Mioweb - Jak vytvořit v článku interaktivní obsah

Napsali jste fakt hodnotný článek na blog a "narvali" do něj tunu prima informací? Jenže je teď dlouhý a těžko se v něm vy natož čtenář orientujete? Chtěli byste umožnit čtenářům lehké vyhledávání "kapitol" a mít možnost v článku "listovat"? Pak je skvělým řešením interaktivní obsah. 

Důležité informace: Tento obsah je tvořen na blogu, který běží na Wordpressu se šablonou Mioweb. Stejným principem, který se ve videu naučíte, je možné tvořit obsahy i na stránkách webu. 

Interaktivní obsah je kombinace Předdefinovaného obsahu, ID elementu a speciálního odkazu. V návodu se už nezabývám učením Předdefinovaného obsahu, pokud nevíte jak na něj, nejprve zkoukněte tento návod. V tomto videu předpokládám, že tvorbu Předdef. obsahu už zvládáte. :) 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já (Veronika Mašínová, Na Rybníčku 387, Liberec, IČ: 76391957) na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání videí a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Dej mi vědět, až bude nová extrovka.

Máte nápad nebo potřebu, na co mám natočit návod? Písněte mi a natočím. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů