Jak mít Canvu v češtině

Canva je skvělý grafický on-line editor. Možná už znáte a používáte a možná ne. A možná vás od plného používání odrazuje, že je v angličtině. Ale nemusí být! 

Mnoho lidí v mém novém kurzu Využijte sílu obrázků a fotek naplno! aneb hoďte fotku do laborky, než ji dáte na web mi psalo, že jsou v šoku, že Canva může být v češtině, že to VŮBEC netušili. A protože jich bylo fakt dost, došlo mi, že tohle asi neví skoro nikdo ;-). 

A přitom je to tak jednoduché. Mrkněte se na video a nastavte si v Canvu češtinu. 

Ahoj, Verčo, dřív jsem Canvu skoro nepoužívala, protože jsem nevěděla, jak změnit jazyk, moc jsem toho nerozuměla. Vůbec jsem netušila, že má takové možnosti, s kterými se teď seznamuji. Okouzlila mě natolik, že jsem se včera nemohla odtrhnout, šla jsem spát až ve 3 ráno. Děkuji ti za ten objev :-), nesmírně mě to baví!
Mária Petrováwww.bulharske-dobroty.cz

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Mašínová na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-knihy a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Dej mi vědět, až bude nová extrovka.

Máte nápad nebo potřebu, na co mám natočit návod? Písněte mi a natočím. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů