E-book ZDARMA 

Úspěch v podnikání se k vám sice nedostaví automaticky, ale můžete mu jít naproti :) Poznejte 3 jednoduché a HNED APLIKOVATELNÉ tipy, které:

  • Vám dodají (novou) radost z vaší práce.
  • Vám dají odvahu jít dál a nevzdat se.
  • Vám přinesou více svobody a času.

A pokud s podnikáním začínáte, budete hned od počátku vědět, kam se vyplatí investovat svůj čas a síly a co je důležité. 

Buďte jedineční uprostřed podnikatelské masy a získejte pro sebe strategii úspěchu a dobrých podnikatelských výsledků.

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

Dobrý den, už jsem e-book dočetla a musím říct, že jsem si některé myšlenky srovnala a ujasnila. Přečtením vaší knihy jsem si uvědomila a přestala jsem řešit, že nemám všechny ty peníze hned teď na ten začátek - na splnění mého velkého podnikatelského snu a začala jsem řešit malé krůčky. To znamená jak a čím začít a "přivydělat" nějaký ten peníz na začátek. Jak píšete, že směr podnikání se dá vždycky změnit, tak to mě k tomu přivedlo, proč se mám trápit s tím, že nemám peníze na rozjetí svého velkého snu, když můžu začít prodávat něco jiného a postupně se vypracovat. Děkuji za inspiraci. Krásný den.

Míša Onodi

Milá Veroniko, právě jsem dočetla váš eBook zdarma a moc se mi líbil! Je psaný velmi čtivě a zábavně, ale zároveň je i velmi poučný. Mám ráda jasnou a logickou strukturu a přehlednost a přesně to jsem ve Vašem eBooku našla. Nejvíc se mi líbila pasáž o autenticitě - přesně to jsem potřebovala slyšet. Přijmout svou situaci a pracovat tak, jak mi péče o malé dítě a momentální situace zrovna teď dovolí. Zvolit si vlastní tempo, žádné výčitky a pocity méněcennosti. Už se těším na eBook Vaše vstupenka do svobody (nyní 4 pilíře úspěšného byznysu), který jsem si včera objednala! Ještě jednou blahopřeji a držím palce do další práce!

Markéta Neméthová http://marketanemethova.cz/

Čeká na vás pravidelná inspirace ze světa webů a podnikání
a také e-book Jak získat náskok, stačí vložit e-mail.

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů