Pro děti 1-3 roky, skupinka max. 7 dětí s doprovodem

Hudební hrátky I, II

Pojďte zpívat, rytmizovat a hýbat se spolu s vašimi dětmi. Lekce inspirované motessori a waldorfskou pedagogikou.

Tady to může být podloženo fotkou na pozadí nebo jen barvou... Hodil by se tu malý osobitý prvek nějakých veselých notiček, dala jsem zatím nudnou ikonu. :D 

Originání hudebně prožitková hodina v rytmu ročních období: prožijete malý hudební příběh inspirovaný lidovou tvořivostí i populárními písněmi. Lekce je založená na budování vztahu dětí a jejich rodičů.

Budeme společně hodně zpívat, rytmizovat a hýbat se. Hodina je koncipovaná tak, aby si děti také odpočinuly, pohrály s aktivitami inspirované motessori a waldorfskou pedagogikou a maminky mohly sdílet své zkušenosti a navazovat nová přátelství.

Ten text - já mu vlastně nerozumím. :) Myslím, že kdyby se tě někdo zeptal: Evčo a co jsou to ty Hudební hrátky? Co se tam děje? Co tam děláš? Co tam děti učíš? O čem to celé je? Tak bys neodpověděla tak, jak je to tady napsáno. Doporučuju to přepsat, protože takhle je to moc vzletný, neuchopitelný. Vztáhni to víc do praxe a popiš co se tam děje, jaké jsou přínosy. Viz věta: Lekce je založená na budování vztahu dětí a jejich rodičů - ta je super. Druhý odstavec je fajn. 

Jo a vlastně nevím, zda je to spojené nebo to jsou dva kroužky. Hrátky I a Hrátky II. Každý v jiný den a čas. Pokud ano, musí to být zvlášť. Pokud je to dohromady, ale jsou tam nějaké aktivity dělené, tak je dobré to napsat. 

Podstatné informace = ty které klient nejvíc potřebuje vědět, nejvíc ho zajímají a nejvíc je hledá. Ten nadpis tam být nemusí, ale ty informace jo. :D 

Osobní dotaz: Co je to rytmizovat...? :D Je to v úvodním claimu, ale spíš bych to nahradila jiným slovem....

Podstatné informace

  • Pro děti 1-3 roky s doprovodem (maminky, babičky, paní na hlídaní...).
  • Každé pondělí 9:30 - 10:30 h.
  • Místo: adresa konání.
  • Celkem 14 lekcí.
  • Cena 2 500 Kč (další sourozenec či dospělý doprovod plus 50 Kč - doplatíte na místě za danou lekci).

Termín: 07.10.2021 - 28.01.2022

Přihlášky: Otevřeny, ještě máme volná místa

Rozdělím ti tu stránku na zóny oddělím je čarama, abys je viděla, v reálu by tam ty čáry nebyly. Max bys některé zóny podbarvila barvou, abys je opticky oddělila.

 

Tady bych dala galerii, aspoň tři fotky, max asi šest. Možno rozdělit. Tři zde a tři na konci stránky. 

Tady by byl tvůj medailonek. Kdo kroužek vede. Pokud ti někdo pomáhá, tak tam bude taky. Maminky potřebují vědět, kam jdou a s kým budou trávit čas a koho nechají na své děti působit. Zahrň tam nejen svou praxi, zkušenosti a odbornost, ale i svůj pohled na věc - přístup k pedagogice, vzdělávání (např. preferuješ hravou formu, máš nějaké zásady apod.) Nezapomeň doplnit fotkou. Celé ať je to max do dvou odstavců.

Pokud má tvoje školička a kroužky pravidla, dala bych je sem. Ale schovala bych je pod tlačítko. Stejně tak by tu měly být pravidla omlouvání či rušení lekcí. Koukni sem, jak to je udělané, to myslím - https://verastadnikova.cz/lekce-lila-joga/lila-joga-holubice/

Poslední zónu bych dala místo, kde se kroužek koná, asi klidně Google mapu, asi do 2/3 řádku a vedle do té jedné třetiny Adresu, kontakt na tebe - mail i telefon. 

Místo a kontakty

Uzavřít to případně můžeš zase galerií fotek. Jak budeš chtít. 

Takhle by vypadala šablona každý kroužek (nabídka služeb) by měla tuto strukturu. Plus tlačítko Přihlásit se. :) - dát ho před fotogalerii nebo bude jako poslední na stránce. 

Na takovouto stránku můžeš daleko lépe směřovat návštěvnost. Spouštět si reklamu, pokud budeš potřebovat kroužek naplnit. Je tu vše podstatné.