Poznejte funkční postupy, díky kterým rozjedete své podnikání.
Začněte budovat své on-line podnikání tak, že budete mít dostatek zákazníků i objednávek a přitom stále spoustu sil na svůj osobní život. 

Je čas, abyste začali podnikat s radostí, efektivně a ziskově.

 • Chcete si rozjet vlastní on-line podnikání, ale nevíte, kde a jak začít?
 • Co byste vlastně měli dělat?
 • Ztrácíte se v množství informací a "dobrých" rad, kterých je všude jako hub po dešti?
 • Bojíte se? Máte pochybnosti?
 • Hledáte, co je na začátku důležité a do čeho se vyplatí investovat hned od začátku, aby to fungovalo?
 • Nebo už nějakou dobu podnikáte, ale místo naplněných očekávání jste zklamaní a unavení?
 • Vyděláváte málo nebo dokonce vůbec?
 • Chtěli byste více objednávek?
 • Rádi byste, aby o vás lidé věděli a nakupovali u vás?
 • Pochybujete o tom, jestli to byl dobrý nápad začít podnikat?

A k tomu všemu bojujete s tím, že máte hluboko do kapsy? Tak čtěte dál! 

MÁM PRO VÁS DOBROU ZPRÁVU! 

To půjde! Na všechny otázky a trable jsem našla odpovědi. Za dobu, co podnikám na internetu, jsem ušla kus cesty, s mnohým se setkala a nasbírala nespočet zkušeností. To nejlepší, nejefektivnější, to, co funguje a má smysl, jsem pro vás sepsala do e-booku 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU. 

Nemusíte se tak již vysilovat hledáním, tápáním, zkoušením, testováním a objevováním již známého, ale můžete rovnou investovat svůj čas a síly do toho, co vám přinese úspěch a peníze.

Úspěšné podnikání totiž není o štěstí. Je o poznání efektivních postupů a investování do fungujících činností.

TEORETICKY BYCH MĚLA BÝT POD MOSTEM A PŘECE JSEM ÚSPĚŠNÁ!

Na internetu podnikám od roku 2010 a jsem živoucím důkazem, že žádný učený z nebe nespadl :-) Ale také toho, že postupy a návody, které s vámi v e-booku sdílím a které dělám, fungují. A budou fungovat i VÁM. 

Mé začátky byly svým způsobem idylické. Pobírala jsem v  době. kdy jsem začala podnikat, ještě rodičák na nejmladší dceru, měla kde bydlet a nepotřebovala jsem každý měsíc vydělat nutný obnos peněz. Byla jsem naivka, která moc věcí neuměla ani neřešila. Nějak jsem „to“ dělala. První rok jsem skončila se ztrátou několik tisíc. Pak se mi život zcela změnil, zůstala jsem sama se 3 dětmi a musela jsem "vymyslet", jak se o nás postarám.

Mám ráda systém, je skvělé, když se funkční postupy, návody a nápady dají do kupy a zpřehlední. Proto jsem napsala e-book 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU, kde jasně a jednoduše popisuji vše, co dělám.

Díky TĚMTO POSTUPŮM a činnostem jsem vybudovala funkční e-shop, který mě s dětmi 8 let živil. (V roce 2018 jsem ho úspěšně prodala.) Přestože je na zastaralé šabloně, bez SEO optimalizace a neplatím si reklamu ani vyhledávače Heuréku či Zboží.

 Prozradím vám mé NEJCENNĚJŠÍ KNOW-HOW, jednu zásadní věc, díky které se mi to povedlo a kterou můžete hned začít dělat i vy.

A dojít třeba ještě dál než já :-)

Veronika Mašínová

Nemusíte se bát složitostí, odborných termínů ani postupů, které byste nepochopili. K tomu, abyste mohli zavést všechny postupy a činnosti, o kterých se s vámi v tomto e-booku sdílím, nepotřebujete žádné dodatečné vzdělání ani studium. Píšu lidsky, srozumitelně a o tom, co můžete začít dělat HNED

Vysvětlím vám, co máte dělat, jak to dělat, proč i jak často. Odhalím vám vše, co potřebujete vědět, abyste si

 • přitáhli (nové) zákazníky na web,
 • získali jejich důvěru,
 • měli více objednávek,
 • a tak vydělali víc peněz.

Vše jednoduše, pěkně krok za krokem.

U některých kroků uvidíte výsledek téměř okamžitě, u jiných je potřeba čas a vyčkat na ovoce. Ale vím, že přijde. 

Konec smutkům, hurá!

Ušetřete si čas hledáním a zkoušením mnohých dalších "osvědčených" rad. Vyhněte se cestě pokus - omyl, buďte na sebe hodní a nedopusťte své vlastní vyčerpání časové, duševní ani finanční.

Objevte 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU, vybudujte je, udržujte a začněte vydělávat, buďte úspěšní, rozjeďte své podnikání a získejte více času a radost ze své práce!

To, jak začnete, v mnohém rozhoduje o tom, jak půjdete dál. Vím to z vlastní zkušenosti. Na začátku podnikání jsem pořád něco hledala, zkoušela a vyčerpávala se.

Třeba na tom, že jsem se snažila naučit pracovat s různými aplikacemi, abych ve finále zjistila, že je to nefunkční, blbý nebo se mi to prostě nehodí.

A zase jsem byla na začátku a hledala znovu. X-krát s něčím začínala, zapracovávala "chytré rady", zkoušela různé postupy, až jsem byla unavená, otrávená a bez chuti a motivace. Nejeden by to v tu chvíli snad i vzdal :-)

A proto si tohle můžete díky tomuto e-booku ušetřit!

Nezaručím vám, že se stanete milionáři. Ale zaručuji, že pokud budete poctivě uplatňovat a dělat to, co vám v e-booku předávám, vaše podnikání bude růst. A víte co? Druhotným projevem, takovou přidanou hodnotou, je radost, nadšení, nový příliv energie, chuti do práce a nové víry ve své podnikání, své schopnosti a v sebe samého. 

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI:

Takto výživný eBook jsem dlouho nečetla. Je v něm tolik podstatných a zásadních informací, které vaše podnikání posune na jinou úroveň. Sama, a to už podnikám dlouho, jsem v něm objevila několik cenných rad. Autorka navíc dává konkrétní příklady z jejího podnikatelského života, kde její zkušenosti a prošlapaná cestička vám ulehčí mnoho času a peněz. Nešetřete peníze na něčem, co vám přinese do podnikání a života obrovskou hodnotu. Stojí to za to :-)

Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Tenhle e-book je našlapaný spoustou praktických informací. Je přehledný, srozumitelný, hned víte, kde je slabina vašeho byznysu nebo co přesně je potřeba udělat, kde a jak se posunout dál. Určitě doporučuji.

Milan BulisNa volné noze

Dobrý den Veroniko. Přes Vánoce jsem musela kvůli angíně zůstat v posteli, tak jsem si konečně vytvořila nový web a znovu prostudovala Vaše e-booky. Jsem nadšená, že jste je napsala, protože mi to ušetřilo moře času. Díky a zdravím.

PharmDr. Vendula Martinkováwww.elevandulka.cz

Co získáte?

Cenné několikaleté know-how, které jsem dala do přehledného systému a návodu. 4 pilíře úspěšného byznysu jsou jako 4 nohy nohy židle. 

Když vám bude některý chybět, budete nestabilní, budete vynakládat hodně sil na to, aby se to vaše podnikání nezhroutilo a budete z toho děsně unavení a otrávení. ALE JDE TO I JINAK :-)

 • Poznáte 4 pilíře úspěšného byznysu
  Know-how, které mě vyvedlo z podnikatelské ztráty a které dnes a denně ve svém podnikání aplikuji. A bude fungovat i vám.
 • Prozradím vám své nejcennější know-how
  Jednu konkrétní věc, kterou můžete i vy hned začít dělat a díky které vaše stránky začnou generovat návštěvnost a objednávky.
 • Ušetříte čas a peníze
  Poznání 4 pilířů úspěšného byznysu vám ušetří čas i peníze - budete investovat do toho, co se vám a vašemu podnikání vyplatí. Konec plýtvání vaším časem, nadáním i penězi!
 • Vyděláte více peněz
  Postupy uvedené v e-booku zlepší vaše podnikání, přinesou vám více návštěvníků vašich stránek, více zákazníků a klientů a tím i více skutečných objednávek.
 • Objevíte 5 pravidel úspěšného prodeje
  Které vám konečně otevřou cestu do peněženek vašich zákazníků.
 • Řeknu vám, jaká základní schopnost vás předurčuje k úspěchu v prodeji
  Máte ji? Zjistěte to.

Jak to vypadá uvnitř e-booku (klikněte na obrázek):

CO JE OBSAHEM NABÍDKY aneb Co jsem pro vás připravila:

Hlavní kniha (e-book) je 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU. V ní najdete mé know-how, návody a postupy, které ve svém podnikání používám. Vše je velmi přehledné, systematické, jasné, jednoduché a srozumitelné. Vše osobně praktikuji a mám odzkoušené. Zavedením těchto postupů do vašeho podnikání vystavíte 4 pilíře úspěšného podnikání a zahájíte váš úspěšný byznys. 


Na hlavní e-book navazuje jeho druhý díl 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU - NÁSTROJE. Najdete zde přesné a konkrétní nástroje, aplikace a programy, které jsou k vystavění 4 pilířů úspěšného byznysu potřeba. Spousta těchto nástrojů je zdarma, takže svůj úspěšný byznys můžete budovat i bez velké finanční zátěže

Pokud bych oba díly přirovnala k tomu, že chcete postavit např. ptačí budku :-), pak 1.díl je návod, postup, know-how - jak na to a tento 2.díl je o tom, jaké materiály přesně potřebujete, jak velké a jaké nářadí je potřeba. 


Pracovní list, protože pouze čtením a dumáním se ještě nikdy nic nezměnilo. Je třeba pracovat, vzít do ruky správné "nářadí", postupovat podle přiloženého návodu a teprve pak lze dojít k cíli a vidět kýžený výsledek.

A protože je to někdy těžké, umdléváme, dáme si pauzu a pak zjistíme, že se poněkud protáhla a už ani nevíme, kde jsme skončili, připravila jsem pro vás jednoduchý pracovní list, který vám pomůže jít krok za krokem a mít neustálý přehled o své cestě vpřed, o tom, co už jste udělali a co vám ještě chybí. 


Inspirace k podnikání je pro ty, kteří s podnikáním chtějí teprve začít a hledají se. Najdete v něm mnoho konkrétních nápadů, v čem a s čím podnikat, jak najít svůj vhodný obor, jak poznat, na co se hodím a co reálně od podnikání očekávat, kde jsou vaše strachy a obavy přehnané a zbytečné a kde naopak je potřeba být obezřetný a realistický. 


Tahák. Z množství nástrojů jsem vybrala ty nejlepší a mnou využívané a dala na jeden papír A4 tak, abyste si ho mohli uložit na plochu a jednoduše se dostat k tomu, co budete používat nejčastěji. Nebo si ho vytiskněte a dejte třeba na svou nástěnku.

Budete mít ty nejdůležitější nástroje pořád po ruce a lehce dostupné. Udělala jsem vám ho ve dvou vyhotoveních - první máte obyčejný text na jednu A4 k vytištění, druhá varianta je pro estéty :-) je to pdf soubor v grafice ladící oku na dvě A4. Vytiskněte si to, co vám bude více vyhovovat.


Shrnutí aneb Minimalistický průvodce 4 pilíři. Shrnutí toho nejdůležitějšího z celého know-how. Abyste si jednoduše připomněli, na čem u každého jednoho pilíře záleží a na co nikdy nesmíte zapomenout. 

DOPLŇUJÍCÍ  INFORMACE:

Formát: e-book ve formátu pdf (elektronická kniha, kterou si stáhnete do počítače, tabletu nebo telefonu a tam ji čtete)
Autor: Veronika Mašínová
Rok vydání: 2015
Počet stran: 74
Počet obrázků:
: 5 + 8 malých pro názornost a lepší pochopení textu (žádné umělé nastavování délky a obsahu obrázky)

Formát: e-book ve formátu pdf (elektronická kniha, kterou si stáhnete do počítače, tabletu nebo telefonu a tam ji čtete)
Autor: Veronika Mašínová
Rok vydání: 2015
Počet stran: 36
Počet obrázků:: 2 (žádné umělé nastavování délky a obsahu obrázky)

Formát: e-book ve formátu pdf (elektronická kniha, kterou si stáhnete do počítače, tabletu nebo telefonu a tam ji čtete)
Autor: Veronika Mašínová
Rok vydání: 2015
Počet stran: 13

Začnou se dít nové věci.....

Když budete s e-bookem správně pracovat, uvidíte změny.

 • Začnete být v podnikání úspěšní.
 • Vaše prodejní stránky začnou vzkvétat a generovat objednávky.
 • Vaše práce vás bude bavit.
 • Ušetříte opravdu hodně času, protože budete pracovat rovnou na tom, co se osvědčilo a funguje.
 • Rychle se tak dostanete k prvním výsledkům a objednávkám, takže se vám vaše investice do tohoto e-booku brzy vrátí. 

S e-bookem dostanete také mnou vytvořený to-do-list, tedy Pracovní list, kde máte shrnuté jednotlivé kroky, které je potřeba udělat a body, které je třeba vytvořit, udělat a dělat pravidelně. Můžete ho použít, pokud si nevytvoříte svůj vlastní. Je potřeba zůstat zaměřený a koncentrovaný na pravidelnou práci, dokud všechny 4 pilíře nevybudujete. Pak je potřeba je pravidelně udržovat tím správným způsobem. Proto tento e-book není informační, přečtením a pouhým získáním informací se vám byznys nezmění ani nezlepší ani nevybuduje. Proto pamatujte:

Tento e-book je především o práci, čtení je jen vedlejší činnost, abyste věděli, co máte DĚLAT :-)

Sama to mám tak, že když vím, co a jak dělat, už se těším, až se do toho pustím a začnu a pracuju a strašně mě to baví. zapomínám na čas a nejraději bych jen dělala to, co má smysl, chci hned vše udělat, předělat, zavést. Tak pokud to máte také tak, na nic nečekejte, kupte si tento e-book a pusťte se hned podle návodu do práce. Ať vám to nadšení nepoleví a neuteče :-) 

Za obsahem tohoto e-booku si 100% stojím. Je to cenné know-how, které celé vychází z mé vlastní praxe a které dnes a denně uplatňuji. A vím, že funguje. Proto se nebojím dát vám 30 denní garanci na vrácení peněz. Ano, máte celý měsíc, abyste se s e-bookem a jeho návody a postupy seznámili. Projděte si všechny 4 pilíře, začněte praktikovat to, co vás učím a sledujte, co se bude dít. Já vím, že se budou věci měnit. Ale kdybyste přece jen měli pocit, že to není ono nebo pro vás to pravé, napište mi a bez mrknutí oka vám vrátím vaše peníze. 

A teď nastal čas na dárek. Vlastně dva. Nebo tři.

Ve svém životě mám za sebou už ledacos a jedna věc ve mě hluboce zůstala - vím, jak je těžké být na vše sám. Obklopeni lidmi zůstáváme sami na své kroky vpřed. A přitom stačí tak málo, abychom to nevzdali a udělali zase ten další. Třeba jen pochvala, malá rada, konzultace, možnost se pochlubit, co se mi povedlo a probrat, co nejde, hledat řešení. 

Maličkosti, které mají v osamocené cestě vpřed cenu vody na poušti. A já nechci, abyste na svůj byznys byli sami. Proto jsem tu pro vás. Pište mi na e-mail napis@veronikamasinova.cz kdykoliv budete výše zmiňované potřebovat. Ráda vám dám zpětnou vazbu, prokonzultuji s vámi vaše nápady. 

Abychom mohli být pružně a operativně ve spojení, je pro všechny zájemce připravená uzavřená facebooková skupina. Jednoduše požádáte o členství (odkaz bude v e-mailu s potvrzením objednávky) a kdykoliv budete potřebovat radu, rychlou navigaci nebo konzultovat cokoliv z vašeho podnikání, jsem na příjmu :-)

A mám pro vás malé, doufám, že milé a trochu vtipné překvapení. Bude vám povědomé ;-) ale bude trochu změněné, personifikované. Můžete si ho vytisknout a používat a mít tak neustále před očima svoji touhu jít dál a podnikat s úspěchem. Přijde vám přesně týden po nákupu jakékoliv varianty na váš e-mail zadaný u objednávky. Těšte se :-) 

Nyní víte vše podstatné a můžete se pustit do budování 4 pilířů VAŠEHO ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU.  Začněte podnikat s radostí a efektivně, přitáhněte si nové zákazníky, mějte dostatek objednávek a vydělejte zasloužené peníze. 

Nečekejte na pana AŽ, chytněte se za ruku pana TEĎ a vydejte se na cestu, která vám pomůže začít a rozjet si své  vlastní podnikání s úspěchem a radostí. Vzhůru do toho! 

Připravila jsem pro vás 2 varianty - vyberte si tu,
kterou potřebujete.

Doporučuji vám zvolit variantu Inspirativní, můžete se nechat inspirovat novými nápady k podnikání. 

VARIANTA ČÍSLO 1 - PODNIKATELSKÁ

S podnikáním  začínáte a nebo vám to moc nejde, stagnuje, nedaří se vám rozjet a být úspěšní? Chcete znát know-how jak vybudovat 4 pilíře úspěšného byznysu a zajímají vás i konkrétní nástroje k jejich vybudování? Máte zájem ušetřit čas i peníze a investovat je cíleně rovnou do toho, co potřebujte ke svému úspěšnému podnikání?  Pak zvolte variantu číslo 2 - Podnikatelská.

Součástí tohoto modulu je: 

 • e-book 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU aneb Z podnikatelské ztráty k milionovým obratům,
 • e-book 4 PILÍŘE ÚSPĚNÉHO BYZNYSU NÁSTROJE,
 • Pracovní list,
 • Shrnutí,
 • Tahák.

VARIANTA ČÍSLO 2 - INSPIRATIVNÍ

Láká vás začít podnikat, ale nevíte přesně, v čem a s čím začít? Nebo chcete ke svému stávajícímu přidat nový obor/směr? Potřebujete inspiraci a nasměrování, s čím na internetu podnikat? Chcete znát know-how jak vybudovat 4 pilíře úspěšného byznysu a zajímají vás i konkrétní nástroje k jejich vybudování? Pak zvolte variantu číslo 3 - Inspirativní. 

Součástí tohoto modulu je: 

 • e-book 4 PILÍŘE ÚSPĚŠNÉHO BYZNYSU aneb Z podnikatelské ztráty k milionovým obratům,
 • e-book 4 PILÍŘE ÚSPĚNÉHO BYZNYSU NÁSTROJE,
 • Tahák,
 • Shrnutí,
 • Pracovní list,
 • Inspirace k podnikání.

Máte nějakou otázku? Potřebujete poradit nebo se o něčemu ujistit?

Napište mi e-mail na napis@veronikamasinova.cz, pomohu vám.