, k naději, odvaze, k vytrvalosti nevzdat to, po čem toužím nebo za čím si jdu. 

A možná to máte podobně...

A proto vznikl Hrneček lásky, naděje, víry a podpory.

Je to symbol, že každý z nás máme svou hodnotu, jsme důležití. A také symbol odhodlanosti: nikdy nepohřbít sám sebe ať je náš aktuální život jakýkoliv. Vždy se dívejme vpřed s nadějí a vyhlížejme pro sebe jen to dobré. 

Tento hrníček je tu pro každého, kdo ho potřebuje. Možná vy sami. Abyste se už nikdy v životě nepohřbívali a věřili si. Možná přítelkyně, která bojuje s těžkou nemocí. Vaše dcera, která odjíždí za životem do zahraničí. Váš kamarád, který to má zrovna těžké v práci. Vaše manželka, která o sobě pochybuje. Váš manžel, který si dělá starosti s tím, jak vás zabezpěčit...

Každý máme kolem sebe lidi v těžkých situacích a někdy tak úplně nevíme, co jim říct. Můžeme jim tímto hrníčkem vyjádřit podporu, to že jsme tu pro ně, že nám na nich záleží a máme je rádi. On to všechno řekne za nás. :)

Já věřím, že tento hrneček je magický a přinese do života jeho majitelům novou naději a víru.

Co že je to vlastně na obrázku?

Před 3 lety ke mě přišel kocourek Džíno. Je neobyčejný, má svůj horoskop a také speciální schopnosti. Přilnul ke mně od prvního dne. Je na mně hodně zavislý. Každý den s ním je pro mě zázrakem, protože jsem kočky nikdy neměla ráda. Jako dítě jsem vyrůstala se psem a když jsem se vdala, také jsme si pejska pořidili. Kočku jsem nikdy nechtěla. Nikdy neříkej nikdy... :)

Poslední rok jsem hodně cestovala. Vždy když jsem vyndala kufr, Džíno zesmutněl. A vlezl si buď na kufr nebo přímo do něj. V jeho očích jsem viděla touhu, touhu jet se mnou. Víru, že se mu to jednou splní. 

Sedával na tom kufru a nevzdával se. Měl svou naději. Tolik ke mě mluvil...

V létě se mu to splnilo. Jel s námi na celý měsíc do Itálie a byl tak šťastný. Každý jeden den jsem se láskyplně dívala na jeho šťastný výraz, když ležel na zídce naší terasy. A byl s námi. Byl tak šťastný! A já s ním.

Tyhle pocity jsou ve mně stále. Splněný sen, proměněná naděje, odvaha, nevzdání se. To jsou hodnoty, které mají smysl a dodávají sílu. A někdy na ně zapomínáme.

Někdy ztrácíme víru sami v sebe nebo v cestu, kterou jdeme. Někdy tolik potřebujeme připomenout, že jsme úžasní a to, po čem toužíme a co vyhlížíme, je splnitelné.
Když to nevzdáme. 

A přesně o tom je ten obrázek a celý hrneček. Je jedinečný. Žádný takový není a nikdy nebude. Mohla bych si ho nechat pro sebe. 

Ale vím, že každý někdy potřebuje slyšet:
Nevzdávej se. Bude to dobrý. Má to smysl. 

Proto ho ode mě přijměte.
Nabízím ho pro vás exkluzivně jen v tyto dny za narozeninovou cenu.

(Mám v těchto dnech totiž narozeniny. Zakoupit ho můžete do čtvrtka 14.11. 2019)

Vyberte si motiv, který s vámi více rezonuje

Je to keramický hrneček a la plecháček. Mám tvar plecháčků moc ráda, ale vždy mi vadil ten materiál. Naštěstí už je vyrábějí i z keramiky jako normální hrníčky. :) 

Varianta 1 

Keramický hrneček a la plecháček,
takto ve skutečnosti vypadá

Varianta 2 - psací font 

Keramický hrneček a la plecháček,
takto ve skutečnosti vypadá

Hrneček je jedinečný. Žádný takový není a nikdy nebude.

Obrázek je ručně malovaný a osobně navržený. 

Nabízím ho pouze v tyto dny a nevím, kdy ho znovu nabídnu. 

 Běžná cena bude 319 Kč

Pro vás 289 Kč / 11,55 €

Důležité informace

  • Hrnečky si můžete objednat jen a pouze exkluzivně do čtvrtka 14.11. 2019.
  • Hrneček je keramický (fakt to není plecháček, i když tak vypadá, některé fotky jsou ilustrační) a potisk je vypalovaný, můžete ho tedy v pohodě mít v myčce. 
  • Hrneček je celý bílý včetně ouška s jemným černým okrajem navrchu hrnečku.
  • A má objem 360 ml.
  • Obrázek je ručně malovaný originál.
  • Hrneček vám přijde v krabičce s průvodním osobním dopisem. Tedy i obdarovaný pochopí jeho hodnotu a význam. Budete tam mít prostor napsat i pár vlastních slov pro obdarovaného.
  • Běžná cena hrnečku bude 319 Kč, pro vás v tyto dny 289 Kč. 
  • Hrnečky vám budu rozesílat cca 6.12., takže je dostanete včas pokud je zamýšlíte jako Vánoční dárek. 
  • Rozesílám je pouze na adresy v České nebo Slovenské republice. Poštovné pro ČR je 120 Kč, pro Slovensko 149 Kč (5,95 €) bez ohledu na počet objednaných kusů. 
  • Je potřeba, aby vaše objednávka byla uhrazena nejpozději do pátku 15.11. do půlnoci, jistota je platba kartou nebo okamžitým on-line převodem. 

Autorkou hrnečku je Veronika Mašínová, maminka 3 dětí, on-line podnikatelka a žena, která ví, že život není vždycky fér a fajn a proto je třeba se vzájemně podporovat a povzbuzovat.

Pár reakcí na hrnečky z Facebooku

OBJEDNÁVKA HRNEČKU

Potřebujete se na něco zeptat? Není vám něco jasné?

Napište mi na napis@veronikamasinova.cz, jsem tu pro vás. :)